Ciochowice:  Mizera - Matlok, Kalinowski, Zubek (61' Henne), Meterla - Janicki (75' Cieślik), Kureczko, Luchowski, Lemieszko (68' D.Jonik), Raczyński (60' Czaja) - Jonik

Silesia: Glanc - Warzycha, Gołąb, Pośpiech (37' Mażniak), Ogaza (68' Rożek) - Lechki (65' Jankowski), Kocjan, Salicki, Stich (68' Pszczoliński), Lewandowski - Suker (75' Płaczek)

******************************

żółta: Kocjan

Marek Suker ( po meczu):

Każdy patrząc na wynik ma prawo pomyśleć, że faworyt wygrał planowo i bezproblemowo. Tymczasem po pierwszych 30 minutach powinniśmy wygrywać kilkoma bramkami i kontrolować mecz. Trafiliśmy słupek, poprzeczkę i dwukrotnie w rywala stojącego na linii bramkowej. Później dostajemy bramkę po błędzie naszego obrońcy, który nie przystoi zawodnikowi grającemu na tej pozycji już od lat i drugą po przypadkowym rykoszecie. W drugiej połowie rywal mający wynik już kontrolował mecz i dopiero przy 3-0 zaczęliśmy znów zagrażać, ale bramka Przyszłości była dziś zaczarowana. Zaczyna być dla mnie frustrujące słuchanie od przeciwników, że jesteśmy groźni i będziemy jeszcze punktować. Musimy być skuteczniejsi i przestać rozdawać prezenty przeciwnikom w naszym polu karnym, bo inaczej nic z tego nie będzie. Liczę, że suma szczęścia w piłce wychodzi zawsze na zero, więc powinien czekać nas jego nadmiar w najbliższy czasie.