14 KOLEJKA - LTS ŁABĘDY - SILESIA MIECHOWICE

14 kolejka, Liga okręgowa 2019/2020, grupa: śląska I (Bytom-Zabrze)

09.11.2019 - 14:00

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice​

1:0 - Kucza, 47 min

1:1 - Suker, 75 min

Łabędy: Kasprzik - Adamczyk, Pająk, Goryczka, Ignacek -  Kwaśniewski, Kucza (70; Kwaśniok), Bielec (46' Gogolok), Sigmundzik (46' Majerowski) - Dłubała (81" Paciorek), Kantor

Silesia: Kudła - Rożek, Mażniak, Pośpiech, Nowak (63' Ogaza) - Jankowski (77' Płaczek), Salicki, Kocjan, Stich (90' Stańko) - Lechki (46' Lewandowski), Pszczoliński (67' Suker)

żółta: Dłubała - Rożek, Lewandowski

Marek Suker (po meczu):

Sytuacja jaką mieliśmy przed dzisiejszym meczem była wręcz niewiarygodna. Z czwórki obrońców, która wyszła na mecz ze Strzybnicą przed tygodniem nie mogłem dziś skorzystać z ani jednego! Kontuzje nas przetrzebiły i zmusiły do sporych roszad, między innymi cały mecz rozegrał 15-latek Kuba Rożek (rocznik 2004, który rozegrał bardzo dobry mecz). Co do meczu to wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. W pierwszej połowie mieliśmy 2 sytuacje z gatunku sam na sam i niewykorzystanie żadnej skutkuje tym, że dziś przywozimy tylko punkt. Z drugiej strony trzeba Łabędom oddać, że w końcówce meczu byli bliscy przesądzenia meczu na swoją korzyść. W sytuacji jakiej graliśmy to dziś zdecydowanie zdobyliśmy punkt, a nie straciliśmy dwa. W związku z wieloma niespodziankami w tej kolejce i wynikami "nie pod nas" za tydzień z Concordią zagramy mecz o 6 punktów.