21 kolejka, Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Katowice IV

1:0 - Szadkowski, 12 min

2:0 - Będkowski, 16 min

3:0 - Szadkowski, 47 min

4:0 - Sokołowski, 60 min

8 min - niewykorzystany rzut karny  Sokołowski ( bramkarz broni)

Źródło:  Liberski - Gajewicz, Kukułka (63' Kolanko), Gryc (70' Seweryn), Surowiec - Będkowski, Mikoda, Pasternak (85' Turlej), Sokołowski - Szadkowski, Boukarch (55' Karpiński)

Silesia:  Glanc - Skworc (85' Kafka), Gołąb, Pośpiech, Ogaza (46' Griner) - Salicki (82' Stańko), Stich, Jankowski, Warzycha (60' Nowak) - Suker (75' Sadlak), Szubert

******************************

żółta: Jankowski, Salicki, Griner,

Marek Suker ( po meczu):

Gra na specyficznym boisku w Kromołowie to inna dyscyplina sportu, takie połączenie siatkonogi z grą w dwa ognie, gdyż piłka więcej czasu jest w powietrzu niż na ziemi, a dla rosłych gospodarzy to woda na młyn. Mimo iż wiedzieliśmy o tym i przygotowywaliśmy się w tygodniu pod takie granie, to przystosowaliśmy się do niego dopiero po 20 minutach jak już było 2-0 po dwóch stałych fragmentach gry. Później udało się nam ściągnąć piłkę trochę do ziemi i stworzyliśmy sobie trzy świetne stuprocentowe sytuacje i aż niewiarygodne, że piłka ani razu nie wpadła do siatki. Po przerwie wyszliśmy zmobilizowani, a od razu straciliśmy trzecią bramkę i było po meczu. Czwarta bramka kuriozalna, gdy boczny sędzia podniósł chorągiewkę moi zawodnicy stanęli, a główny puścił grę i rywal nie niepokojony strzela bramkę. Gratuluje Bogdanowi trzech punktów dla jego zespołu i życzę powodzenia, a my musimy o tym meczu zapomnieć, bo teraz czeka nas domowy mecz z Bobrownikami, który jest dla nas kluczowy w kontekście końcówki sezonu, a będzie to zupełnie inny mecz niż dzisiejszy.