24 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - SOKÓŁ ORZECH

1:0 - Szubert, 2 min

2:0 - Lewandowski, 20 min

3:0 - Warzycha, 25 min

Silesia: Glanc - Nowak, Gołąb, Warzycha, Skworc (46' Ogaza) - Jankowski (78' Kafka), Salicki (84' Stanko), Kocjan, Stich - Szubert (72' Sadlak), Lewandowski (61' Suker)

Sokół: Zapiór - R.Dolibóg (72' Grabowski), M.Dolibóg, Hanak, Wyląg - Praski, Mól, Tokarski (23' Borowiec), Krupa (83' Grabiec) - Cichoń (72' Łagodziński), Urbanowicz (46' Biela)

żółta: Jankowski - Hanak

czerwona :Hanak

Marek Suker (po spotkaniu):

To był bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Brak wygranej stawiałby nas w trudnej sytuacji. Mecz się doskonale ułożył, gdyż w pierwszych 30 minutach zamknęliśmy go trzema golami i później spokojnie kontrolowaliśmy jego przebieg szukając kontrataków. Pierwszy raz w tej rundzie gramy też na 0 z tyłu, gdzie szczerze mówiąc rywal nie miał praktycznie sytuacji do strzelenia bramki. Łapiemy głębszy oddech i przygotowujemy się do dwóch bardzo trudnych meczy z Wojkowicami i z Zagłębiem.