27 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE

Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie

1:2 - Schmidt, 48 min

1:3 - Pączek, 90+3 min

Odra: Masłowski - Michna, Drabik, Dziliński, Szymura - Polak, Żyłka, Lajblich (86' Brzezinka), Stryjakiewicz (60' Pączek) - Wojtkowiak (67' Gatys), Budny (76' Walesa)

Silesia: Glanc - Nowak (46' Ogaza), Gołąb, Schmidt (81' Cybul), Skworc (76' Griner) - Salicki, Warzycha, Stich (84' Stanko), Jankowski (46' Kafka) - Suker (71' Sadlak), Lewandowski

żółta: Warzycha, Gołąb - Budny, Żyłka, Brzezina

Marek Suker (po spotkaniu):

Wszystko co mogę powiedzieć o tym meczu to to, że zagraliśmy słabo. Niestety absencję trzech ważnych zawodników mocno obniżyły jakość drużyny, co martwi. W pierwszej połowie właściwie nie istnieliśmy i przegrywaliśmy 0-2. W drugiej strzeliliśmy kontaktową bramkę po stałym fragmencie i między 60-90 minutą przy odrobinie szczęścia mogła paść bramka wyrównującą, gdyż w kilku sytuacjach byliśmy blisko. Odra też miała dobre okazje, ale znakomite interwencje w naszej bramce zaliczał Robert Glanc. Bramka na 1-3 w 94 minucie już nie miała znaczenia, gdyż graliśmy już vabank. Podsumowując…Odra była lepszym zespołem, lepiej grała dziś w piłkę i zasłużenie wygrała mecz.