Łagisza: Porada - Wożniak, Kabza, Dudziński, Waśniewski - Widera, Flaga, Golda, Ostroushko - Wiśniewski, Rajmund

Silesia: Różanka - Skworc (68' Nowak), Gołąb (23' Warzycha), Schmidt, Ogaza - Sadlak (46' Fornal), Salicki (70' Cybul), Kocjan, Jankowski (75' Stanko), Lewandowski (46' Suker) - Stich

******************************

żółta: Widera - Fornal

Marek Suker (po spotkaniu):

Wstyd i zażenowanie to uczucia, które towarzyszą mi po tym meczu. Żeby zobrazować sytuację to tak: gramy z drużyną już zdegradowaną, która ledwo uzbierała 11 zawodników na mecz. Prowadzimy po 60 minutach 2-0, trzykrotnie obijamy poprzeczkę, robimy 6 zmian, gdzie wchodzą młodzi, wypoczęci zawodnicy i nie wygrywamy meczu!!! Aby opisać folklor tego meczu do końca, to dodam, iż w drugiej połowie hattricka klasycznego w 20 minut zalicza dla rywala 53 letni Marek Rejmund, gdzie trzech moich obrońców razem wziętych ma tyle lat co on. Wielki szacunek dla Pana Marka za jego wyczyn, ale trzeba się zastanowić kogo my chcemy powstrzymywać jak nie potrafimy starszego Pana, który właściwie nie biega? Biorę też sporą część winy na siebie, bo być może nie udało mi się odpowiednio zmobilizować chłopaków i myśleli, że rywal skoro jest już w A-klasie to się położy i sam będzie sobie bramki strzelał.