29 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

08.06.2019 - 17:00

Silesia Miechowice - Szczakowianka Jaworzno

0:1 - Cygnar, 22 min

0:2 - Frąckowiak, 62 min (karny)

1:2 - Stich, 72 min

1:3 - Nowak, 90+1 min

1:4 - Nowak, 90+4 min

Silesia: Glanc - Skworc (85' Ogaza), Pośpiech, Schmitd, Nowak (70' Griner) - Jankowski (70' Kafka), Salicki, Stich, Lewandowski (85' Fornal), Suker - Szubert

Szczakowianka: Kołodziej - Wojciechowski, Wadas, Seiler, Nowak - Chwalibogowski, Janeczko (85' Biskup), Dębski, Kruczek - Cygnar, Frąckowiak (92' Skórnicki)

żółta: Frąckowiak, Janeczko

Marek Suker (po spotkaniu):

Dzisiejszego meczu nie musimy się wstydzić mimo złego wyniku. Podeszliśmy do niego ambitnie i nie przestraszyliśmy się rywala z czołówki. Myślę, że każdy kto widział może to potwierdzić. Grały dwie równe drużyny i wynik oscylował wokół remisu, a o tym, że wygrała Szczakowianka zdecydowały indywidualności Cygnara i Chwalibogowskiego, którzy zrobili pierwszą bramkę pod koniec pierwszej połowy i wywalczyli karnego w drugiej. Po kontaktowej bramce napieraliśmy i wielka szkoda, że w paru sytuacjach po prostu nie wpadło na remis, bo różnie mogłoby być. W 90 i 94 minucie straciliśmy bramki, które zbudowały wysoki wynik, ale na zwycięstwo Szczakowa musiała się mocno napracować. W ostatniej kolejce znowu wyjazd do rywala już zdegradowanego do Łaz i musimy za wszelką cenę utrzymać poziom ambicji i motywacji ten z dzisiejszego meczu, bo sytuacja jaka miała miejsce na Łagiszy nie może się już więcej powtórzyć.