PODZIAŁ IV LIGI I ZINA - KLASY OKRĘGOWEJ
Na dzisiejszym posiedzeniu Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokonał podziału IV ligi i ZINA - Klasy Okręgowej w sezonie 2017/2018.
ZINA - KLASA OKRĘGOWA W SEZONIE 2017/2018
GRUPA 1
1. LKS UNIA KOSZTOWY
2. LKS POGOŃ IMIELIN
3. GKS GRUNWALD RUDA ŚLASKA
4. GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
5. LKS ŁĄKA
6. GKS WAWEL WIREK
7. LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
8. AKS MIKOŁÓW
9. BKS SPARTA KATOWICE
10. KS PIAST BIERUŃ
11. GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. – spadek z IV ligi
12. MKS ISKRA PSZCZYNA – spadek z IV ligi
13. GKS KRUPIŃSKI SUSZEC – spadek z IV ligi
14. KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE – awans z Klasy A
15. LKS SOKÓŁ WOLA – awans z Klasy A
16. LKS OGRODNIK CIELMICE – awans z Klasy A
GRUPA 2
1. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE
2. LKS DRAMA ZBROSŁAWICE
3. LKS 1908 NĘDZA
4. KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
5. LKS UNIA KSIĄŻENICE
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE
7. KS 94 RACHOWICE
8. KS ROW II 1964 RYBNIK
9. ŁTS ŁABĘDY
10. KS RYMER RYBNIK
11. KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA – spadek z IV ligi
12. RUCH II CHORZÓW S.A. – spadek z IV ligi
13. LKS ORZEŁ MOKRE – spadek z IV ligi
14. MKS ZABORZE – awans z Klasy A
15. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ – awans z Klasy A
16. LKS RASZCZYCE – awans z Klasy A
GRUPA 3
1. KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
2. APN ODRA SP. Z O.O
. 3. LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
4. KS NAPRZÓD BORUCIN
5. KS RAFAKO RACIBÓRZ
6. LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA
7. LKS KRZYŻANOWICE
8. LKS FORTECA ŚWIERKLANY
9. KS POLONIA MARKLOWICE
10. LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
11. LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
12. LKS ZAMECZEK CZERNICA – przeniesiono z grupy 2
13. LKS GRANICA RUPTAWA – spadek z IV ligi
14. KS 1905 KRZANOWICE – awans z Klasy A
15. LKS PŁOMIEŃ POŁOMIA – awans z Klasy A
16. MKS 32 RADZIEJÓW-POPIELÓW – awans z Klasy A
GRUPA 4
1. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE
2. LKS ORZEŁ MIEDARY
3. KS CYKLON ROGOŹNIK
4. KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA
5. LKS TĘCZA BŁĘDÓW
6. KS SILESIA MIECHOWICE
7. MKS SIEMIANOWICZANKA
8. KKS ŁAZOWIANKA ŁAZY
9. AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW
10. SKS ŁAGISZA
11. LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
12. UKS SZOPIENICE – awans z Klasy A
13. KS ORZEŁ BIAŁY PIEKARY ŚLĄSKIE – awans z Klasy A
14. LKS PIAST OŻAROWICE – awans z Klasy A
15. ZAGŁĘBIE S.A. II SOSNOWIEC – awans z Klasy A
16. MKS GÓRNIK WOJKOWICE – awans z Klasy A
Komentarze