zamknij reklamę

PODZIAŁ KLASY OKRĘGOWEJ - SEZON 2018/2019

PODZIAŁ KLASY OKRĘGOWEJ - SEZON 2018/2019

Na posiedzeniu Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej dokonał podziału ZINA Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019.

ZINA - KLASA OKRĘGOWA W SEZONIE 2018/2019

ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1


1. MKS LĘDZINY (SPADEK z IV ligi grupy 2)
2. LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
3. LKS POGOŃ IMIELIN
4. AKS MIKOŁÓW
5. MKS ISKRA PSZCZYNA
6. LKS OGRODNIK TYCHY
7. BKS SPARTA KATOWICE
8. LKS ŁĄKA
9. KS PIAST BIERUŃ
10. GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
11. MKS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
12. LKS SOKÓŁ WOLA
13. AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW (przeniesiono z grupy 4)
14. LKS STUDZIENICE (AWANS z Klasy A Podokręg Tychy)
15. SKS FORTUNA WYRY (AWANS z Klasy A Podokręg Tychy)
16. UKS MK GÓRNIK KATOWICE (AWANS z Klasy A Podokręg Katowice)


ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2


1. GKS PIAST II GLWICE S.A.(SPADEK z IV ligi grupy 1)
2. LKS UNIA KSIĄŻENICE
3. LKS ORZEŁ MOKRE
4. LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE
5. KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
6. LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE
7. LKS TĘCZA WIELOWIEŚ
8. KS RYMER RYBNIK
9. KS ROW II 1964 RYBNIK
10. KS 94 RACHOWICE
11. LKS ZAMECZEK CZERNICA (przeniesiono z grupy 3)
12. MKSR CZARNI PYSKOWICE (AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze 4)
13. KS SOŚNICA GLIWICE (AWANS z Klasy A Podokręg Zabrze)
14. ŚKS NAPRZÓD LIPINY (AWANS z Klasy A Podokręg Katowice)
15. GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE (AWANS z Klasy A Podokręg Rybnik)
16. MKS CZERWIONKA (AWANS z Klasy A Podokręg Rybni)


ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 3


1. KS UNIA TURZA ŚLĄSKA (zespół wycofany z rozgrywek jeszcze w sezonie 2017/2018)
2. KS NAPRZÓD BORUCIN
3. KS PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW
4. LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW
5. LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA
6. LKS FORTECA ŚWIERKLANY
7. KS RAFAKO RACIBÓRZ
8. LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
9. LKS KRZYŻANOWICE
10. KS POLONIA MARKLOWICE
11. LKS GRANICA RUPTAWA
12. APN ODRA SP. Z O.O.
13. LKS 1908 NĘDZA (przeniesiono z grupy 2)
14. LKS SILESIA LUBOMIA (przeniesiono z grupy 2)
15. LKS CZARNI GORZYCE (AWANS z Klasy A Podokręg Racibórz)
16. KS KORNOWAC (AWANS z Klasy A Podokręg Racibórz)


ZINA KLASA OKRĘGOWA GRUPA 4


1. JSP SZCZAKOWIANKA (w przypadku porażki w barażach o utrzymanie z Kuźnią Ustroń)
lub
SKS ŁAGISZA (w przypadku zwycięstwa Szczakowianki w barażach)

2. MKS GÓRNIK WOJKOWICE
3. MKS SIEMIANOWICZANKA
4. LKS ORZEŁ MIEDARY
5. ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC
6. HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE
7. MKS ŁAZOWIANKA ANDREX POL ŁAZY
8. LKS TĘCZA BŁĘDÓW
9. KS CYKLON ROGOŹNIK
10. LKS ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE
11. KS SILESIA MIECHOWICE
12. LKS DRAMA ZBROSŁAWICE (przeniesiono z grupy 2)
13. KS GÓRNIK BOBROWNIKI (AWANS z Klasy A Podokręg Bytom)
14. LKS SOKÓŁ ORZECH (AWANS z Klasy A Podokręg Bytom)
15. LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW (AWANS z Klasy A Podokręg Sosnowiec)
16. AKS NIWKA (AWANS z Klasy A Podokręg Sosnowiec)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości