ŚZPN – KATOWICE - WERYFIKACJE ZAWODÓW

KOMUNIKAT NR 15/2017

Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny

WERYFIKACJE ZAWODÓW

Wydział Gier Śląskiego ZPN po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego postanowił:

1) zweryfikować zawody o mistrzostwo Klasy Okręgowej grupy 4 pomiędzy zespołami LKS Unia Świerklaniec – KS Niwy Brudzowice (na boisku 2-0) z dnia 09.04.2017 jako WO 0:3, 3 punkty na korzyść KS Niwy Brudzowice. /W drużynie LKS Unia Świerklaniec wystąpili zawodnicy po obcymi nazwiskami – za Piotra Wyderkę zagrał Krzysztof Piskorz, natomiast za Kamila Cichockiego Łukasz Janik.

2) zweryfikować zawody o mistrzostwo Klasy Okręgowej grupy 4 pomiędzy zespołami LKS Żyglin Miasteczko Śląskie – LKS Unia Świerklaniec (na boisku 0-1) z dnia 15.04.2017 jako WO 3:0, 3 punkty na korzyść LKS Żyglin Miasteczko Śląskie. /W drużynie LKS Unia Świerklaniec wystąpił zawodnik nieuprawniony – Łukasz Janik, który miał pauzować w w/w meczu za kartki.

3) zweryfikować zawody o mistrzostwo Klasy Okręgowej grupy 4 pomiędzy zespołami KS Silesia Miechowice – LKS Unia Świerklaniec (na boisku 0-0) z dnia 22.04.2017 jako WO 3:0, 3 punkty na korzyść KS Silesia Miechowice. /W drużynie LKS Unia Świerklaniec wystąpił zawodnik nieuprawniony – Łukasz Janik, który miał pauzować w w/w meczu za kartki./

info. http://www.slzpn.katowice.pl/