zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
5:1
Unia Ząbkowice
Górnik Jaworzno
7:0
KS ZEW SOSNOWIEC
Skalniak Kroczyce
3:4
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ZEW SOSNOWIEC
0:4
Skalniak Kroczyce
Sarmacja Będzin
1:0
Górnik Jaworzno
Unia Ząbkowice
3:3
AKS Niwka Sosnowiec
SALOS Dąbrowa Górnicza
4:3
MKS Sławków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
- : -
KS ZEW SOSNOWIEC
Górnik Jaworzno
5:0
Unia Ząbkowice
Skalniak Kroczyce
0:1
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:2
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ZEW SOSNOWIEC
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
3:1
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
0:6
SALOS Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
4:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:0
KS ZEW SOSNOWIEC
MKS Sławków
1:3
Górnik Jaworzno
Skalniak Kroczyce
5:1
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
2:4
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
3:10
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
5:1
KS ZEW SOSNOWIEC
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
6:0
Skalniak Kroczyce
SALOS Dąbrowa Górnicza
0:2
Górnik Jaworzno
KS ZEW SOSNOWIEC
0:9
Sarmacja Będzin
MKS Sławków
1:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
MKS Sławków
KS ZEW SOSNOWIEC
0:4
Górnik Jaworzno
Unia Ząbkowice
1:11
Sarmacja Będzin
SALOS Dąbrowa Górnicza
6:1
Skalniak Kroczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
5:4
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
1:1
SALOS Dąbrowa Górnicza
Skalniak Kroczyce
0:2
KS ZEW SOSNOWIEC
Górnik Jaworzno
3:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:0
AKS Niwka Sosnowiec
KS ZEW SOSNOWIEC
1:4
MKS Sławków
Sarmacja Będzin
8:0
Skalniak Kroczyce
Unia Ząbkowice
1:5
Górnik Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
9:2
KS ZEW SOSNOWIEC
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:5
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
- : -
Sarmacja Będzin
Skalniak Kroczyce
0:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS ZEW SOSNOWIEC
1:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
5:2
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno
2:0
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
6:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:2
Górnik Jaworzno
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:2
Sarmacja Będzin
KS ZEW SOSNOWIEC
3:2
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
12:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
5:0
KS ZEW SOSNOWIEC
Górnik Jaworzno
3:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
Skalniak Kroczyce
1:7
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
1:1
MKS Sławków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości