Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
0:2
KS Strażak Nowa Wieś
KS Wysoka
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębiak Tucznawa
2:0
AKS II Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
5:3
Łazowianka II Łazy
JSP Warta Zawiercie
0:3
KS Giebło
RKS Zagłębie D.G.
2:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
KSG II Psary
1:15
KS Preczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:4
RKS Zagłębie D.G.
KS Giebło
0:7
Zagłębiak Tucznawa
Promień Strzemieszyce Małe
5:0
KS Mydlice
Jedność Strzyżowice
2:0
KS Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
7:0
JSP Warta Zawiercie
AKS II Niwka Sosnowiec
2:1
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KSG II Psary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
1:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
0:5
KS Preczów
Zew Sosnowiec
3:2
KS Giebło
JSP Warta Zawiercie
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
RKS Zagłębie D.G.
7:1
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
5:1
KS Strażak Nowa Wieś
KSG II Psary
3:0
KS Wysoka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie D.G.
3:0
KSG II Psary
Promień Strzemieszyce Małe
0:1
Jedność Strzyżowice
KS Preczów
6:2
Zew Sosnowiec
Łazowianka II Łazy
4:1
KS Mydlice
AKS II Niwka Sosnowiec
3:1
KS Strażak Nowa Wieś
Unia II Dąbrowa Górnicza
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
KS Giebło
5:0
KS Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
4:2
AKS II Niwka Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa
4:1
KS Wysoka
Jedność Strzyżowice
2:1
Łazowianka II Łazy
JSP Warta Zawiercie
1:5
RKS Zagłębie D.G.
KSG II Psary
8:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Dąbrowa Górnicza
Pauza
KS Wysoka
1:0
Zew Sosnowiec
KS Giebło
1:0
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
7:0
KS Strażak Nowa Wieś
RKS Zagłębie D.G.
2:0
Zagłębiak Tucznawa
KSG II Psary
4:2
JSP Warta Zawiercie
AKS II Niwka Sosnowiec
3:2
Jedność Strzyżowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
1:4
KS Preczów
Zagłębiak Tucznawa
5:2
KSG II Psary
Jedność Strzyżowice
0:4
KS Giebło
Zew Sosnowiec
1:1
RKS Zagłębie D.G.
JSP Warta Zawiercie
2:3
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka II Łazy
3:2
AKS II Niwka Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KS Strażak Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
3:1
KS Strażak Nowa Wieś
KS Giebło
4:1
Łazowianka II Łazy
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Preczów
3:0
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
3:5
Zagłębiak Tucznawa
Unia II Dąbrowa Górnicza
4:1
KS Mydlice
KSG II Psary
3:3
Zew Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
0:3
KS Wysoka
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice
1:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
4:0
JSP Warta Zawiercie
RKS Zagłębie D.G.
8:0
KS Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
2:2
KS Preczów
AKS II Niwka Sosnowiec
0:7
KS Giebło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:0
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
KS Giebło
KS Preczów
13:0
AKS II Niwka Sosnowiec
RKS Zagłębie D.G.
2:0
KS Mydlice
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:1
Łazowianka II Łazy
KSG II Psary
3:4
KS Strażak Nowa Wieś
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
2:6
KSG II Psary
KS Giebło
1:3
KS Preczów
Jedność Strzyżowice
0:2
RKS Zagłębie D.G.
Zew Sosnowiec
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
2:1
KS Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
8:0
KS Wysoka
AKS II Niwka Sosnowiec
0:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:3
AKS II Niwka Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa
1:1
KS Strażak Nowa Wieś
Promień Strzemieszyce Małe
0:8
KS Preczów
JSP Warta Zawiercie
2:3
KS Mydlice
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:1
KS Giebło
RKS Zagłębie D.G.
1:2
Łazowianka II Łazy
KSG II Psary
0:3
Jedność Strzyżowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
1:7
Zagłębiak Tucznawa
KS Giebło
3:0
KS Wysoka
Jedność Strzyżowice
0:2
JSP Warta Zawiercie
Zew Sosnowiec
4:0
KS Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
4:6
RKS Zagłębie D.G.
Łazowianka II Łazy
7:1
KSG II Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:3
KS Preczów
Zagłębiak Tucznawa
6:1
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
4:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
3:0
KS Mydlice
JSP Warta Zawiercie
1:5
Łazowianka II Łazy
RKS Zagłębie D.G.
3:2
KS Giebło
KSG II Psary
7:4
AKS II Niwka Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
KS Strażak Nowa Wieś
Jedność Strzyżowice
1:1
Zew Sosnowiec
KS Preczów
4:0
RKS Zagłębie D.G.
Łazowianka II Łazy
5:3
Zagłębiak Tucznawa
AKS II Niwka Sosnowiec
1:2
JSP Warta Zawiercie
Unia II Dąbrowa Górnicza
6:0
KS Wysoka
KS Giebło
3:0
KSG II Psary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
Pauza
KS Preczów
3:2
KSG II Psary
KS Giebło
6:1
JSP Warta Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe
2:1
KS Wysoka
KS Strażak Nowa Wieś
0:0
KS Mydlice
Łazowianka II Łazy
1:1
Zew Sosnowiec
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
Zagłębiak Tucznawa
Unia II Dąbrowa Górnicza
6:2
RKS Zagłębie D.G.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka II Łazy
Pauza
KS Mydlice
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębiak Tucznawa
1:1
KS Giebło
Zew Sosnowiec
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
JSP Warta Zawiercie
0:6
KS Preczów
RKS Zagłębie D.G.
3:4
KS Wysoka
KS Strażak Nowa Wieś
4:1
Jedność Strzyżowice
KSG II Psary
2:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:1
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
3:2
RKS Zagłębie D.G.
Jedność Strzyżowice
3:3
KS Mydlice
KS Preczów
5:0
Zagłębiak Tucznawa
KS Strażak Nowa Wieś
1:4
Łazowianka II Łazy
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:4
JSP Warta Zawiercie
KS Wysoka
2:1
KSG II Psary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
Pauza
KS Mydlice
0:3
Łazowianka II Łazy
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Sosnowiec
1:2
KS Preczów
JSP Warta Zawiercie
3:3
KS Wysoka
KS Strażak Nowa Wieś
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
KSG II Psary
6:1
RKS Zagłębie D.G.
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Preczów
Pauza
KS Wysoka
0:2
Zagłębiak Tucznawa
RKS Zagłębie D.G.
2:1
JSP Warta Zawiercie
KS Strażak Nowa Wieś
2:2
KS Giebło
Łazowianka II Łazy
5:1
Jedność Strzyżowice
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
KS Mydlice
Unia II Dąbrowa Górnicza
0:3
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
3:4
KSG II Psary
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Dąbrowa Górnicza
Pauza
KS Mydlice
1:3
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
1:2
RKS Zagłębie D.G.
Jedność Strzyżowice
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
2:0
KS Wysoka
KS Strażak Nowa Wieś
1:4
KS Preczów
Łazowianka II Łazy
9:3
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
4:1
KSG II Psary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
Pauza
KS Giebło
1:0
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
1:1
JSP Warta Zawiercie
KS Preczów
3:2
KS Mydlice
RKS Zagłębie D.G.
2:2
Zew Sosnowiec
KS Strażak Nowa Wieś
4:0
Unia II Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
Łazowianka II Łazy
KSG II Psary
2:2
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
5:4
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zagłębiak Tucznawa
9:0
JSP Warta Zawiercie
Jedność Strzyżowice
1:10
KS Preczów
RKS Zagłębie D.G.
Pauza
KS Strażak Nowa Wieś
1:0
KS Wysoka
Łazowianka II Łazy
0:1
KS Giebło
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Sosnowiec
4:1
KSG II Psary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
0:2
KS Mydlice
KS Giebło
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
0:7
Zagłębiak Tucznawa
JSP Warta Zawiercie
0:0
Zew Sosnowiec
KS Preczów
10:2
Łazowianka II Łazy
KS Strażak Nowa Wieś
1:2
RKS Zagłębie D.G.
KSG II Psary
Pauza
Unia II Dąbrowa Górnicza
4:2
Jedność Strzyżowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
2:2
RKS Zagłębie D.G.
KS Giebło
0:3
Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice
3:3
KS Wysoka
Zew Sosnowiec
3:1
Zagłębiak Tucznawa
JSP Warta Zawiercie
Pauza
Łazowianka II Łazy
8:1
Unia II Dąbrowa Górnicza
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
KS Preczów
KS Strażak Nowa Wieś
1:2
KSG II Psary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:2
Łazowianka II Łazy
Zagłębiak Tucznawa
Pauza
Promień Strzemieszyce Małe
1:4
Zew Sosnowiec
KS Preczów
2:3
KS Giebło
RKS Zagłębie D.G.
2:3
Jedność Strzyżowice
KS Strażak Nowa Wieś
0:3
JSP Warta Zawiercie
Unia II Dąbrowa Górnicza
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
KSG II Psary
5:1
KS Mydlice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
- : -
JSP Warta Zawiercie
KS Giebło
- : -
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
Pauza
KS Preczów
12:1
Promień Strzemieszyce Małe
KS Strażak Nowa Wieś
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Łazowianka II Łazy
- : -
RKS Zagłębie D.G.
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
KS Wysoka
Jedność Strzyżowice
2:1
KSG II Psary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
3:4
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
6:1
KS Mydlice
Promień Strzemieszyce Małe
Pauza
JSP Warta Zawiercie
1:5
Jedność Strzyżowice
RKS Zagłębie D.G.
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
KS Strażak Nowa Wieś
0:5
Zew Sosnowiec
Unia II Dąbrowa Górnicza
1:3
KS Preczów
KSG II Psary
3:7
Łazowianka II Łazy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
0:3
Zew Sosnowiec
KS Giebło
3:1
RKS Zagłębie D.G.
Jedność Strzyżowice
2:1
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
9:1
KS Wysoka
KS Strażak Nowa Wieś
Pauza
Łazowianka II Łazy
3:1
JSP Warta Zawiercie
Unia II Dąbrowa Górnicza
4:6
Promień Strzemieszyce Małe
AKS II Niwka Sosnowiec
0:3
KSG II Psary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
Pauza
KS Wysoka
1:2
Unia II Dąbrowa Górnicza
Zagłębiak Tucznawa
1:5
Łazowianka II Łazy
Zew Sosnowiec
5:1
Jedność Strzyżowice
JSP Warta Zawiercie
3:0
AKS II Niwka Sosnowiec
RKS Zagłębie D.G.
4:6
KS Preczów
KS Strażak Nowa Wieś
4:1
Promień Strzemieszyce Małe
KSG II Psary
4:2
KS Giebło
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości