Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
1:2
Zew Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
4:0
AKS Niwka Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
0:2
Akademia Sportu Wojkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:5
Czarni Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:1
Strażak Nowa Wieś
Salos Dąbrowa Górnicza
3:1
RKS Grodziec Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
8:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Akademia Sportu Wojkowice
4:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:2
Czarni Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
1:2
Akademia Sportu Wojkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:4
Salos Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
4:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Zew Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
6:0
Strażak Nowa Wieś
Akademia Sportu Wojkowice
1:3
Czarni Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:9
Salos Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
0:0
AKS Niwka Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:2
Akademia Sportu Wojkowice
Strażak Nowa Wieś
0:3
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
6:2
Zew Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:2
Strażak Nowa Wieś
Salos Dąbrowa Górnicza
0:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:2
Salos Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
3:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
0:3
Akademia Sportu Wojkowice
Czarni Sosnowiec
1:0
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
1:3
Salos Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
2:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:2
RKS Grodziec Będzin
Zew Sosnowiec
0:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:6
Akademia Sportu Wojkowice
RKS Grodziec Będzin
1:2
Salos Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
0:5
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Strażak Nowa Wieś
Salos Dąbrowa Górnicza
1:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
3:1
Zew Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
1:4
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
1:2
Akademia Sportu Wojkowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:5
RKS Grodziec Będzin
Zew Sosnowiec
4:1
AKS Niwka Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
0:4
Salos Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
3:0
Zew Sosnowiec
AKS Niwka Sosnowiec
2:3
Czarni Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
2:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
5:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
0:0
RKS Grodziec Będzin
Czarni Sosnowiec
0:1
Salos Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:4
Akademia Sportu Wojkowice
Strażak Nowa Wieś
0:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
1:1
Czarni Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:1
Zew Sosnowiec
Salos Dąbrowa Górnicza
5:1
AKS Niwka Sosnowiec
Akademia Sportu Wojkowice
2:0
Strażak Nowa Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości