Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tęcza Zendek
6:1
LKS ZGODA REPTY
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
0:1
Odra Miasteczko Śląskie
LKS ISKRA POŁOMIA
4:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:0
TS Tarnowiczanka
,,,,
6:0
Rodło Górniki
Orzeł II Miedary
1:2
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
Nadzieja Bytom
1:0
Orzeł Bobrowniki
Unia Świerklaniec
4:1
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
0:3
Unia Świerklaniec
Orzeł Bobrowniki
1:4
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
1:1
Orzeł II Miedary
,,,,
2:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
DKS II Czarni Kozłowa Góra
6:0
LKS ISKRA POŁOMIA
Odra Miasteczko Śląskie
7:3
LKS Tęcza Zendek
Rodło Górniki
1:2
LKS ZGODA REPTY
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
1:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Unia Świerklaniec
2:2
,,,,
Orzeł II Miedary
3:2
DKS II Czarni Kozłowa Góra
LKS Tęcza Zendek
2:2
Orzeł Bobrowniki
LKS ZGODA REPTY
3:3
Odra Miasteczko Śląskie
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
6:3
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
LKS ISKRA POŁOMIA
1:1
TS Tarnowiczanka
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:1
Rodło Górniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
3:0
Orzeł II Miedary
Orzeł Bobrowniki
1:0
LKS ZGODA REPTY
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
5:2
LKS Tęcza Zendek
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:1
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:5
Unia Świerklaniec
,,,,
0:1
LKS ISKRA POŁOMIA
Rodło Górniki
1:4
Odra Miasteczko Śląskie
DKS II Czarni Kozłowa Góra
9:0
Nadzieja Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
3:0
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Unia Świerklaniec
12:0
Rodło Górniki
LKS ISKRA POŁOMIA
3:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Orzeł II Miedary
2:3
,,,,
Nadzieja Bytom
0:2
TS Tarnowiczanka
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Orzeł Bobrowniki
LKS Tęcza Zendek
4:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS ZGODA REPTY
5:0
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
0:4
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
2:4
Odra Miasteczko Śląskie
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:2
Orzeł II Miedary
DKS II Czarni Kozłowa Góra
2:4
LKS Tęcza Zendek
Unia Świerklaniec
3:1
LKS ISKRA POŁOMIA
Rodło Górniki
3:2
Orzeł Bobrowniki
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
3:3
LKS ZGODA REPTY
,,,,
4:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bobrowniki
- : -
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
4:3
,,,,
LKS ISKRA POŁOMIA
1:0
Rodło Górniki
Nadzieja Bytom
3:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Orzeł II Miedary
- : -
Unia Świerklaniec
LKS Tęcza Zendek
- : -
TS Tarnowiczanka
LKS ZGODA REPTY
3:3
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
2:3
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
TS Tarnowiczanka
4:0
LKS ZGODA REPTY
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
4:1
Orzeł Bobrowniki
LKS ISKRA POŁOMIA
4:2
Orzeł II Miedary
,,,,
2:0
LKS Tęcza Zendek
Unia Świerklaniec
4:0
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
1:1
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
DKS II Czarni Kozłowa Góra
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
,,,,
8:2
LKS ZGODA REPTY
Nadzieja Bytom
1:1
LKS ISKRA POŁOMIA
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
TS Tarnowiczanka
Orzeł Bobrowniki
4:2
DKS II Czarni Kozłowa Góra
Orzeł II Miedary
3:4
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
1:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
1:3
Unia Świerklaniec
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
0:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Świerklaniec
- : -
LKS Tęcza Zendek
TS Tarnowiczanka
- : -
Orzeł Bobrowniki
Rodło Górniki
- : -
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Orzeł II Miedary
- : -
Nadzieja Bytom
LKS ISKRA POŁOMIA
- : -
UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
- : -
LKS ZGODA REPTY
DKS II Czarni Kozłowa Góra
- : -
LKS PRZYSZŁOŚĆ NOWE CHECHŁO
,,,,
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości