Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec 2008
9:6
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
KS Mydlice
3:0*
KS ZEW Sosnowiec
SKF Sportowa Gmina Psary
4:1
Strażak Nowa Wieś
RKS Grodziec Będzin
4:6
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
6:5
KP Warta Zawiercie
SALOS Dąbrowa Górnicza
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
0:20
Zagłębie II Sosnowiec 2008
KS Mydlice
4:2
SALOS Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
10:1
SKF Sportowa Gmina Psary
KS ZEW Sosnowiec
5:3
Strażak Nowa Wieś
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
8:4
RKS Grodziec Będzin
MUKP III Dąbrowa Górnicza
12:4
Tęcza Błędów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Sportowa Gmina Psary
5:5
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
6:8
KP Warta Zawiercie
SALOS Dąbrowa Górnicza
18:0
KS ZEW Sosnowiec
RKS Grodziec Będzin
24:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
4:5
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Zagłębie II Sosnowiec 2008
3:4
KS Mydlice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:15
Tęcza Błędów
KS ZEW Sosnowiec
2:9
KP Warta Zawiercie
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
7:1
SKF Sportowa Gmina Psary
MUKP III Dąbrowa Górnicza
5:2
Strażak Nowa Wieś
KS Mydlice
7:3
RKS Grodziec Będzin
SALOS Dąbrowa Górnicza
3:3
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec 2008
10:0
KS ZEW Sosnowiec
SKF Sportowa Gmina Psary
10:1
Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
7:3
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
2:5
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
RKS Grodziec Będzin
2:9
SALOS Dąbrowa Górnicza
Tęcza Błędów
6:8
KS Mydlice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice
- : -
SKF Sportowa Gmina Psary
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
Strażak Nowa Wieś
SALOS Dąbrowa Górnicza
- : -
Tęcza Błędów
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
- : -
KP Warta Zawiercie
Zagłębie II Sosnowiec 2008
- : -
RKS Grodziec Będzin
KS ZEW Sosnowiec
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
SKF Sportowa Gmina Psary
- : -
SALOS Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
- : -
KS Mydlice
RKS Grodziec Będzin
- : -
KS ZEW Sosnowiec
Tęcza Błędów
- : -
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
- : -
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie II Sosnowiec 2008
- : -
SKF Sportowa Gmina Psary
KS Mydlice
- : -
KP Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec Będzin
- : -
Tęcza Błędów
KS ZEW Sosnowiec
- : -
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Sportowa Gmina Psary
- : -
RKS Grodziec Będzin
KP Warta Zawiercie
- : -
SALOS Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
- : -
Zagłębie II Sosnowiec 2008
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
KS Mydlice
Tęcza Błędów
- : -
KS ZEW Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS Dąbrowa Górnicza
- : -
MUKP III Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec 2008
- : -
KP Warta Zawiercie
KS Mydlice
- : -
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
RKS Grodziec Będzin
- : -
Strażak Nowa Wieś
Tęcza Błędów
- : -
SKF Sportowa Gmina Psary
KS ZEW Sosnowiec
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
- : -
KS Mydlice
SKF Sportowa Gmina Psary
- : -
KS ZEW Sosnowiec
KP Warta Zawiercie
- : -
RKS Grodziec Będzin
Strażak Nowa Wieś
- : -
Tęcza Błędów
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
- : -
SALOS Dąbrowa Górnicza
MUKP III Dąbrowa Górnicza
- : -
Zagłębie II Sosnowiec 2008
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości