zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:1
AKS Niwka Sosnowiec
KS Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
LKS Pogoń Imielin
2:6
UKS Ruch Chorzów
KP Warta Zawiercie
0:12
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
18:0
KP Warta Zawiercie
KS Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
LKS Pogoń Imielin
GKS GieKSa Katowice S.A.
19:0
MKS Siemianowiczanka
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
3:0
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:5
UKS Ruch Chorzów
AKS Niwka Sosnowiec
2:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
KP Warta Zawiercie
0:13
KS Unia Dąbrowa Górnicza
LKS Pogoń Imielin
2:3
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
12:0
KP Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
3:0
AKS Niwka Sosnowiec
KS Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
MKS Siemianowiczanka
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:3
UKS Ruch Chorzów
MKS Siemianowiczanka
3:1
LKS Pogoń Imielin
AKS Niwka Sosnowiec
0:0
KS Unia Dąbrowa Górnicza
KP Warta Zawiercie
0:10
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
3:0
UKS Ruch Chorzów
KP Warta Zawiercie
3:6
MKS Siemianowiczanka
LKS Pogoń Imielin
1:5
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:1
LKS Pogoń Imielin
MKS Siemianowiczanka
0:8
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
UKS Ruch Chorzów
2:1
KS Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
18:0
KP Warta Zawiercie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
19:0
KP Warta Zawiercie
UKS Ruch Chorzów
5:0
LKS Pogoń Imielin
AKS Niwka Sosnowiec
3:2
MKS Siemianowiczanka
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
1:0
KS Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
2:3
KS Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
KP Warta Zawiercie
0:30
UKS Ruch Chorzów
MKS Siemianowiczanka
0:6
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
9:2
AKS Niwka Sosnowiec
UKS Ruch Chorzów
6:0
MKS Siemianowiczanka
KS Unia Dąbrowa Górnicza
14:0
KP Warta Zawiercie
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
6:0
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:3
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
MKS Siemianowiczanka
0:5
KS Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:6
UKS Ruch Chorzów
KP Warta Zawiercie
1:5
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
KS Unia Dąbrowa Górnicza
7:1
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
3:0
KP Warta Zawiercie
LKS Pogoń Imielin
2:4
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:1
KS Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
7:0
KP Warta Zawiercie
AKS Niwka Sosnowiec
2:4
LKS Pogoń Imielin
UKS Ruch Chorzów
0:1
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie II S.A. Sosnowiec
6:0
MKS Siemianowiczanka
KP Warta Zawiercie
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
KS Unia Dąbrowa Górnicza
0:0
UKS Ruch Chorzów
LKS Pogoń Imielin
0:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości