zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
Pauza
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
8:1
Cyklon Rogoźnik
MKS II Sławków
1:13
Przemsza Siewierz
Czarni III Sosnowiec
9:3
Płomień Sączów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień Sączów
Cyklon Rogoźnik
1:8
Czarni III Sosnowiec
Przemsza Siewierz
9:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Strażak Nowa Wieś
13:6
MKS II Sławków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Sławków
Pauza
Płomień Sączów
4:1
Cyklon Rogoźnik
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
7:2
Strażak Nowa Wieś
Czarni III Sosnowiec
0:4
Przemsza Siewierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cyklon Rogoźnik
Przemsza Siewierz
16:0
Płomień Sączów
Strażak Nowa Wieś
5:1
Czarni III Sosnowiec
MKS II Sławków
4:7
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Pauza
Cyklon Rogoźnik
1:17
Przemsza Siewierz
Płomień Sączów
2:4
Strażak Nowa Wieś
Czarni III Sosnowiec
5:3
MKS II Sławków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Przemsza Siewierz
Strażak Nowa Wieś
4:2
Cyklon Rogoźnik
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
4:1
Czarni III Sosnowiec
MKS II Sławków
12:0
Płomień Sączów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni III Sosnowiec
Pauza
Cyklon Rogoźnik
4:7
MKS II Sławków
Płomień Sączów
1:5
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Przemsza Siewierz
6:5
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strażak Nowa Wieś
Przemsza Siewierz
13:4
MKS II Sławków
Cyklon Rogoźnik
3:10
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Płomień Sączów
1:5
Czarni III Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Sączów
Pauza
Czarni III Sosnowiec
5:1
Cyklon Rogoźnik
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
2:6
Przemsza Siewierz
MKS II Sławków
1:11
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MKS II Sławków
Cyklon Rogoźnik
0:4
Płomień Sączów
Strażak Nowa Wieś
3:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Przemsza Siewierz
8:2
Czarni III Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
Pauza
Płomień Sączów
0:8
Przemsza Siewierz
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
9:1
MKS II Sławków
Czarni III Sosnowiec
4:1
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Przemsza Siewierz
19:1
Cyklon Rogoźnik
Strażak Nowa Wieś
3:1
Płomień Sączów
MKS II Sławków
7:0
Czarni III Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
Pauza
Płomień Sączów
0:2
MKS II Sławków
Cyklon Rogoźnik
2:5
Strażak Nowa Wieś
Czarni III Sosnowiec
4:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni III Sosnowiec
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
9:1
Płomień Sączów
Strażak Nowa Wieś
2:5
Przemsza Siewierz
MKS II Sławków
12:3
Cyklon Rogoźnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości