zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:3
Sokół Orzech
Rozbark Bytom
0:0
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
1:1
Olimpia Boruszowice
Silesia II Miechowice
1:0
KS Piekary Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
1:1
LKS Żyglin
LKS Orzeł Koty
1:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
0:3*
Orkan Dąbrówka Wielka
Olimpia Boruszowice
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Żyglin
2:0
Czarni Kozłowa Góra
Rozbark Bytom
0:1
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
2:2
Unia Strzybnica
Tempo Stolarzowice
3:0
Silesia II Miechowice
Andaluzja Piekary Śląskie
1:4
Czarni Sucha Góra
Sokół Orzech
4:0
LKS Orzeł Koty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:6
Sokół Orzech
Silesia II Miechowice
1:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
0:2
Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
3:0
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
3:1
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
4:0
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
0:7
Olimpia Boruszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:0
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
3:0
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
6:1
Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin
3:0
LKS Orzeł Koty
Sokół Orzech
2:0
Silesia II Miechowice
Rozbark Bytom
1:5
Czarni Kozłowa Góra
Tempo Stolarzowice
0:0
Unia Strzybnica
Andaluzja Piekary Śląskie
2:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
2:1
Sokół Orzech
Silesia II Miechowice
0:1
Olimpia Boruszowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:5
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
7:0
Rozbark Bytom
Tempo Stolarzowice
0:2
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
2:7
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
1:1
Iskra Lasowice
LKS Orzeł Koty
0:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:6
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
1:3
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
4:1
KS Piekary Śląskie
LKS Żyglin
0:2
Silesia II Miechowice
Sokół Orzech
2:2
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
2:1
LKS Orzeł Koty
Czarni Sucha Góra
3:2
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Rozbark Bytom
Silesia II Miechowice
0:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:2
Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice
2:4
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:0
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
2:2
Unia Strzybnica
LKS Orzeł Koty
2:3
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
2:3
LKS Żyglin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
1:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Unia Strzybnica
0:0
Sokół Orzech
Olimpia Boruszowice
2:1
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
0:0
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
0:3*
Silesia II Miechowice
Czarni Sucha Góra
7:1
LKS Orzeł Koty
Andaluzja Piekary Śląskie
4:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
4:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:1
Czarni Sucha Góra
Silesia II Miechowice
2:5
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
1:2
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:2
Unia Strzybnica
Sokół Orzech
0:0
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
8:3
Rozbark Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
2:2
Tempo Stolarzowice
LKS Orzeł Koty
0:3
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
0:2
Sokół Orzech
Iskra Lasowice
0:2
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
1:3
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:0
LKS Orzeł Koty
Rozbark Bytom
1:4
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
4:1
Silesia II Miechowice
Andaluzja Piekary Śląskie
4:1
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
1:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia II Miechowice
2:4
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
1:0
Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice
1:1
LKS Żyglin
Sokół Orzech
0:0
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:2
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
1:2
Iskra Lasowice
LKS Orzeł Koty
0:5
Unia Strzybnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:0
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
1:1
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:2
Silesia II Miechowice
Rozbark Bytom
1:4
Sokół Orzech
Czarni Sucha Góra
0:1
Tempo Stolarzowice
Andaluzja Piekary Śląskie
0:3
Olimpia Boruszowice
Czarni Kozłowa Góra
3:2
KS Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
0:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
Unia Strzybnica
Silesia II Miechowice
3:1
LKS Orzeł Koty
Nitron Krupski Młyn
1:3
Czarni Sucha Góra
Olimpia Boruszowice
2:3
Rozbark Bytom
Sokół Orzech
2:1
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
0:5
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:3
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Silesia II Miechowice
Iskra Lasowice
0:2
Olimpia Boruszowice
Unia Strzybnica
3:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:0
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
1:0
LKS Żyglin
Czarni Sucha Góra
0:5
Sokół Orzech
Czarni Kozłowa Góra
1:1
Nitron Krupski Młyn
LKS Orzeł Koty
0:0
KS Piekary Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
4:1
Unia Strzybnica
Iskra Lasowice
2:5
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
2:3
Czarni Sucha Góra
Sokół Orzech
3:1
Czarni Kozłowa Góra
KS Piekary Śląskie
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Tempo Stolarzowice
2:2
LKS Orzeł Koty
Andaluzja Piekary Śląskie
2:3
Rozbark Bytom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
1:2
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
2:1
LKS Orzeł Koty
Olimpia Boruszowice
0:1
Czarni Kozłowa Góra
Sokół Orzech
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Piekary Śląskie
5:3
Silesia II Miechowice
Tempo Stolarzowice
2:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Andaluzja Piekary Śląskie
0:4
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
6:0
Czarni Sucha Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kozłowa Góra
0:2
LKS Żyglin
Orkan Dąbrówka Wielka
3:3
Nitron Krupski Młyn
Silesia II Miechowice
3:1
Tempo Stolarzowice
Iskra Lasowice
3:0
Rozbark Bytom
Unia Strzybnica
3:0
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:5
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Sucha Góra
0:2
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
3:2
Sokół Orzech
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
1:1
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
0:0
Silesia II Miechowice
Olimpia Boruszowice
1:0
LKS Orzeł Koty
LKS Żyglin
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
3:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
1:0
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
1:1
KS Piekary Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
3:4
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Olimpia Boruszowice
Silesia II Miechowice
0:3
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
3:0
Tempo Stolarzowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
1:1
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
1:1
Iskra Lasowice
Czarni Kozłowa Góra
6:3
Rozbark Bytom
LKS Orzeł Koty
1:3
LKS Żyglin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:5
Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica
5:1
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
0:0
Tempo Stolarzowice
Olimpia Boruszowice
4:1
Silesia II Miechowice
LKS Żyglin
2:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Sokół Orzech
3:0
KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
LKS Orzeł Koty
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Silesia II Miechowice
2:4
LKS Żyglin
Unia Strzybnica
1:1
Nitron Krupski Młyn
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
3:0
Olimpia Boruszowice
Tempo Stolarzowice
2:1
Sokół Orzech
Czarni Kozłowa Góra
5:0
Czarni Sucha Góra
LKS Orzeł Koty
0:1
Rozbark Bytom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
3:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
5:1
LKS Orzeł Koty
Unia Strzybnica
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Olimpia Boruszowice
4:1
Tempo Stolarzowice
LKS Żyglin
3:1
KS Piekary Śląskie
Sokół Orzech
2:2
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
3:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Sucha Góra
2:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:4
Iskra Lasowice
Silesia II Miechowice
1:3
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
1:1
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
Czarni Kozłowa Góra
Sokół Orzech
3:0
Unia Strzybnica
KS Piekary Śląskie
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
0:2
LKS Żyglin
LKS Orzeł Koty
3:4
Czarni Sucha Góra
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
4:0
Silesia II Miechowice
Unia Strzybnica
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:0
Sokół Orzech
LKS Żyglin
1:1
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
1:3
KS Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
3:0*
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Kozłowa Góra
6:0
LKS Orzeł Koty
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
2:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:1
Unia Strzybnica
Sokół Orzech
0:0
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
0:1
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
1:0
Rozbark Bytom
Czarni Sucha Góra
5:0
Silesia II Miechowice
LKS Orzeł Koty
1:5
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:1
Tempo Stolarzowice
Unia Strzybnica
2:1
LKS Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin
1:2
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
0:0
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
0:0
KS Piekary Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
1:0
Sokół Orzech
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Silesia II Miechowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
5:2
LKS Orzeł Koty
Silesia II Miechowice
2:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:1
Iskra Lasowice
Olimpia Boruszowice
4:1
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Żyglin
1:2
Unia Strzybnica
Sokół Orzech
4:0
Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Tempo Stolarzowice
1:0
Czarni Sucha Góra
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:1
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
8:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom
2:0
Olimpia Boruszowice
Czarni Sucha Góra
1:1
Nitron Krupski Młyn
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
2:2
Tempo Stolarzowice
LKS Orzeł Koty
5:4
Silesia II Miechowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
2:7
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Olimpia Boruszowice
2:0
Iskra Lasowice
Sokół Orzech
5:0
Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie
4:2
LKS Orzeł Koty
Tempo Stolarzowice
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
1:5
Unia Strzybnica
LKS Żyglin
1:0
Rozbark Bytom
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
5:1
Silesia II Miechowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
3:0
Iskra Lasowice
Rozbark Bytom
2:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:2
Olimpia Boruszowice
Czarni Kozłowa Góra
1:2
Sokół Orzech
LKS Orzeł Koty
2:4
Tempo Stolarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości