zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:4
Orzeł Miedary
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
TS Tarnowiczanka
LKS Żyglin
1:0
Piast II Ożarowice
Unia Świerklaniec
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
0:1
KS Piekary Śląskie
Drama Zbrosławice
4:1
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
2:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
0:2
Orzeł Miedary
Nadzieja Bytom
0:3
Piast II Ożarowice
Olimpia Boruszowice
2:3
LKS Żyglin
Andaluzja Piekary Śląskie
7:2
Rodło Górniki
Czarni Kozłowa Góra
0:0
Drama Zbrosławice
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:2
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
4:1
Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie
0:3
Unia Świerklaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:1
Olimpia Boruszowice
Przyszłość Nowe Chechło
2:2
TS Tarnowiczanka
LKS Żyglin
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
1:0
Piast II Ożarowice
Unia Świerklaniec
3:0
Rozbark Bytom
Czarni Sucha Góra
0:1
Czarni Kozłowa Góra
Drama Zbrosławice
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rodło Górniki
1:3
KS Piekary Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:4
Drama Zbrosławice
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:1
Czarni Sucha Góra
Olimpia Boruszowice
3:4
Orzeł Miedary
TS Tarnowiczanka
2:1
Piast II Ożarowice
Rozbark Bytom
6:2
Rodło Górniki
Andaluzja Piekary Śląskie
5:2
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
0:4
Unia Świerklaniec
KS Piekary Śląskie
0:0
LKS Żyglin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:1
KS Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:2
Piast II Ożarowice
LKS Żyglin
3:2
Rozbark Bytom
Orzeł Miedary
5:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Unia Świerklaniec
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Drama Zbrosławice
1:2
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:9
Unia Świerklaniec
Górnik Bobrowniki Śląskie
10:2
Rodło Górniki
TS Tarnowiczanka
1:1
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
3:2
Orzeł Miedary
Andaluzja Piekary Śląskie
5:3
Piast II Ożarowice
Czarni Kozłowa Góra
1:1
LKS Żyglin
Rozbark Bytom
1:4
Nadzieja Bytom
Drama Zbrosławice
2:0
Czarni Sucha Góra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
Czarni Kozłowa Góra
Olimpia Boruszowice
2:0
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Żyglin
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Orzeł Miedary
2:5
Rozbark Bytom
Unia Świerklaniec
6:0
Drama Zbrosławice
KS Piekary Śląskie
0:1
Piast II Ożarowice
Czarni Sucha Góra
4:0
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
0:3
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:0
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
1:0
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:2
Olimpia Boruszowice
Czarni Sucha Góra
1:1
Unia Świerklaniec
Czarni Kozłowa Góra
4:1
Orzeł Miedary
Rozbark Bytom
2:0
Piast II Ożarowice
Drama Zbrosławice
4:3
Rodło Górniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:4
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
1:3
Rozbark Bytom
LKS Żyglin
2:1
Drama Zbrosławice
Orzeł Miedary
4:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Świerklaniec
7:1
TS Tarnowiczanka
Piast II Ożarowice
3:4
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
KS Piekary Śląskie
Rodło Górniki
1:2
Czarni Sucha Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Piast II Ożarowice
Unia Świerklaniec
4:1
Rodło Górniki
TS Tarnowiczanka
0:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
1:2
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
1:1
Olimpia Boruszowice
Rozbark Bytom
1:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Drama Zbrosławice
1:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
Czarni Sucha Góra
Przyszłość Nowe Chechło
3:5
Piast II Ożarowice
Olimpia Boruszowice
0:5
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Żyglin
4:1
Unia Świerklaniec
Orzeł Miedary
2:1
Drama Zbrosławice
KS Piekary Śląskie
0:1
Rozbark Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Rodło Górniki
3:0
TS Tarnowiczanka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:5
Olimpia Boruszowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Unia Świerklaniec
4:0
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
0:2
Rozbark Bytom
Czarni Sucha Góra
1:6
Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra
1:3
KS Piekary Śląskie
Drama Zbrosławice
0:2
Piast II Ożarowice
Rodło Górniki
0:2
LKS Żyglin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
2:1
Czarni Kozłowa Góra
Nadzieja Bytom
0:0
Rodło Górniki
LKS Żyglin
3:1
TS Tarnowiczanka
Orzeł Miedary
7:2
Unia Świerklaniec
KS Piekary Śląskie
2:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Sucha Góra
4:1
Piast II Ożarowice
Andaluzja Piekary Śląskie
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
2:1
Drama Zbrosławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Zbrosławice
1:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
1:6
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Rozbark Bytom
LKS Żyglin
4:0
Nadzieja Bytom
Unia Świerklaniec
5:1
Piast II Ożarowice
TS Tarnowiczanka
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
2:2
Olimpia Boruszowice
Rodło Górniki
2:3
Orzeł Miedary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:0
TS Tarnowiczanka
Olimpia Boruszowice
1:2
Unia Świerklaniec
Orzeł Miedary
3:1
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
4:3
Drama Zbrosławice
Andaluzja Piekary Śląskie
2:3
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rozbark Bytom
6:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rodło Górniki
0:1
Piast II Ożarowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
6:0
Rodło Górniki
Orzeł Miedary
6:1
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rozbark Bytom
0:0
Drama Zbrosławice
Piast II Ożarowice
0:0
LKS Żyglin
Andaluzja Piekary Śląskie
4:2
Unia Świerklaniec
Czarni Kozłowa Góra
0:2
Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie
0:3
Czarni Sucha Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Orzeł Miedary
6:0
TS Tarnowiczanka
Unia Świerklaniec
3:0
KS Piekary Śląskie
Piast II Ożarowice
6:0
Nadzieja Bytom
Drama Zbrosławice
4:0
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
0:3
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
1:5
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Żyglin
1:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
3:6
Orzeł Miedary
Olimpia Boruszowice
2:1
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rozbark Bytom
1:1
Unia Świerklaniec
KS Piekary Śląskie
2:0
Rodło Górniki
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
4:2
Czarni Sucha Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Drama Zbrosławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:5
Andaluzja Piekary Śląskie
LKS Żyglin
2:1
KS Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
3:3
Olimpia Boruszowice
Unia Świerklaniec
1:1
Czarni Kozłowa Góra
Piast II Ożarowice
4:0
TS Tarnowiczanka
Czarni Sucha Góra
1:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Rodło Górniki
0:2
Rozbark Bytom
Drama Zbrosławice
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:0
Czarni Sucha Góra
Olimpia Boruszowice
1:0
Piast II Ożarowice
TS Tarnowiczanka
0:4
Drama Zbrosławice
Rozbark Bytom
2:1
LKS Żyglin
KS Piekary Śląskie
1:1
Nadzieja Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
1:3
Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra
1:2
Rodło Górniki
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Unia Świerklaniec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Ożarowice
0:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Nadzieja Bytom
2:6
Rozbark Bytom
Olimpia Boruszowice
3:1
TS Tarnowiczanka
LKS Żyglin
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Orzeł Miedary
2:1
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
4:0
Drama Zbrosławice
Unia Świerklaniec
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Rodło Górniki
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
8:0
Rodło Górniki
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
LKS Żyglin
TS Tarnowiczanka
1:3
Czarni Sucha Góra
Rozbark Bytom
1:3
Orzeł Miedary
KS Piekary Śląskie
2:2
Piast II Ożarowice
Andaluzja Piekary Śląskie
3:1
Olimpia Boruszowice
Czarni Kozłowa Góra
2:4
Nadzieja Bytom
Drama Zbrosławice
0:6
Unia Świerklaniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Olimpia Boruszowice
4:0
KS Piekary Śląskie
LKS Żyglin
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Miedary
2:0
Czarni Kozłowa Góra
Piast II Ożarowice
3:4
Rozbark Bytom
Andaluzja Piekary Śląskie
7:0
TS Tarnowiczanka
Unia Świerklaniec
7:2
Czarni Sucha Góra
Rodło Górniki
1:5
Drama Zbrosławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:6
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:4
Orzeł Miedary
TS Tarnowiczanka
1:5
Unia Świerklaniec
Rozbark Bytom
3:2
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
2:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
5:1
Rodło Górniki
Czarni Kozłowa Góra
1:1
Piast II Ożarowice
Drama Zbrosławice
1:3
LKS Żyglin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:1
Drama Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
5:4
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
2:0
Czarni Sucha Góra
Orzeł Miedary
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Piast II Ożarowice
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie
2:2
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
1:4
Unia Świerklaniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Olimpia Boruszowice
Unia Świerklaniec
4:2
LKS Żyglin
TS Tarnowiczanka
6:1
Rodło Górniki
Rozbark Bytom
4:3
KS Piekary Śląskie
Piast II Ożarowice
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
Drama Zbrosławice
0:2
Orzeł Miedary
Czarni Sucha Góra
2:2
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
0:5
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:4
Unia Świerklaniec
Olimpia Boruszowice
0:0
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Żyglin
7:1
Rodło Górniki
Orzeł Miedary
3:0
Czarni Sucha Góra
Rozbark Bytom
2:2
TS Tarnowiczanka
Piast II Ożarowice
0:2
Drama Zbrosławice
KS Piekary Śląskie
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:4
Andaluzja Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
KS Piekary Śląskie
Unia Świerklaniec
2:2
Orzeł Miedary
TS Tarnowiczanka
1:3
LKS Żyglin
Piast II Ożarowice
3:1
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
3:3
Rozbark Bytom
Drama Zbrosławice
2:3
Olimpia Boruszowice
Rodło Górniki
3:6
Nadzieja Bytom
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:5
LKS Żyglin
Olimpia Boruszowice
2:0
Czarni Sucha Góra
Orzeł Miedary
9:0
Rodło Górniki
Rozbark Bytom
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast II Ożarowice
0:0
Unia Świerklaniec
KS Piekary Śląskie
1:3
Przyszłość Nowe Chechło
Andaluzja Piekary Śląskie
1:0
Drama Zbrosławice
Czarni Kozłowa Góra
8:3
TS Tarnowiczanka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:4
Rozbark Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Czarni Kozłowa Góra
LKS Żyglin
1:1
Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
4:0
Olimpia Boruszowice
TS Tarnowiczanka
0:2
Nadzieja Bytom
Piast II Ożarowice
1:0
Rodło Górniki
Drama Zbrosławice
1:3
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:1
Andaluzja Piekary Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości