Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
KS Piekary Śląskie (Juniorzy) 12 31 69 - 17 10 1 1
2
DKS Czarni Kozłowa Góra
DKS Czarni Kozłowa Góra 12 28 72 - 18 9 1 2
3
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice 12 24 46 - 22 8 0 4
4
GKS Rozbark Bytom
GKS Rozbark Bytom 12 23 31 - 19 7 2 3
5
Górnik Bobrowniki Śląskie
Górnik II Bobrowniki Śląskie 12 17 24 - 32 5 2 5 1 3 4 - 3
6
TS Tarnowiczanka
TS Tarnowiczanka 12 17 38 - 21 5 2 5 1 0 3 - 4
7
Rodło Górniki
Rodło Górniki 12 16 24 - 40 5 1 6
8
KS Czarni Sucha Góra
KS Czarni Sucha Góra 12 15 26 - 32 4 3 5 1 3 5 - 0
9
KS Orkan Dąbrówka Wielka
KS Orkan Dąbrówka Wielka 12 15 21 - 27 4 3 5 1 0 0 - 5
10
KS Nitron Krupski Młyn
KS Nitron Krupski Młyn 12 12 13 - 22 3 3 6
11
Tempo Stolarzowice
Tempo Stolarzowice 12 10 27 - 47 3 1 8 1 3 5 - 1
12
Odra Miasteczko Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie 12 10 19 - 74 3 1 8 1 0 1 - 5
13
LKS Tęcza Zendek
LKS Tęcza Zendek 12 5 15 - 54 1 2 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
5:0
KS Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
1:3
Górnik II Bobrowniki Śląskie
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
7:1
KS Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Tęcza Zendek
0:0
KS Czarni Sucha Góra
TS Tarnowiczanka
1:0
GKS Rozbark Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Rodło Górniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
1:4
Piast Ożarowice
Rodło Górniki
1:5
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Odra Miasteczko Śląskie
0:19
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS Nitron Krupski Młyn
1:1
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
GKS Rozbark Bytom
1:1
LKS Tęcza Zendek
KS Czarni Sucha Góra
5:5
Tempo Stolarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
4:0
KS Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
2:4
GKS Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
5:0
Górnik II Bobrowniki Śląskie
DKS Czarni Kozłowa Góra
10:0
Rodło Górniki
TS Tarnowiczanka
10:0
Odra Miasteczko Śląskie
KS Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
KS Nitron Krupski Młyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
1:1
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Rodło Górniki
2:3
KS Nitron Krupski Młyn
Odra Miasteczko Śląskie
6:3
LKS Tęcza Zendek
DKS Czarni Kozłowa Góra
4:2
TS Tarnowiczanka
KS Czarni Sucha Góra
1:3
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
GKS Rozbark Bytom
3:1
Piast Ożarowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Stolarzowice
5:1
Odra Miasteczko Śląskie
KS Orkan Dąbrówka Wielka
0:5
KS Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
4:1
GKS Rozbark Bytom
KS Nitron Krupski Młyn
1:2
Górnik II Bobrowniki Śląskie
LKS Tęcza Zendek
3:12
DKS Czarni Kozłowa Góra
TS Tarnowiczanka
2:2
Rodło Górniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:9
Piast Ożarowice
Rodło Górniki
4:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
DKS Czarni Kozłowa Góra
10:0
Tempo Stolarzowice
KS Czarni Sucha Góra
2:0
KS Nitron Krupski Młyn
GKS Rozbark Bytom
1:1
KS Orkan Dąbrówka Wielka
TS Tarnowiczanka
7:1
LKS Tęcza Zendek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
1:3
DKS Czarni Kozłowa Góra
Górnik II Bobrowniki Śląskie
0:4
KS Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
3:2
TS Tarnowiczanka
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
13:0
Odra Miasteczko Śląskie
KS Nitron Krupski Młyn
1:3
GKS Rozbark Bytom
LKS Tęcza Zendek
0:2
Rodło Górniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
KS Orkan Dąbrówka Wielka
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:1
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
KS Czarni Sucha Góra
0:5
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
4:2
Tempo Stolarzowice
GKS Rozbark Bytom
5:1
Górnik II Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:1
Piast Ożarowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
4:1
LKS Tęcza Zendek
Tempo Stolarzowice
1:2
Rodło Górniki
KS Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
4:1
TS Tarnowiczanka
KS Czarni Sucha Góra
2:3
GKS Rozbark Bytom
KS Nitron Krupski Młyn
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Stolarzowice
1:6
Piast Ożarowice
Rodło Górniki
1:4
GKS Rozbark Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
2:4
Górnik II Bobrowniki Śląskie
DKS Czarni Kozłowa Góra
3:0
KS Nitron Krupski Młyn
LKS Tęcza Zendek
2:7
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
TS Tarnowiczanka
1:2
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
4:2
Rodło Górniki
Górnik II Bobrowniki Śląskie
2:2
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS Orkan Dąbrówka Wielka
5:0
LKS Tęcza Zendek
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
8:3
Tempo Stolarzowice
KS Czarni Sucha Góra
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
KS Nitron Krupski Młyn
0:0
TS Tarnowiczanka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
4:7
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
Tempo Stolarzowice
3:0
KS Orkan Dąbrówka Wielka
Odra Miasteczko Śląskie
4:3
GKS Rozbark Bytom
DKS Czarni Kozłowa Góra
4:5
KS Czarni Sucha Góra
LKS Tęcza Zendek
0:3
KS Nitron Krupski Młyn
TS Tarnowiczanka
3:4
Górnik II Bobrowniki Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Bobrowniki Śląskie
5:0
LKS Tęcza Zendek
KS Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Piast Ożarowice
KS Piekary Śląskie (Juniorzy)
9:1
Rodło Górniki
KS Czarni Sucha Góra
0:6
TS Tarnowiczanka
KS Nitron Krupski Młyn
2:1
Tempo Stolarzowice
GKS Rozbark Bytom
3:0
DKS Czarni Kozłowa Góra

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości