zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
7:0
Promień Strzemieszyce Małe
KSGP
1:0
Zew Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
2:0
MKS Sławków
Przemsza Okradzionów
4:3
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
5:0
Jedność Strzyżowice
Górnik Wojkowice
2:0
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
0:3
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Źródło Kromołów
0:3*
CKS Czeladź
MKS Poręba
2:2
Zgoda Byczyna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
Górnik Wojkowice
KSGP
3:0
Źródło Kromołów
Promień Strzemieszyce Małe
2:2
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:1
MKS Poręba
KP Sarnów
4:1
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
2:10
Ostoja Żelisławice
Zew Sosnowiec
0:3
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Zgoda Byczyna
7:0
Przemsza Okradzionów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:2
KSGP
Górnik Sosnowiec
1:1
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
4:2
Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice
5:1
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Wojkowice
5:0
Zgoda Byczyna
MKS Poręba
2:3
MKS Sławków
Skalniak Kroczyce
2:2
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
4:0
Zew Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2008
0:1
KP Sarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
4:2
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
0:0
Zagłębie II Sosnowiec 2008
KSGP
1:4
Górnik Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
3:4
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
0:4
Górnik Wojkowice
MKS Sławków
2:2
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
6:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
2:0
KP Sarnów
CKS Czeladź
5:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
0:1
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
3:6
Promień Strzemieszyce Małe
KP Sarnów
3:2
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
6:2
KSGP
Górnik Wojkowice
3:1
MKS Sławków
MKS Poręba
0:1
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
3:2
Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec 2008
5:0
Zgoda Byczyna
AKS Niwka Sosnowiec
4:2
Zew Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Górnik Sosnowiec
KSGP
2:1
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
0:6
Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
4:2
Przemsza Okradzionów
Jedność Strzyżowice
0:2
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Źródło Kromołów
5:3
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
3:2
Skalniak Kroczyce
Zgoda Byczyna
2:6
KP Sarnów
Zew Sosnowiec
2:2
Unia Ząbkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
4:1
Zgoda Byczyna
Górnik Sosnowiec
3:2
Zew Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
0:0
KSGP
KP Sarnów
7:0
Jedność Strzyżowice
Górnik Wojkowice
5:0
CKS Czeladź
MKS Poręba
2:2
Źródło Kromołów
Skalniak Kroczyce
0:1
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębie II Sosnowiec 2008
4:0
MKS Sławków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
MKS Poręba
MKS Sławków
0:2
KP Sarnów
CKS Czeladź
3:0
Skalniak Kroczyce
KSGP
0:8
Górnik Wojkowice
Górnik Sosnowiec
3:1
Ostoja Żelisławice
Promień Strzemieszyce Małe
1:9
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Jedność Strzyżowice
1:4
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
4:2
Przemsza Okradzionów
Zew Sosnowiec
0:6
Zgoda Byczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
4:2
MKS Sławków
Przemsza Okradzionów
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
KP Sarnów
5:0
Promień Strzemieszyce Małe
Ostoja Żelisławice
7:1
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
3:0
Źródło Kromołów
MKS Poręba
2:3
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
0:3
KSGP
Zgoda Byczyna
1:1
Jedność Strzyżowice
Zagłębie II Sosnowiec 2008
2:2
CKS Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Górnik Wojkowice
KSGP
0:1
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Górnik Sosnowiec
3:1
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
1:3
Unia Ząbkowice
CKS Czeladź
2:1
KP Sarnów
Ostoja Żelisławice
9:2
MKS Poręba
Źródło Kromołów
2:3
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
1:1
Zgoda Byczyna
Zew Sosnowiec
2:1
Jedność Strzyżowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:5
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
2:6
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
0:6
MKS Sławków
KP Sarnów
3:0
KSGP
Górnik Wojkowice
1:0
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Zgoda Byczyna
7:2
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębie II Sosnowiec 2008
5:1
Źródło Kromołów
MKS Poręba
3:0
Zew Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:5
Zagłębie II Sosnowiec 2008
KSGP
2:2
Unia Ząbkowice
Górnik Sosnowiec
6:0
Skalniak Kroczyce
Promień Strzemieszyce Małe
2:4
Jedność Strzyżowice
CKS Czeladź
0:2
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
3:1
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
2:3
KP Sarnów
Zew Sosnowiec
0:1
MKS Sławków
MKS Poręba
2:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:0
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
3:1
Zew Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:5
CKS Czeladź
KP Sarnów
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
1:2
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
1:3
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
5:0
Promień Strzemieszyce Małe
Zgoda Byczyna
5:0
KSGP
Zagłębie II Sosnowiec 2008
1:2
Górnik Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:0
Unia Ząbkowice
KSGP
1:2
Jedność Strzyżowice
Górnik Sosnowiec
1:4
KP Sarnów
CKS Czeladź
1:0
MKS Sławków
Przemsza Okradzionów
0:4
Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice
1:6
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Źródło Kromołów
1:0
Zgoda Byczyna
Zew Sosnowiec
1:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
3:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:1
Górnik Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
2:5
CKS Czeladź
Jedność Strzyżowice
0:4
Źródło Kromołów
KP Sarnów
1:1
Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice
5:0
Zew Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
2:3
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2008
8:0
MKS Poręba
MKS Sławków
8:0
KSGP
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Jedność Strzyżowice
KSGP
0:1
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Sosnowiec
6:0
Zgoda Byczyna
Przemsza Okradzionów
3:5
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Górnik Wojkowice
3:2
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
0:3
CKS Czeladź
MKS Poręba
2:1
KP Sarnów
Źródło Kromołów
2:2
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
3:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:0
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
2:1
Źródło Kromołów
Jedność Strzyżowice
2:4
Górnik Sosnowiec
KP Sarnów
7:2
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
0:6
Zew Sosnowiec
MKS Sławków
2:7
AKS Niwka Sosnowiec
Zgoda Byczyna
3:0
Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec 2008
3:1
Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
3:0
KSGP
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:3
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
2:2
AKS Niwka Sosnowiec
CKS Czeladź
2:1
Źródło Kromołów
Jedność Strzyżowice
0:4
Ostoja Żelisławice
KP Sarnów
5:3
Górnik Wojkowice
MKS Sławków
2:1
Górnik Sosnowiec
Zew Sosnowiec
0:1
KSGP
Zagłębie II Sosnowiec 2008
8:1
Skalniak Kroczyce
Zgoda Byczyna
3:2
MKS Poręba
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
3:4
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
0:0
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
5:0
MKS Sławków
Górnik Wojkowice
1:0
Unia Ząbkowice
MKS Poręba
3:1
Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce
1:2
KP Sarnów
Źródło Kromołów
2:0
KSGP
Zagłębie II Sosnowiec 2008
4:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:2
Skalniak Kroczyce
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
4:1
Górnik Sosnowiec
KP Sarnów
2:2
Zagłębie II Sosnowiec 2008
MKS Sławków
2:0
MKS Poręba
Zew Sosnowiec
1:0
Źródło Kromołów
KSGP
0:2
AKS Niwka Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:2
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
2:4
Górnik Wojkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
2:1
KSGP
Przemsza Okradzionów
1:1
MKS Sławków
KP Sarnów
4:0
Zew Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
2:3
CKS Czeladź
Górnik Wojkowice
1:0
Jedność Strzyżowice
MKS Poręba
3:1
Promień Strzemieszyce Małe
Skalniak Kroczyce
4:0
Zgoda Byczyna
Źródło Kromołów
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2008
5:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:1
KP Sarnów
Promień Strzemieszyce Małe
4:1
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
0:0
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
1:0
Skalniak Kroczyce
Źródło Kromołów
0:2
Górnik Sosnowiec
MKS Sławków
0:3
Górnik Wojkowice
Zgoda Byczyna
0:7
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Zew Sosnowiec
0:1
AKS Niwka Sosnowiec
KSGP
1:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
1:0
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
1:3
Zew Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
0:0
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
2:2
CKS Czeladź
Górnik Wojkowice
3:1
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
4:1
KSGP
Skalniak Kroczyce
4:2
MKS Sławków
Zagłębie II Sosnowiec 2008
2:0
Jedność Strzyżowice
KP Sarnów
5:1
Zgoda Byczyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
4:2
Ostoja Żelisławice
KSGP
3:1
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
0:2
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
0:3
Górnik Wojkowice
Jedność Strzyżowice
0:5
KP Sarnów
Źródło Kromołów
2:1
MKS Poręba
MKS Sławków
1:4
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Zgoda Byczyna
1:0
Unia Ząbkowice
Zew Sosnowiec
1:2
Górnik Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:1
Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów
2:1
Źródło Kromołów
KP Sarnów
2:1
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
1:2
Górnik Sosnowiec
Górnik Wojkowice
6:0
KSGP
MKS Poręba
0:4
AKS Niwka Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
2:1
CKS Czeladź
Zgoda Byczyna
6:2
Zew Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2008
9:0
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
8:1
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
1:7
KP Sarnów
CKS Czeladź
0:6
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Jedność Strzyżowice
0:6
Zgoda Byczyna
Źródło Kromołów
0:7
Górnik Wojkowice
MKS Sławków
6:0
Unia Ząbkowice
Zew Sosnowiec
1:0
Ostoja Żelisławice
KSGP
2:3
Skalniak Kroczyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Byczyna
3:1
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
2:2
Górnik Sosnowiec
KP Sarnów
0:2
CKS Czeladź
Górnik Wojkowice
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Poręba
0:1
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
3:1
Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec 2008
4:0
KSGP
Jedność Strzyżowice
2:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
2:0
Jedność Strzyżowice
AKS Niwka Sosnowiec
3:1
Skalniak Kroczyce
Górnik Sosnowiec
1:1
Górnik Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe
1:1
Zgoda Byczyna
CKS Czeladź
1:0
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
1:1
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
2:4
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Zew Sosnowiec
0:3
MKS Poręba
KSGP
0:4
KP Sarnów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sarnów
4:1
Źródło Kromołów
MKS Sławków
1:2
Zew Sosnowiec
Unia Ząbkowice
1:1
KSGP
Przemsza Okradzionów
2:0
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
2:4
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Wojkowice
4:0
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
0:5
Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna
0:2
CKS Czeladź
Zagłębie II Sosnowiec 2008
0:2
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
KP Sarnów
KSGP
1:2
Zgoda Byczyna
Górnik Sosnowiec
0:6
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Promień Strzemieszyce Małe
3:2
MKS Sławków
CKS Czeladź
3:0
Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice
0:4
Skalniak Kroczyce
MKS Poręba
1:3
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
3:2
Unia Ząbkowice
Zew Sosnowiec
3:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Byczyna
6:1
Źródło Kromołów
Promień Strzemieszyce Małe
2:3
Zew Sosnowiec
Unia Ząbkowice
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:7
KSGP
KP Sarnów
3:2
Górnik Sosnowiec
Górnik Wojkowice
8:0
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
2:0
MKS Poręba
Zagłębie II Sosnowiec 2008
6:2
Ostoja Żelisławice
MKS Sławków
0:1
CKS Czeladź
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
9:1
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
1:2
KP Sarnów
AKS Niwka Sosnowiec
4:1
Zgoda Byczyna
CKS Czeladź
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
3:1
Skalniak Kroczyce
MKS Poręba
1:2
Zagłębie II Sosnowiec 2008
Źródło Kromołów
6:0
Jedność Strzyżowice
Zew Sosnowiec
1:4
Górnik Wojkowice
KSGP
2:2
MKS Sławków
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:2
Ostoja Żelisławice
Promień Strzemieszyce Małe
0:6
KSGP
CKS Czeladź
1:1
Zew Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
1:12
AKS Niwka Sosnowiec
KP Sarnów
6:3
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
0:2
Górnik Wojkowice
Zgoda Byczyna
0:8
Górnik Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 2008
5:0
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
4:1
Źródło Kromołów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
7:2
Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice
4:0
Zgoda Byczyna
Górnik Wojkowice
2:0
Zagłębie II Sosnowiec 2008
AKS Niwka Sosnowiec
3:0*
MKS Sławków
KSGP
2:1
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
3:3
KP Sarnów
MKS Poręba
3:3
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
2:1
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Sosnowiec
2:4
Skalniak Kroczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości