zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
1:0
KP Sarnów
Przemsza Okradzionów
2:1
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
2:0
SKS Łagisza
Źródło Kromołów
3:2
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
1:2
Jedność Strzyżowice
KSGP
1:7
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Niwy Brudzowice
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
1:2
MKS Poręba
KP Sarnów
1:0
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
0:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Górnik Wojkowice
4:0
Skalniak Kroczyce
Źródło Kromołów
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
SKS Łagisza
7:2
Przemsza Okradzionów
Zew Sosnowiec
2:5
CKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
KSGP
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
2:2
Jedność Strzyżowice
KSGP
2:0
KP Sarnów
Promień Strzemieszyce Małe
0:6
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
3:0
SKS Łagisza
MKS Poręba
1:0
Górnik Wojkowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice
2:2
Zew Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
3:1
Źródło Kromołów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
2:2
Skalniak Kroczyce
Jedność Strzyżowice
0:6
CKS Czeladź
KP Sarnów
1:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Ostoja Żelisławice
2:2
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Wojkowice
4:1
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
1:0
MKS Poręba
SKS Łagisza
1:3
Niwy Brudzowice
Zew Sosnowiec
2:2
KSGP
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
KP Sarnów
KSGP
2:2
SKS Łagisza
CKS Czeladź
3:2
Górnik Wojkowice
Przemsza Okradzionów
2:2
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
2:0
Jedność Strzyżowice
MKS Poręba
1:2
Promień Strzemieszyce Małe
Skalniak Kroczyce
0:0
Ostoja Żelisławice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
1:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
0:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów
5:0
Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice
0:1
KSGP
Ostoja Żelisławice
3:3
KP Sarnów
Górnik Wojkowice
1:3
Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce
2:1
MKS Poręba
Źródło Kromołów
2:2
CKS Czeladź
SKS Łagisza
2:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
2:2
Górnik Wojkowice
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
SKS Łagisza
CKS Czeladź
9:0
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
2:0
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
5:1
Źródło Kromołów
KP Sarnów
1:4
Zew Sosnowiec
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
5:2
Jedność Strzyżowice
MKS Poręba
2:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
0:5
Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice
1:4
Unia Dąbrowa Górnicza
Ostoja Żelisławice
3:2
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
0:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
MKS Poręba
2:1
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
1:1
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
4:4
KSGP
SKS Łagisza
2:2
KP Sarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Górnik Wojkowice
KSGP
7:4
Promień Strzemieszyce Małe
CKS Czeladź
5:2
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
1:2
Ostoja Żelisławice
KP Sarnów
4:0
Jedność Strzyżowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:0
Źródło Kromołów
Zew Sosnowiec
0:1
SKS Łagisza
Niwy Brudzowice
2:1
Skalniak Kroczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
0:1
SKS Łagisza
Przemsza Okradzionów
3:6
CKS Czeladź
Górnik Wojkowice
3:0
KP Sarnów
MKS Poręba
2:0
Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce
2:0
KSGP
Źródło Kromołów
2:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
2:2
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
4:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
12:2
Promień Strzemieszyce Małe
KSGP
0:0
MKS Poręba
KP Sarnów
2:1
Źródło Kromołów
SKS Łagisza
1:1
Jedność Strzyżowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
1:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
0:1
Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
1:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
0:3
Przemsza Okradzionów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:0
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
3:4
KSGP
Promień Strzemieszyce Małe
2:2
KP Sarnów
Źródło Kromołów
5:1
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
1:1
SKS Łagisza
Ostoja Żelisławice
4:3
Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce
1:5
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
1:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
1:0
Promień Strzemieszyce Małe
Unia Dąbrowa Górnicza
6:1
MKS Poręba
KSGP
1:1
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
1:0
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
2:1
Górnik Wojkowice
KP Sarnów
1:0
Skalniak Kroczyce
SKS Łagisza
1:1
Źródło Kromołów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:1
Przemsza Okradzionów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
1:2
SKS Łagisza
CKS Czeladź
1:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Przemsza Okradzionów
1:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice
1:1
KSGP
Ostoja Żelisławice
1:1
Górnik Wojkowice
MKS Poręba
0:1
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
5:1
Zew Sosnowiec
Źródło Kromołów
3:3
Jedność Strzyżowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:4
MKS Poręba
KSGP
2:3
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
4:2
Promień Strzemieszyce Małe
KP Sarnów
1:2
Przemsza Okradzionów
Górnik Wojkowice
1:0
Źródło Kromołów
SKS Łagisza
3:1
Skalniak Kroczyce
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:2
Niwy Brudzowice
Unia Dąbrowa Górnicza
1:2
CKS Czeladź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:1
Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice
2:3
Skalniak Kroczyce
KP Sarnów
1:4
CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
1:0
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
4:1
Promień Strzemieszyce Małe
SKS Łagisza
4:3
MKS Poręba
Zew Sosnowiec
3:0
Przemsza Okradzionów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
6:2
KSGP
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:3
Unia Dąbrowa Górnicza
Promień Strzemieszyce Małe
2:3
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
3:0
Zew Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
4:5
SKS Łagisza
MKS Poręba
1:1
Jedność Strzyżowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
1:1
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
1:1
Górnik Wojkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Jedność Strzyżowice
1:1
Przemsza Okradzionów
KP Sarnów
1:0
KSGP
Górnik Wojkowice
0:1
MKS Poręba
Źródło Kromołów
0:0
Skalniak Kroczyce
SKS Łagisza
0:2
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
2:3
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
7:1
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
2:0
Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów
0:3
Górnik Wojkowice
MKS Poręba
0:0
Źródło Kromołów
Skalniak Kroczyce
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:2
KP Sarnów
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
2:4
SKS Łagisza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
1:2
Niwy Brudzowice
KP Sarnów
0:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Wojkowice
0:0
CKS Czeladź
SKS Łagisza
3:0
KSGP
Zew Sosnowiec
2:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
0:1
Skalniak Kroczyce
Źródło Kromołów
1:1
Przemsza Okradzionów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
6:0
Zew Sosnowiec
KSGP
4:3
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
6:0
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
3:0
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
2:0
Górnik Wojkowice
KP Sarnów
1:1
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
2:1
Skalniak Kroczyce
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:2
SKS Łagisza
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
1:2
Górnik Wojkowice
Jedność Strzyżowice
0:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Skalniak Kroczyce
1:0
Przemsza Okradzionów
SKS Łagisza
1:5
Unia Dąbrowa Górnicza
Zew Sosnowiec
4:1
KP Sarnów
Promień Strzemieszyce Małe
0:6
CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
3:1
MKS Poręba
Źródło Kromołów
2:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
Jedność Strzyżowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:2
Górnik Wojkowice
KSGP
1:4
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
3:0
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
2:4
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
KP Sarnów
4:2
SKS Łagisza
Zew Sosnowiec
0:2
Ostoja Żelisławice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
3:1
KSGP
Jedność Strzyżowice
1:1
KP Sarnów
Górnik Wojkowice
0:1
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
0:0
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
3:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
SKS Łagisza
2:0
Zew Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
0:1
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
2:5
Niwy Brudzowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:5
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
3:0
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
4:0
MKS Poręba
KP Sarnów
1:0
Górnik Wojkowice
Zew Sosnowiec
3:0
Jedność Strzyżowice
SKS Łagisza
1:3
Ostoja Żelisławice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:1
Promień Strzemieszyce Małe
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
Źródło Kromołów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
2:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
3:2
SKS Łagisza
Górnik Wojkowice
1:1
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
4:2
KSGP
Źródło Kromołów
3:0
KP Sarnów
Przemsza Okradzionów
1:7
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
3:3
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
0:3
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
5:1
Skalniak Kroczyce
KSGP
1:2
Przemsza Okradzionów
Jedność Strzyżowice
1:2
Ostoja Żelisławice
KP Sarnów
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
SKS Łagisza
1:4
Górnik Wojkowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
7:0
MKS Poręba
Zew Sosnowiec
1:0
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
0:1
CKS Czeladź
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
0:1
Unia Dąbrowa Górnicza
Promień Strzemieszyce Małe
1:3
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
0:0
KSGP
Przemsza Okradzionów
0:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Ostoja Żelisławice
0:5
Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice
1:0
Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce
0:3
KP Sarnów
Źródło Kromołów
0:0
SKS Łagisza
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
4:1
Przemsza Okradzionów
KSGP
0:3
Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice
0:2
Źródło Kromołów
KP Sarnów
4:2
MKS Poręba
SKS Łagisza
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:0
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
0:3
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
3:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
1:1
Jedność Strzyżowice
CKS Czeladź
0:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów
5:2
KP Sarnów
Niwy Brudzowice
1:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Ostoja Żelisławice
2:3
KSGP
MKS Poręba
3:4
Zew Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
5:3
SKS Łagisza
Źródło Kromołów
1:3
Górnik Wojkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości