zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
Pauza
Cyklon Rogoźnik
1:1
Górnik Wojkowice
Błękitni Sarnów
1:1
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
1:4
MKS Sławków
Źródło Kromołów
1:1
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
2:0
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
0:0
KSGP
Skalniak Kroczyce
0:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
KSGP
0:4
Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice
0:3
Ostoja Żelisławice
Jedność Strzyżowice
0:1
MKS Poręba
MKS Sławków
7:1
Skalniak Kroczyce
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
5:0
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
2:0
Błękitni Sarnów
Górnik Wojkowice
1:1
CKS Czeladź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
Pauza
Błękitni Sarnów
2:1
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
7:0
KSGP
Źródło Kromołów
0:3
MKS Sławków
Cyklon Rogoźnik
3:0
Jedność Strzyżowice
Niwy Brudzowice
3:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
MKS Poręba
4:3
Zew Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
1:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
Pauza
KSGP
1:2
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
5:0
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
0:3
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Górnik Wojkowice
3:1
Źródło Kromołów
Zew Sosnowiec
0:1
Cyklon Rogoźnik
Jedność Strzyżowice
4:1
CKS Czeladź
MKS Sławków
1:1
Niwy Brudzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
Pauza
Cyklon Rogoźnik
2:1
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
2:1
Zew Sosnowiec
Niwy Brudzowice
3:1
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
1:0
KSGP
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:3
MKS Sławków
MKS Poręba
0:1
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
2:0
Jedność Strzyżowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
Pauza
Przemsza Okradzionów
2:1
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
5:1
Skalniak Kroczyce
KSGP
0:10
Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów
1:3
Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice
1:1
MKS Sławków
Górnik Wojkowice
2:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Jedność Strzyżowice
2:1
Źródło Kromołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
Pauza
CKS Czeladź
0:1
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
2:0
Jedność Strzyżowice
Źródło Kromołów
3:0
Zew Sosnowiec
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:0
KSGP
MKS Poręba
2:0
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
1:2
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
1:2
Górnik Wojkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
KSGP
2:3
MKS Sławków
Błękitni Sarnów
0:3
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
3:0
Źródło Kromołów
Jedność Strzyżowice
0:5
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Ostoja Żelisławice
0:3
Górnik Wojkowice
Zew Sosnowiec
1:3
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
0:7
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
Pauza
Cyklon Rogoźnik
3:1
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
3:0
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
3:1
Przemsza Okradzionów
Górnik Wojkowice
1:2
KSGP
Źródło Kromołów
3:0
Błękitni Sarnów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:1
Zew Sosnowiec
MKS Sławków
2:0
Jedność Strzyżowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
Pauza
Cyklon Rogoźnik
2:1
CKS Czeladź
Błękitni Sarnów
0:5
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
5:2
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Jedność Strzyżowice
3:0
Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice
5:1
KSGP
MKS Poręba
4:1
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
1:3
MKS Sławków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
Pauza
KSGP
2:4
Jedność Strzyżowice
CKS Czeladź
1:5
Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice
5:0
Zew Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
1:3
Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów
5:0
MKS Poręba
MKS Sławków
0:1
Przemsza Okradzionów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
5:0
Błękitni Sarnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Pauza
Cyklon Rogoźnik
2:0
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
0:1
MKS Sławków
CKS Czeladź
1:1
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
3:1
Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice
1:0
Jedność Strzyżowice
Zew Sosnowiec
4:0
KSGP
MKS Poręba
1:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
Pauza
KSGP
2:1
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
3:2
Cyklon Rogoźnik
Jedność Strzyżowice
0:1
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
2:4
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
2:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
2:1
CKS Czeladź
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:2
MKS Poręba
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wojkowice
Pauza
Cyklon Rogoźnik
0:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Błękitni Sarnów
2:0
KSGP
CKS Czeladź
2:0
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
1:3
Jedność Strzyżowice
Ostoja Żelisławice
1:1
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
1:3
MKS Sławków
Skalniak Kroczyce
2:1
Źródło Kromołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
Pauza
Niwy Brudzowice
3:0
Skalniak Kroczyce
Jedność Strzyżowice
4:2
Błękitni Sarnów
Górnik Wojkowice
2:2
MKS Poręba
Źródło Kromołów
2:3
Ostoja Żelisławice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:0
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
0:2
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
0:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
Pauza
Niwy Brudzowice
2:1
Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice
3:2
Przemsza Okradzionów
Górnik Wojkowice
2:3
Cyklon Rogoźnik
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
1:1
Błękitni Sarnów
KSGP
2:4
MKS Poręba
MKS Sławków
3:0
CKS Czeladź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
Pauza
Błękitni Sarnów
2:4
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
0:1
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
2:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Cyklon Rogoźnik
7:1
KSGP
Ostoja Żelisławice
0:5
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
5:0
Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce
0:4
MKS Sławków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
Pauza
KSGP
0:4
CKS Czeladź
Jedność Strzyżowice
2:3
Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice
0:0
Błękitni Sarnów
Górnik Wojkowice
2:0
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
1:0
Źródło Kromołów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
1:0
Niwy Brudzowice
Zew Sosnowiec
2:1
MKS Poręba
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
Pauza
Cyklon Rogoźnik
2:0
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
3:0
Jedność Strzyżowice
Niwy Brudzowice
1:1
MKS Sławków
Źródło Kromołów
2:0
Górnik Wojkowice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
4:0
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
2:3
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
2:5
KSGP
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
Pauza
KSGP
1:7
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
2:3
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
4:3
Cyklon Rogoźnik
Jedność Strzyżowice
1:1
Skalniak Kroczyce
Górnik Wojkowice
3:2
Niwy Brudzowice
MKS Sławków
1:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Zew Sosnowiec
1:2
CKS Czeladź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
Pauza
Cyklon Rogoźnik
2:1
Błękitni Sarnów
CKS Czeladź
4:4
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
5:0
KSGP
Skalniak Kroczyce
1:2
Zew Sosnowiec
Źródło Kromołów
2:1
Jedność Strzyżowice
MKS Sławków
1:0
Ostoja Żelisławice
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:0
Górnik Wojkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
Pauza
KSGP
0:6
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Błękitni Sarnów
3:0
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
6:1
Skalniak Kroczyce
Jedność Strzyżowice
1:4
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
1:1
MKS Poręba
Górnik Wojkowice
0:3
MKS Sławków
Zew Sosnowiec
0:1
Źródło Kromołów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
Cyklon Rogoźnik
4:0
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
4:3
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
2:1
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
0:3
Błękitni Sarnów
Źródło Kromołów
0:2
Przemsza Okradzionów
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:1
Jedność Strzyżowice
MKS Sławków
2:1
KSGP
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
Pauza
KSGP
2:5
Górnik Wojkowice
Błękitni Sarnów
2:2
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
1:1
Niwy Brudzowice
Jedność Strzyżowice
0:1
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
0:7
Cyklon Rogoźnik
Zew Sosnowiec
1:5
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
MKS Poręba
5:1
CKS Czeladź
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
Pauza
KSGP
2:1
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
1:3
Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice
1:3
Błękitni Sarnów
Górnik Wojkowice
5:0
Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce
0:3
MKS Poręba
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
6:0
Przemsza Okradzionów
MKS Sławków
5:1
Zew Sosnowiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
Pauza
Cyklon Rogoźnik
8:0
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
2:3
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Jedność Strzyżowice
0:1
KSGP
Ostoja Żelisławice
1:1
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
3:2
Górnik Wojkowice
MKS Poręba
2:2
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
2:0
MKS Sławków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Pauza
KSGP
1:4
Zew Sosnowiec
Niwy Brudzowice
6:0
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
1:0
Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice
0:2
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
0:3
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
2:5
Cyklon Rogoźnik
MKS Sławków
1:0
Błękitni Sarnów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
Pauza
Cyklon Rogoźnik
6:0
Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów
0:2
Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
0:0
Źródło Kromołów
Przemsza Okradzionów
9:0
KSGP
Ostoja Żelisławice
8:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
1:4
Jedność Strzyżowice
MKS Poręba
1:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wojkowice
Pauza
KSGP
1:3
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
3:2
CKS Czeladź
Jedność Strzyżowice
1:2
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
3:0
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
1:0
MKS Poręba
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
2:3
Cyklon Rogoźnik
Zew Sosnowiec
1:2
Ostoja Żelisławice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
Pauza
Cyklon Rogoźnik
1:0
MKS Sławków
Błękitni Sarnów
4:1
Jedność Strzyżowice
CKS Czeladź
2:5
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Przemsza Okradzionów
5:4
Zew Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
2:2
Źródło Kromołów
MKS Poręba
5:1
Górnik Wojkowice
Skalniak Kroczyce
0:3
Niwy Brudzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości