Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
5:2
AKS Niwka Sosnowiec
CKS Czeladź
1:0
MKS Ujejsce
Przemsza Okradzionów
5:1
KSGP
Ostoja Żelisławice
1:4
Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice
3:1
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
1:3
Źródło Kromołów
SKS Łagisza Będzin
4:0
Promień Strzemieszyce Małe
Pionier Ujejsce
2:0
Zew Sosnowiec
MKS Sławków
0:1
Błękitni Sarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:1
MKS Poręba
KSGP
4:1
MKS Sławków
Górnik Sosnowiec
1:1
SKS Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
2:2
Górnik Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe
3:5
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
2:2
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
3:2
Pionier Ujejsce
Zew Sosnowiec
1:3
Ostoja Żelisławice
MKS Ujejsce
5:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
2:1
Zew Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:4
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
3:2
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
4:0
KSGP
MKS Poręba
2:0
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
2:1
Górnik Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
Pionier Ujejsce
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Sławków
3:2
MKS Ujejsce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
Błękitni Sarnów
KSGP
1:3
MKS Poręba
Górnik Sosnowiec
3:1
Pionier Ujejsce
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
4:1
MKS Sławków
Źródło Kromołów
3:2
CKS Czeladź
SKS Łagisza Będzin
2:1
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
0:5
Przemsza Okradzionów
MKS Ujejsce
0:4
Górnik Wojkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
1:0
KSGP
CKS Czeladź
4:0
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
1:3
Źródło Kromołów
Ostoja Żelisławice
1:3
Górnik Sosnowiec
Górnik Wojkowice
3:0
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
4:1
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
2:3
AKS Niwka Sosnowiec
Pionier Ujejsce
1:4
SKS Łagisza Będzin
MKS Sławków
0:2
Zew Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
1:1
CKS Czeladź
Promień Strzemieszyce Małe
0:3
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
2:2
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
3:0
Pionier Ujejsce
Źródło Kromołów
1:1
MKS Sławków
SKS Łagisza Będzin
6:0
Ostoja Żelisławice
Zew Sosnowiec
1:1
Górnik Wojkowice
MKS Ujejsce
3:0
Błękitni Sarnów
AKS Niwka Sosnowiec
5:0
KSGP
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Sarnów
1:4
Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice
1:1
Źródło Kromołów
MKS Poręba
4:0
Zew Sosnowiec
KSGP
2:4
MKS Ujejsce
Ostoja Żelisławice
4:1
Skalniak Kroczyce
Pionier Ujejsce
4:0
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
4:0
Górnik Sosnowiec
MKS Sławków
5:0
Promień Strzemieszyce Małe
CKS Czeladź
1:0
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
6:0
MKS Sławków
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
Górnik Wojkowice
Niwy Brudzowice
6:1
KSGP
Skalniak Kroczyce
0:4
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
1:1
MKS Poręba
SKS Łagisza Będzin
3:4
Przemsza Okradzionów
Pionier Ujejsce
4:0
Ostoja Żelisławice
Zew Sosnowiec
2:0
Błękitni Sarnów
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
MKS Ujejsce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
8:3
Zew Sosnowiec
Błękitni Sarnów
2:2
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
2:3
Pionier Ujejsce
Przemsza Okradzionów
10:1
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
1:4
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Wojkowice
3:0
Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Sławków
0:3
SKS Łagisza Będzin
MKS Ujejsce
1:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
Niwy Brudzowice
Górnik Sosnowiec
3:2
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
3:5
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
5:2
MKS Sławków
Źródło Kromołów
3:1
KSGP
SKS Łagisza Będzin
4:1
Górnik Wojkowice
Pionier Ujejsce
1:1
Przemsza Okradzionów
Zew Sosnowiec
0:2
MKS Ujejsce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
Błękitni Sarnów
0:1
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:2
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
5:0
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
2:3
Skalniak Kroczyce
MKS Poręba
1:4
SKS Łagisza Będzin
MKS Sławków
1:3
Pionier Ujejsce
MKS Ujejsce
0:3
Źródło Kromołów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
Zew Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
0:0
KSGP
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
MKS Ujejsce
CKS Czeladź
3:0
Przemsza Okradzionów
Ostoja Żelisławice
3:2
MKS Sławków
Skalniak Kroczyce
3:2
MKS Poręba
Źródło Kromołów
0:2
Niwy Brudzowice
SKS Łagisza Będzin
0:2
Błękitni Sarnów
Pionier Ujejsce
0:3
Górnik Wojkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:1
SKS Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
2:0
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
1:7
AKS Niwka Sosnowiec
Niwy Brudzowice
4:0
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Wojkowice
2:1
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:5
Pionier Ujejsce
MKS Sławków
2:1
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
1:7
Źródło Kromołów
MKS Ujejsce
1:2
Górnik Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
0:0
Źródło Kromołów
Górnik Sosnowiec
2:1
Niwy Brudzowice
Promień Strzemieszyce Małe
5:1
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
3:2
Górnik Wojkowice
Przemsza Okradzionów
6:2
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
1:1
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
0:3
KSGP
SKS Łagisza Będzin
2:0
MKS Ujejsce
Pionier Ujejsce
0:0
Błękitni Sarnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
4:2
Pionier Ujejsce
Błękitni Sarnów
5:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
2:2
SKS Łagisza Będzin
Górnik Wojkowice
3:2
Przemsza Okradzionów
MKS Poręba
1:3
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
4:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Sławków
2:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zew Sosnowiec
1:2
Górnik Sosnowiec
MKS Ujejsce
2:1
Skalniak Kroczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
7:1
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Sosnowiec
0:5
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
3:1
Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów
3:0
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
1:0
KSGP
Skalniak Kroczyce
2:0
Niwy Brudzowice
SKS Łagisza Będzin
3:1
Zew Sosnowiec
Pionier Ujejsce
4:0
MKS Ujejsce
MKS Sławków
0:5
Górnik Wojkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:0
CKS Czeladź
Błękitni Sarnów
2:1
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
1:2
Górnik Sosnowiec
Niwy Brudzowice
6:2
Pionier Ujejsce
Górnik Wojkowice
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Poręba
4:2
MKS Sławków
Źródło Kromołów
1:0
SKS Łagisza Będzin
Zew Sosnowiec
3:2
Skalniak Kroczyce
MKS Ujejsce
2:7
Ostoja Żelisławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Górnik Sosnowiec
KSGP
2:2
Przemsza Okradzionów
Błękitni Sarnów
0:2
MKS Sławków
Promień Strzemieszyce Małe
1:4
SKS Łagisza Będzin
Niwy Brudzowice
2:1
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:4
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
3:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
3:0*
Pionier Ujejsce
MKS Ujejsce
3:0
CKS Czeladź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
3:1
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
3:2
MKS Ujejsce
Ostoja Żelisławice
3:3
Zew Sosnowiec
Górnik Wojkowice
6:0
Błękitni Sarnów
MKS Poręba
3:1
AKS Niwka Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
2:3
Promień Strzemieszyce Małe
SKS Łagisza Będzin
1:1
Górnik Sosnowiec
Pionier Ujejsce
0:3*
Źródło Kromołów
MKS Sławków
2:1
KSGP
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:2
SKS Łagisza Będzin
KSGP
1:5
Górnik Wojkowice
Górnik Sosnowiec
1:0
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
0:2
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
3:0*
Pionier Ujejsce
Niwy Brudzowice
3:1
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
3:0
Ostoja Żelisławice
Zew Sosnowiec
1:2
CKS Czeladź
MKS Ujejsce
0:2
MKS Sławków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
3:0
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
0:2
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
4:3
Zew Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
4:1
Promień Strzemieszyce Małe
Górnik Wojkowice
7:1
MKS Ujejsce
MKS Poręba
1:2
KSGP
Skalniak Kroczyce
1:7
SKS Łagisza Będzin
Pionier Ujejsce
0:3*
Górnik Sosnowiec
MKS Sławków
2:3
Niwy Brudzowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
Skalniak Kroczyce
KSGP
0:1
Błękitni Sarnów
Górnik Sosnowiec
1:0
Ostoja Żelisławice
Promień Strzemieszyce Małe
1:6
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
5:1
Przemsza Okradzionów
SKS Łagisza Będzin
3:0*
Pionier Ujejsce
Zew Sosnowiec
0:2
MKS Sławków
MKS Ujejsce
2:3
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
2:1
Górnik Wojkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Błękitni Sarnów
4:1
MKS Ujejsce
CKS Czeladź
1:1
Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:2
Promień Strzemieszyce Małe
Ostoja Żelisławice
0:4
SKS Łagisza Będzin
Górnik Wojkowice
5:0
Zew Sosnowiec
MKS Poręba
1:2
Niwy Brudzowice
Pionier Ujejsce
0:3*
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
1:2
Źródło Kromołów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Sosnowiec
2:5
MKS Poręba
AKS Niwka Sosnowiec
3:0*
Pionier Ujejsce
Górnik Sosnowiec
3:2
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
MKS Sławków
Niwy Brudzowice
1:1
Błękitni Sarnów
SKS Łagisza Będzin
2:2
CKS Czeladź
MKS Ujejsce
1:3
KSGP
Skalniak Kroczyce
1:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
1:3
Górnik Wojkowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:2
Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów
3:3
Zew Sosnowiec
CKS Czeladź
2:2
Skalniak Kroczyce
Przemsza Okradzionów
1:7
SKS Łagisza Będzin
Ostoja Żelisławice
3:0*
Pionier Ujejsce
Górnik Wojkowice
8:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
0:0
Źródło Kromołów
MKS Sławków
0:2
Górnik Sosnowiec
MKS Ujejsce
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:4
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
2:1
Górnik Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe
1:4
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
7:0
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
1:2
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
5:0
Błękitni Sarnów
SKS Łagisza Będzin
5:2
MKS Sławków
Pionier Ujejsce
0:3*
CKS Czeladź
Zew Sosnowiec
2:0
KSGP
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
4:1
Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice
1:2
SKS Łagisza Będzin
KSGP
0:3
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
0:2
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
3:0*
Pionier Ujejsce
Niwy Brudzowice
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Poręba
2:3
Górnik Sosnowiec
MKS Sławków
2:2
Skalniak Kroczyce
MKS Ujejsce
1:2
Zew Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
1:0
Błękitni Sarnów
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
KSGP
Ostoja Żelisławice
1:0
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
0:5
Górnik Wojkowice
Źródło Kromołów
5:0
MKS Ujejsce
SKS Łagisza Będzin
3:0
MKS Poręba
Pionier Ujejsce
0:3*
MKS Sławków
Zew Sosnowiec
2:2
Niwy Brudzowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:2
Górnik Sosnowiec
Błękitni Sarnów
1:4
SKS Łagisza Będzin
Niwy Brudzowice
4:1
Źródło Kromołów
Górnik Wojkowice
3:0*
Pionier Ujejsce
MKS Poręba
0:0
Skalniak Kroczyce
Zew Sosnowiec
1:3
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Ujejsce
3:1
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
1:5
CKS Czeladź
MKS Sławków
2:0
Ostoja Żelisławice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
3:1
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
7:1
MKS Ujejsce
Promień Strzemieszyce Małe
1:6
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
4:0
MKS Sławków
Ostoja Żelisławice
0:6
Górnik Wojkowice
Skalniak Kroczyce
0:1
Błękitni Sarnów
Źródło Kromołów
0:4
Zew Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
4:0
KSGP
Pionier Ujejsce
0:3*
MKS Poręba
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
3:2
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
3:0*
Pionier Ujejsce
Niwy Brudzowice
3:1
Górnik Sosnowiec
Górnik Wojkowice
2:1
CKS Czeladź
MKS Poręba
1:4
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
1:0
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Sławków
2:0
Przemsza Okradzionów
Zew Sosnowiec
0:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Ujejsce
0:7
SKS Łagisza Będzin
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
MKS Sławków
Górnik Sosnowiec
3:2
Zew Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
4:2
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
3:0
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
1:9
Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice
2:3
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
7:1
MKS Ujejsce
SKS Łagisza Będzin
1:3
Niwy Brudzowice
Pionier Ujejsce
0:3*
KSGP
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:1
Ostoja Żelisławice
Błękitni Sarnów
4:3
CKS Czeladź
Promień Strzemieszyce Małe
4:0
AKS Niwka Sosnowiec
Niwy Brudzowice
4:2
Skalniak Kroczyce
Górnik Wojkowice
5:1
MKS Sławków
MKS Poręba
3:3
Przemsza Okradzionów
Źródło Kromołów
2:1
Górnik Sosnowiec
Zew Sosnowiec
1:0
SKS Łagisza Będzin
MKS Ujejsce
3:0*
Pionier Ujejsce
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
1:3
Górnik Wojkowice
Górnik Sosnowiec
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
CKS Czeladź
1:0
KSGP
Przemsza Okradzionów
1:3
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
2:1
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
1:1
Zew Sosnowiec
SKS Łagisza Będzin
3:2
Źródło Kromołów
Pionier Ujejsce
0:3*
Niwy Brudzowice
MKS Sławków
4:4
MKS Poręba
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości