zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
0:3
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Odra Miasteczko Śląskie
22:3
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Koty
3:6
Silesia Miechowice
Orzeł Nakło Śląskie
6:4
Orzeł Bobrowniki
Tęcza Zendek
0:18
Trójka Tarnowskie Góry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Tarnowskie Góry
22:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:3*
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Nakło Śląskie
5:6
Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki
2:15
Silesia Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
2:7
Orzeł Koty
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:17
Trójka Tarnowskie Góry
Gwarek Tarnowskie Góry
3:0
Orzeł Nakło Śląskie
Silesia Miechowice
0:3*
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
0:3
Orzeł Bobrowniki
Orzeł Koty
1:1
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Brzozowice-Kamień
1:3
Silesia Miechowice
Orzeł Nakło Śląskie
5:17
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Zendek
4:8
Gwarek Tarnowskie Góry
Zgoda Repty Śląskie
10:4
Orzeł Bobrowniki
Trójka Tarnowskie Góry
21:0
Orzeł Koty
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
8:4
Tęcza Zendek
Silesia Miechowice
1:15
Trójka Tarnowskie Góry
Andaluzja Brzozowice-Kamień
0:3*
Zgoda Repty Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
6:1
Orzeł Bobrowniki
Orzeł Koty
9:2
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
0:25
Trójka Tarnowskie Góry
Orzeł Nakło Śląskie
1:14
Silesia Miechowice
Tęcza Zendek
0:3
Orzeł Koty
Orzeł Bobrowniki
3:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Odra Miasteczko Śląskie
5:5
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Tarnowskie Góry
26:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Silesia Miechowice
8:1
Tęcza Zendek
Odra Miasteczko Śląskie
8:3
Orzeł Bobrowniki
Orzeł Nakło Śląskie
10:9
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Koty
4:2
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
2:2
Tęcza Zendek
Odra Miasteczko Śląskie
9:2
Orzeł Koty
Orzeł Nakło Śląskie
5:4
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Gwarek Tarnowskie Góry
4:5
Silesia Miechowice
Orzeł Bobrowniki
0:10
Trójka Tarnowskie Góry
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Tarnowskie Góry
30:1
Orzeł Nakło Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
10:2
Zgoda Repty Śląskie
Silesia Miechowice
4:3
Odra Miasteczko Śląskie
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:1
Tęcza Zendek
Orzeł Koty
3:0
Orzeł Bobrowniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości