zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
Wolny los
Zew Sosnowiec
Wolny los
KS Giebło
0:3
Tęcza Błędów
Victoria II Jaworzno
0:3*
Strażak Mierzęcice
MKS II Sławków
3:4
Zagłębiak Tucznawa
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:4
Zagłębie II Sosnowiec 2008
KS Góra Siewierska
2:5
Górnik Wojkowice
Skalniak Kroczyce
2:8
Zapora Przeczyce
Jedność Strzyżowice
2:5
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
2:5
Górnik Piaski Czeladź
Płomień Niegowonice
2:3
Cyklon Rogoźnik
Źródło II Kromołów
7:1
Trzy Korony Żarnowiec
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin
2:8
Zagłębie II Sosnowiec 2008
KS Wysoka
0:3*
Zapora Przeczyce
Zagłębiak Tucznawa
5:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Iskra Psary
1:0
Strażak Mierzęcice
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Błękitni Sarnów
Zew Sosnowiec
1:2
Górnik Wojkowice
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka Jaworzno
Wolny los
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Zagłębiak Tucznawa
Cyklon Rogoźnik
4:3
AKS Niwka Sosnowiec
Iskra Psary
1:2
Szczakowianka II Jaworzno
Górnik Wojkowice
0:1
Zapora Przeczyce
Tęcza Błędów
1:3
Sarmacja Będzin
Zagłębie II Sosnowiec 2008
2:3
Unia Ząbkowice
Źródło II Kromołów
5:0
Górnik Jaworzno
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Wolny los
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Źródło II Kromołów
Cyklon Rogoźnik
1:6
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
5:1
Zapora Przeczyce
Szczakowianka II Jaworzno
1:3
Victoria Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno
0:3
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
4:0
Źródło Kromołów
Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
4:0
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
3:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Victoria Jaworzno
0:1
Czarni Sosnowiec
Źródło II Kromołów
1:4
Zagłębie Sosnowiec 2008
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Unia Ząbkowice
0:3
Czarni Sosnowiec
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości