Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
4:7
Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
10:1
Szczakowianka Jaworzno
Przemsza Siewierz
2:13
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
9:0
Górnik Jaworzno
Warta Zawiercie
0:11
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Górnik Jaworzno
6:4
Przemsza Siewierz
AKS Niwka Sosnowiec
5:5
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
1:29
AP Orbita Bukowno
Warta Zawiercie
2:6
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:0
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:3
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
9:1
Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
7:2
Szczakowianka Jaworzno
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
1:4
Sarmacja Będzin
Piłkarz Sosnowiec
8:8
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
Warta Zawiercie
3:3
Przemsza Siewierz
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
1:8
AP Orbita Bukowno
Sarmacja Będzin
4:2
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
9:0
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno
3:6
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
AP Orbita Bukowno
3:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
0:9
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
1:5
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
9:1
Szczakowianka Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
8:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
Górnik Jaworzno
1:1
AKS Niwka Sosnowiec
Warta Zawiercie
3:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
AP Orbita Bukowno
15:0
Przemsza Siewierz
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
6:1
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
3:6
Piłkarz Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
13:0
Szczakowianka Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
3:1
Warta Zawiercie
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
5:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Przemsza Siewierz
1:8
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
6:3
Górnik Jaworzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
Pauza
Warta Zawiercie
3:3
AKS Niwka Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
5:1
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
1:15
Sarmacja Będzin
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
6:1
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
9:1
Górnik Jaworzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Górnik Jaworzno
14:0
Szczakowianka Jaworzno
AKS Niwka Sosnowiec
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Piłkarz Sosnowiec
2:11
AP Orbita Bukowno
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
11:3
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
21:3
Warta Zawiercie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
AP Orbita Bukowno
9:0
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:3
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
1:7
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
13:0
Szczakowianka Jaworzno
Warta Zawiercie
3:6
Górnik Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Szczakowianka Jaworzno
0:12
Warta Zawiercie
Górnik Jaworzno
4:8
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
2:6
AP Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
7:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Niwka Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
13:0
Przemsza Siewierz
Piłkarz Sosnowiec
1:2
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
1:12
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Górnik Jaworzno
2:8
AP Orbita Bukowno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:4
Warta Zawiercie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:1
Warta Zawiercie
AP Orbita Bukowno
22:0
Szczakowianka Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
1:11
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
9:0
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:13
Górnik Jaworzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Warta Zawiercie
0:6
AP Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
1:6
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Szczakowianka Jaworzno
7:4
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
3:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
AP Orbita Bukowno
7:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
AKS Niwka Sosnowiec
0:15
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
1:3
Sarmacja Będzin
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
Górnik Jaworzno
Przemsza Siewierz
1:9
Warta Zawiercie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Sarmacja Będzin
6:1
AKS Niwka Sosnowiec
Górnik Jaworzno
9:4
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:0
AP Orbita Bukowno
Szczakowianka Jaworzno
1:11
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
14:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
2:4
Górnik Jaworzno
Piłkarz Sosnowiec
6:3
Szczakowianka Jaworzno
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
6:2
Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
0:9
AP Orbita Bukowno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Orbita Bukowno
Pauza
Górnik Jaworzno
2:3
Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
3:8
Piłkarz Sosnowiec
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
7:0
Przemsza Siewierz
Szczakowianka Jaworzno
4:2
AKS Niwka Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
15:0
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Siewierz
Pauza
AKS Niwka Sosnowiec
4:1
Warta Zawiercie
Górnik Jaworzno
2:5
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
1:8
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sarmacja Będzin
6:2
Szczakowianka Jaworzno
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
1:7
AP Orbita Bukowno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Warta Zawiercie
1:5
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
10:2
Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
10:2
AKS Niwka Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:8
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
0:4
Górnik Jaworzno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Pauza
Górnik Jaworzno
6:2
Warta Zawiercie
AKS Niwka Sosnowiec
3:5
AP Orbita Bukowno
Piłkarz Sosnowiec
4:0
Przemsza Siewierz
Szczakowianka Jaworzno
1:11
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
1:11
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Warta Zawiercie
11:4
Szczakowianka Jaworzno
AP Orbita Bukowno
8:3
Sarmacja Będzin
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:1
MUKP II 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:2
Górnik Jaworzno
Przemsza Siewierz
5:3
AKS Niwka Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości