zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
1:2
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
4:1
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
5:2
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Naprzód Wieszowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:2
Naprzód Wieszowa
Silesia II Miechowice
1:2
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
9:0
Zgoda Repty Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
5:1
Tempo Stolarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
6:1
Zgoda Repty Śląskie
Silesia II Miechowice
3:2
Tempo Stolarzowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
1:0
Naprzód Wieszowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Naprzód Wieszowa
1:3
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
3:1
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
2:6
Tempo Stolarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
3:4
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
0:5
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
1:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Naprzód Wieszowa
2:1
Iskra Lasowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
0:1
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
1:4
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
1:7
Orkan Dąbrówka Wielka
Tempo Stolarzowice
1:3
Silesia II Miechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:0
Tempo Stolarzowice
Naprzód Wieszowa
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
4:0
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Silesia II Miechowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
3:4
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Silesia II Miechowice
3:2
Naprzód Wieszowa
Orkan Dąbrówka Wielka
2:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
3:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Naprzód Wieszowa
1:2
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
3:2
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Tęcza Zendek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
3:4
Naprzód Wieszowa
Tempo Stolarzowice
1:4
Nitron Krupski Młyn
Silesia II Miechowice
0:6
Iskra Lasowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
0:3
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
2:1
Iskra Lasowice
Silesia II Miechowice
4:3
Zgoda Repty Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
8:1
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
5:0
Silesia II Miechowice
Nitron Krupski Młyn
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Zgoda Repty Śląskie
2:2
Tempo Stolarzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
0:1
Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
2:0
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
5:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
7:0
Silesia II Miechowice
Naprzód Wieszowa
2:2
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
3:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
2:1
Tempo Stolarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości