zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
3:3
MKS Sławków
AKS Niwka Sosnowiec
0:10
Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice
1:9
AP Orbita Bukowno
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
2:1
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:2
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
SALOS Dąbrowa Górnicza
5:0
Skalniak Kroczyce
MKS Sławków
7:1
AKS Niwka Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
0:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
4:4
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
0:3
SALOS Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
7:2
MKS Sławków
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
0:7
AP Orbita Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:2
AKS Niwka Sosnowiec
SALOS Dąbrowa Górnicza
1:0
Sarmacja Będzin
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
2:0
Skalniak Kroczyce
AP Orbita Bukowno
5:1
MKS Sławków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
1:5
AP Orbita Bukowno
AKS Niwka Sosnowiec
3:0
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Sarmacja Będzin
11:1
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
1:5
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
4:2
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
1:5
MKS Sławków
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
2:4
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
2:1
SALOS Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
10:0
Skalniak Kroczyce
SALOS Dąbrowa Górnicza
10:0
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
4:0
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
AP Orbita Bukowno
8:0
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
7:0
AKS Niwka Sosnowiec
SALOS Dąbrowa Górnicza
2:0
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
MKS Sławków
11:0
Skalniak Kroczyce
AP Orbita Bukowno
7:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:1
AP Orbita Bukowno
Skalniak Kroczyce
3:3
SALOS Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka Sosnowiec
1:1
MKS Sławków
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
2:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:4
Skalniak Kroczyce
SALOS Dąbrowa Górnicza
2:1
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Sławków
0:3
Sarmacja Będzin
AP Orbita Bukowno
7:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
3:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
AKS Niwka Sosnowiec
7:2
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
4:0
SALOS Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
2:1
AP Orbita Bukowno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:3
Sarmacja Będzin
SALOS Dąbrowa Górnicza
0:6
MKS Sławków
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
1:8
AKS Niwka Sosnowiec
AP Orbita Bukowno
6:3
Skalniak Kroczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
9:1
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
AKS Niwka Sosnowiec
3:5
Skalniak Kroczyce
SALOS Dąbrowa Górnicza
0:5
AP Orbita Bukowno
MKS Sławków
5:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalniak Kroczyce
1:5
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
4:4
AP Orbita Bukowno
Unia Ząbkowice
0:8
SALOS Dąbrowa Górnicza
AKADEMIA SPORTU WOJKOWICE
1:3
MKS Sławków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości