Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
7:1
Orkan Dąbrówka Wielka
TS Tarnowiczanka
1:0
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
5:0
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tęcza Zendek
0:3*
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
9:0
Nadzieja Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Rodło Górniki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
1:1
KS Piekary Śląskie
TS Tarnowiczanka
0:4
Nadzieja Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
0:19
Czarni Kozłowa Góra
Rodło Górniki
1:5
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
1:1
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:4
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
5:5
Tempo Stolarzowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
5:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
10:0
Odra Miasteczko Śląskie
Piast Ożarowice
4:0
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
2:4
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
10:0
Rodło Górniki
Tęcza Zendek
0:15
Nadzieja Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
6:3
Tęcza Zendek
Tempo Stolarzowice
1:4
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
2:3
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
4:2
TS Tarnowiczanka
Rozbark Bytom
3:1
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
1:3
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
4:1
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
2:2
Rodło Górniki
Piast Ożarowice
2:3
Nadzieja Bytom
Tempo Stolarzowice
5:1
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Zendek
3:12
Czarni Kozłowa Góra
Orkan Dąbrówka Wielka
0:5
Czarni Sucha Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
7:1
Tęcza Zendek
Odra Miasteczko Śląskie
0:9
Piast Ożarowice
Rodło Górniki
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
10:0
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Sucha Góra
2:0
Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie
4:8
Nadzieja Bytom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
13:0
Odra Miasteczko Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:3
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Tempo Stolarzowice
3:2
TS Tarnowiczanka
Tęcza Zendek
0:2
Rodło Górniki
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:4
Czarni Sucha Góra
Orkan Dąbrówka Wielka
4:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
1:5
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
3:1
Piast Ożarowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Rodło Górniki
5:0
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
2:1
KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tęcza Zendek
2:4
Tempo Stolarzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
4:1
TS Tarnowiczanka
Nitron Krupski Młyn
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Piast Ożarowice
4:1
Tęcza Zendek
Tempo Stolarzowice
1:2
Rodło Górniki
Czarni Sucha Góra
3:0
Rozbark Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:6
Nadzieja Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
1:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Odra Miasteczko Śląskie
2:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:6
Piast Ożarowice
Rodło Górniki
1:4
Rozbark Bytom
Czarni Kozłowa Góra
3:0
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
2:7
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
1:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
8:3
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
0:0
TS Tarnowiczanka
Piast Ożarowice
4:2
Rodło Górniki
Rozbark Bytom
0:3
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Orkan Dąbrówka Wielka
5:0
Tęcza Zendek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
3:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast Ożarowice
4:7
KS Piekary Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
4:3
Rozbark Bytom
Tempo Stolarzowice
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Rodło Górniki
1:2
Nadzieja Bytom
Czarni Kozłowa Góra
4:5
Czarni Sucha Góra
Tęcza Zendek
0:3
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
9:1
Rodło Górniki
Nitron Krupski Młyn
2:1
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
0:5
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
0:6
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Piast Ożarowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
1:0
Piast Ożarowice
Nadzieja Bytom
1:0
Czarni Kozłowa Góra
Rodło Górniki
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Rozbark Bytom
2:2
TS Tarnowiczanka
Czarni Sucha Góra
3:0
Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Tempo Stolarzowice
Orkan Dąbrówka Wielka
7:3
KS Piekary Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
5:4
Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom
5:2
TS Tarnowiczanka
Tempo Stolarzowice
1:2
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
10:0
Odra Miasteczko Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
1:0
Rodło Górniki
Tęcza Zendek
2:8
Rozbark Bytom
Piast Ożarowice
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
0:3
TS Tarnowiczanka
Rozbark Bytom
2:2
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Nadzieja Bytom
3:0*
Tęcza Zendek
Czarni Sucha Góra
3:4
Piast Ożarowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:10
KS Piekary Śląskie
Rodło Górniki
0:3
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
4:2
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
8:0
Rodło Górniki
Nadzieja Bytom
3:1
Tempo Stolarzowice
TS Tarnowiczanka
2:4
Czarni Kozłowa Góra
Piast Ożarowice
4:2
Rozbark Bytom
Tęcza Zendek
0:3
Odra Miasteczko Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:3
Piast Ożarowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:1
Tempo Stolarzowice
Rodło Górniki
0:9
TS Tarnowiczanka
Czarni Kozłowa Góra
3:0
Tęcza Zendek
Rozbark Bytom
1:4
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
4:1
Czarni Sucha Góra
Nadzieja Bytom
2:2
KS Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice
0:5
Czarni Kozłowa Góra
Tęcza Zendek
0:3
TS Tarnowiczanka
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:0
Rodło Górniki
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Rozbark Bytom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
Orkan Dąbrówka Wielka
TS Tarnowiczanka
6:1
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
0:3
KS Piekary Śląskie
Rodło Górniki
3:0
Tęcza Zendek
Czarni Kozłowa Góra
0:3
Piast Ożarowice
Rozbark Bytom
1:1
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Nadzieja Bytom
3:1
Nitron Krupski Młyn
Piast Ożarowice
1:2
TS Tarnowiczanka
Tempo Stolarzowice
3:0
Tęcza Zendek
Rodło Górniki
0:3
Czarni Sucha Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
6:6
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
6:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
TS Tarnowiczanka
2:1
KS Piekary Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
0:6
Nitron Krupski Młyn
Rodło Górniki
3:2
Tempo Stolarzowice
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
1:0
Czarni Sucha Góra
Tęcza Zendek
0:3
Piast Ożarowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
3:0
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
2:4
Czarni Kozłowa Góra
Nadzieja Bytom
6:0
Czarni Sucha Góra
Piast Ożarowice
8:0
Tempo Stolarzowice
Rozbark Bytom
8:1
Rodło Górniki
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
5:1
TS Tarnowiczanka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
4:0
Rozbark Bytom
TS Tarnowiczanka
0:0
Nitron Krupski Młyn
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
0:7
KS Piekary Śląskie
Rodło Górniki
0:3
Piast Ożarowice
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tęcza Zendek
0:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
2:3
Piast Ożarowice
Nitron Krupski Młyn
3:0
Tęcza Zendek
Rozbark Bytom
3:2
Odra Miasteczko Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:3
Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:4
TS Tarnowiczanka
Orkan Dąbrówka Wielka
7:3
Tempo Stolarzowice
Nadzieja Bytom
3:0
Rodło Górniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
12:1
Odra Miasteczko Śląskie
TS Tarnowiczanka
3:0
Czarni Sucha Góra
Piast Ożarowice
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Tempo Stolarzowice
1:8
Nitron Krupski Młyn
Rodło Górniki
3:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Rozbark Bytom
Tęcza Zendek
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości