zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
Pauza
Tempo Stolarzowice
3:0
LKS Żyglin
Iskra Lasowice
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Rodło Górniki
3:0*
KS Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
3:0*
Czarni Sucha Góra
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
8:1
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
3:0
Ruch Radzionków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
Pauza
Nitron Krupski Młyn
0:2
Tempo Stolarzowice
LKS Żyglin
15:1
Rodło Górniki
Unia Strzybnica
1:1
Iskra Lasowice
Odra Miasteczko Śląskie
7:1
ŁKS Łagiewniki
Ruch Radzionków
1:2
Silesia Miechowice
Czarni Sucha Góra
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Żyglin
Silesia Miechowice
1:2
KS Piekary Śląskie
Rodło Górniki
0:6
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
6:2
Czarni Sucha Góra
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
5:1
Odra Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki
5:5
Unia Strzybnica
Iskra Lasowice
0:1
Ruch Radzionków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Iskra Lasowice
2:1
ŁKS Łagiewniki
KS Piekary Śląskie
1:2
Ruch Radzionków
Czarni Sucha Góra
0:3*
Rodło Górniki
LKS Żyglin
0:2
Silesia Miechowice
Unia Strzybnica
2:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
Tempo Stolarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni Sucha Góra
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:1
Iskra Lasowice
Tempo Stolarzowice
0:3
Unia Strzybnica
ŁKS Łagiewniki
2:2
Ruch Radzionków
KS Piekary Śląskie
0:4
LKS Żyglin
Rodło Górniki
0:7
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
6:4
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
Pauza
Nitron Krupski Młyn
3:1
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
6:0
Rodło Górniki
Iskra Lasowice
0:5
Tempo Stolarzowice
ŁKS Łagiewniki
2:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:6
Silesia Miechowice
Ruch Radzionków
0:3
LKS Żyglin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Strzybnica
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:0
Ruch Radzionków
Tempo Stolarzowice
5:1
ŁKS Łagiewniki
KS Piekary Śląskie
3:1
Czarni Sucha Góra
LKS Żyglin
4:0
Nitron Krupski Młyn
Silesia Miechowice
6:4
Odra Miasteczko Śląskie
Rodło Górniki
0:3
Iskra Lasowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
ŁKS Łagiewniki
3:3
Rodło Górniki
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:1
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
2:4
LKS Żyglin
Unia Strzybnica
0:0
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:3
KS Piekary Śląskie
Ruch Radzionków
5:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ŁKS Łagiewniki
Tempo Stolarzowice
3:2
Ruch Radzionków
KS Piekary Śląskie
1:0
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
3:1
Czarni Sucha Góra
LKS Żyglin
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Rodło Górniki
0:6
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Silesia Miechowice
5:1
Iskra Lasowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Pauza
LKS Żyglin
2:2
Unia Strzybnica
Tempo Stolarzowice
13:0
Rodło Górniki
Iskra Lasowice
2:2
KS Piekary Śląskie
ŁKS Łagiewniki
1:4
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
7:1
Nitron Krupski Młyn
Ruch Radzionków
2:0
Czarni Sucha Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tempo Stolarzowice
KS Piekary Śląskie
6:10
ŁKS Łagiewniki
Czarni Sucha Góra
3:7
Odra Miasteczko Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:0
Unia Strzybnica
LKS Żyglin
4:1
Iskra Lasowice
Rodło Górniki
1:8
Ruch Radzionków
Silesia Miechowice
3:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Górniki
Pauza
Tempo Stolarzowice
5:2
Silesia Miechowice
Iskra Lasowice
2:1
Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki
0:1
LKS Żyglin
Unia Strzybnica
0:2
Czarni Sucha Góra
Ruch Radzionków
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
KS Piekary Śląskie
5:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Radzionków
KS Piekary Śląskie
1:3
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
5:1
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
11:3
ŁKS Łagiewniki
LKS Żyglin
7:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Unia Strzybnica
Rodło Górniki
0:12
Silesia Miechowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
0:3*
Unia Strzybnica
Silesia Miechowice
0:3*
Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie
16:0
Rodło Górniki
Czarni Sucha Góra
10:1
ŁKS Łagiewniki
Nitron Krupski Młyn
0:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
6:0
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
1:1
Tempo Stolarzowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
3:0*
Ruch Radzionków
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:3
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
1:0
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
1:5
Unia Strzybnica
ŁKS Łagiewniki
7:2
Odra Miasteczko Śląskie
Rodło Górniki
0:7
LKS Żyglin
Nadzieja Bytom
1:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
0:3*
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
3:0*
Silesia Miechowice
Czarni Sucha Góra
2:4
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
10:1
Rodło Górniki
LKS Żyglin
2:1
Nadzieja Bytom
Unia Strzybnica
3:0
ŁKS Łagiewniki
Odra Miasteczko Śląskie
4:4
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
3:0*
Ruch Radzionków
Tempo Stolarzowice
3:2
Odra Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki
3:0
Iskra Lasowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:0
Unia Strzybnica
Rodło Górniki
0:19
Czarni Sucha Góra
Silesia Miechowice
0:3*
LKS Żyglin
Nadzieja Bytom
1:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Sucha Góra
10:1
Nadzieja Bytom
Ruch Radzionków
0:3*
ŁKS Łagiewniki
Nitron Krupski Młyn
3:0*
Silesia Miechowice
LKS Żyglin
3:4
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
1:2
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
3:0
Rodło Górniki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:0*
Ruch Radzionków
Silesia Miechowice
0:3*
Czarni Sucha Góra
Tempo Stolarzowice
4:1
Iskra Lasowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
7:3
ŁKS Łagiewniki
Rodło Górniki
0:0
Unia Strzybnica
Nadzieja Bytom
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
KS Piekary Śląskie
16:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
0:3*
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Iskra Lasowice
3:0*
Rodło Górniki
ŁKS Łagiewniki
7:2
Tempo Stolarzowice
Czarni Sucha Góra
2:2
KS Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
1:7
LKS Żyglin
Unia Strzybnica
9:0
Nadzieja Bytom
Odra Miasteczko Śląskie
3:0*
Silesia Miechowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
3:0*
Ruch Radzionków
Tempo Stolarzowice
2:8
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:4
Odra Miasteczko Śląskie
LKS Żyglin
5:4
Czarni Sucha Góra
Rodło Górniki
0:3*
ŁKS Łagiewniki
Nadzieja Bytom
2:3
Iskra Lasowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
0:0
KS Piekary Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:0*
Rodło Górniki
Ruch Radzionków
0:3*
Tempo Stolarzowice
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
LKS Żyglin
Iskra Lasowice
3:0*
Silesia Miechowice
ŁKS Łagiewniki
3:2
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
9:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:4
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:0*
Ruch Radzionków
Rodło Górniki
0:3*
Tempo Stolarzowice
KS Piekary Śląskie
7:0
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
0:3*
ŁKS Łagiewniki
Unia Strzybnica
0:0
LKS Żyglin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
0:3*
Rodło Górniki
Tempo Stolarzowice
1:0
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
2:4
LKS Żyglin
ŁKS Łagiewniki
6:8
KS Piekary Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:0*
Silesia Miechowice
Unia Strzybnica
9:0
Nitron Krupski Młyn
Odra Miasteczko Śląskie
4:3
Czarni Sucha Góra
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
6:0
KS Piekary Śląskie
Silesia Miechowice
0:3*
Tempo Stolarzowice
Nadzieja Bytom
3:0*
Rodło Górniki
Odra Miasteczko Śląskie
3:0*
Ruch Radzionków
Czarni Sucha Góra
5:3
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
9:0
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
3:4
ŁKS Łagiewniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:0
LKS Żyglin
Ruch Radzionków
0:3*
Nadzieja Bytom
Silesia Miechowice
0:3*
Rodło Górniki
Tempo Stolarzowice
3:0
KS Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
3:0*
Czarni Sucha Góra
ŁKS Łagiewniki
2:4
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
4:0
Odra Miasteczko Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości