zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
2:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Czarni Sucha Góra
Tęcza Zendek
2:5
Orkan Dąbrówka Wielka
LKS Żyglin
1:1
Nitron Krupski Młyn
Orzeł Miedary
2:0
Rozbark Bytom
Nadzieja Bytom
3:0*
Iskra Lasowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
0:7
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
1:1
LKS Żyglin
Orkan Dąbrówka Wielka
0:4
KS Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
3:0
Tęcza Zendek
Orzeł Miedary
1:4
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
0:8
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Orkan Dąbrówka Wielka
KS Piekary Śląskie
6:1
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
7:3
Orzeł Miedary
Tęcza Zendek
3:7
Czarni Sucha Góra
LKS Żyglin
1:0
Iskra Lasowice
Nadzieja Bytom
4:1
Rozbark Bytom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
3:5
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
1:4
Tęcza Zendek
Czarni Sucha Góra
2:4
KS Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
1:1
LKS Żyglin
Nadzieja Bytom
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
0:6
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:0
Czarni Sucha Góra
KS Piekary Śląskie
3:0
Iskra Lasowice
Czarni Kozłowa Góra
7:1
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
3:7
Orzeł Miedary
LKS Żyglin
9:1
Nadzieja Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
0:3
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
0:11
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Czarni Sucha Góra
3:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Kozłowa Góra
2:1
LKS Żyglin
Orzeł Miedary
0:3
KS Piekary Śląskie
Nadzieja Bytom
1:1
Tęcza Zendek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
10:2
Orzeł Miedary
KS Piekary Śląskie
2:0
Nadzieja Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
0:9
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
4:0
Czarni Sucha Góra
LKS Żyglin
0:3
Rozbark Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
0:4
Czarni Sucha Góra
Iskra Lasowice
6:0
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
2:5
KS Piekary Śląskie
LKS Żyglin
4:0
Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom
1:6
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orzeł Miedary
3:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:0
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
4:2
Iskra Lasowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:2
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
8:1
Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn
10:2
Orzeł Miedary
KS Piekary Śląskie
2:5
LKS Żyglin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:3
LKS Żyglin
Czarni Kozłowa Góra
0:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
2:1
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
4:5
KS Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
0:1
Czarni Sucha Góra
Nadzieja Bytom
6:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
3:4
Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
11:1
Tęcza Zendek
KS Piekary Śląskie
13:0
Rozbark Bytom
Czarni Sucha Góra
3:1
Nadzieja Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
2:4
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
0:0
LKS Żyglin
Iskra Lasowice
2:4
Nadzieja Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:2
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:3
Czarni Kozłowa Góra
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3*
Tęcza Zendek
Rozbark Bytom
1:4
Orzeł Miedary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:1
Rozbark Bytom
KS Piekary Śląskie
14:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Kozłowa Góra
11:0
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
0:3
Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin
3:0
Czarni Sucha Góra
Nadzieja Bytom
3:1
Orzeł Miedary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
2:1
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
0:1
LKS Żyglin
Czarni Sucha Góra
4:1
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
0:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:6
KS Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
3:2
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
6:0
Nitron Krupski Młyn
KS Piekary Śląskie
6:0
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
4:1
Iskra Lasowice
LKS Żyglin
3:2
Orzeł Miedary
Orkan Dąbrówka Wielka
2:9
Rozbark Bytom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
2:4
Czarni Kozłowa Góra
Iskra Lasowice
0:3
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
0:6
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Nitron Krupski Młyn
7:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Miedary
2:6
Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom
2:3
LKS Żyglin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
13:0
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
7:2
Orzeł Miedary
Orkan Dąbrówka Wielka
8:4
Czarni Sucha Góra
Tęcza Zendek
3:10
Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn
3:1
Rozbark Bytom
LKS Żyglin
3:1
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
0:4
LKS Żyglin
Iskra Lasowice
5:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Czarni Sucha Góra
0:7
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
16:0
Tęcza Zendek
Orzeł Miedary
0:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Nadzieja Bytom
1:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
7:3
Nadzieja Bytom
KS Piekary Śląskie
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Sucha Góra
3:3
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
Orzeł Miedary
Tęcza Zendek
2:4
LKS Żyglin
Nitron Krupski Młyn
4:1
Iskra Lasowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozbark Bytom
3:1
Tęcza Zendek
Iskra Lasowice
1:5
Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra
0:5
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Żyglin
2:1
KS Piekary Śląskie
Orzeł Miedary
2:5
Nitron Krupski Młyn
Nadzieja Bytom
19:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piekary Śląskie
4:0
Tęcza Zendek
LKS Żyglin
1:10
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
1:15
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
1:2
Nadzieja Bytom
Czarni Sucha Góra
2:12
Orzeł Miedary
Iskra Lasowice
0:8
Rozbark Bytom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kozłowa Góra
5:1
Nitron Krupski Młyn
Rozbark Bytom
2:4
KS Piekary Śląskie
Tęcza Zendek
0:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Żyglin
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Miedary
1:1
Iskra Lasowice
Nadzieja Bytom
3:0
Czarni Sucha Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości