Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
1:2
Rozwój Katowice KS
CKS Czeladź
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Sparta Katowice
9:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
3:0
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
3:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
MKS Siemianowiczanka
2:1
CKS Czeladź
Rozwój Katowice KS
3:0
Górnik Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
Sparta Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
2:4
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Sparta Katowice
9:0
MKS Siemianowiczanka
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:3
Rozwój Katowice KS
Górnik Jaworzno
1:7
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
3:3
Sparta Katowice
MKS Siemianowiczanka
4:3
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
2:2
CKS Czeladź
Rozwój Katowice KS
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:4
Rozwój Katowice KS
Sparta Katowice
0:0
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
0:5
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
9:0
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
3:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
CKS Czeladź
2:4
Sparta Katowice
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
8:0
Górnik Jaworzno
Rozwój Katowice KS
4:0
MKS Siemianowiczanka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:6
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Sparta Katowice
4:1
Rozwój Katowice KS
Górnik Jaworzno
1:7
CKS Czeladź
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
9:4
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
1:2
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Górnik Jaworzno
0:3
Sparta Katowice
Rozwój Katowice KS
1:0
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
3:0
CKS Czeladź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
2:4
MKS Siemianowiczanka
Sparta Katowice
3:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:3
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Górnik Jaworzno
1:2
Rozwój Katowice KS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
3:0
CKS Czeladź
MKS Siemianowiczanka
2:3
Sparta Katowice
Rozwój Katowice KS
4:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
5:2
Górnik Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:1
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Sparta Katowice
2:3
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Górnik Jaworzno
2:3
MKS Siemianowiczanka
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
0:2
Rozwój Katowice KS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
9:0
Górnik Jaworzno
MKS Siemianowiczanka
3:1
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
1:1
Sparta Katowice
Rozwój Katowice KS
3:3
CKS Czeladź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siemianowiczanka
0:5
Rozwój Katowice KS
Sparta Katowice
3:1
CKS Czeladź
Górnik Jaworzno
1:6
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
2:0
GKS II GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II GieKSa Katowice S.A.
6:0
MKS Siemianowiczanka
CKS Czeladź
11:1
Górnik Jaworzno
MUKP 2002 Dąbrowa Górnicza
0:0
Zagłębie Sosnowiec 2010 v
Rozwój Katowice KS
0:2
Sparta Katowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości