zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja II Będzin
3:0
MKS Sławków
KSGP
6:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0
Przemsza Siewierz
MKS Poręba
9:1
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
6:0
JSP Warta Zawiercie
Skalniak Kroczyce
0:5
Sarmacja Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:3
Sarmacja Będzin
JSP Warta Zawiercie
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
1:2
Skalniak Kroczyce
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
0:6
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
1:7
KSGP
Sarmacja II Będzin
0:8
AKS Niwka Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
2:1
JSP Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza
2:0
Sarmacja II Będzin
MKS Poręba
5:1
Przemsza Siewierz
Skalniak Kroczyce
7:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
AKS Niwka Sosnowiec
3:0*
MKS Sławków
Sarmacja Będzin
5:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:3*
Unia Ząbkowice
JSP Warta Zawiercie
4:1
MKS Poręba
Sarmacja II Będzin
3:6
KSGP
AKS Niwka Sosnowiec
7:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
3:2
Skalniak Kroczyce
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:0*
Sarmacja Będzin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
0:3
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0*
MKS Sławków
MKS Poręba
6:1
Sarmacja II Będzin
Skalniak Kroczyce
1:2
JSP Warta Zawiercie
Unia Ząbkowice
2:4
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Sarmacja Będzin
6:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:3*
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Unia Dąbrowa Górnicza
2:2
KSGP
JSP Warta Zawiercie
2:5
Sarmacja Będzin
Sarmacja II Będzin
5:2
Skalniak Kroczyce
Przemsza Siewierz
3:5
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
2:1
MKS Poręba
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
3:0*
MKS Sławków
MKS Poręba
2:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Skalniak Kroczyce
4:3
AKS Niwka Sosnowiec
Unia Ząbkowice
1:1
JSP Warta Zawiercie
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
6:0
Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin
9:4
Sarmacja II Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:3*
Przemsza Siewierz
KSGP
3:1
MKS Poręba
Unia Dąbrowa Górnicza
7:6
Skalniak Kroczyce
JSP Warta Zawiercie
3:1
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Sarmacja II Będzin
3:4
Unia Ząbkowice
AKS Niwka Sosnowiec
1:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
3:0*
MKS Sławków
Skalniak Kroczyce
2:0
KSGP
Unia Ząbkowice
2:10
AKS Niwka Sosnowiec
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
3:6
Sarmacja II Będzin
Przemsza Siewierz
1:5
JSP Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin
11:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Sławków
0:3*
JSP Warta Zawiercie
Unia Dąbrowa Górnicza
3:1
Unia Ząbkowice
MKS Poręba
3:1
Skalniak Kroczyce
Sarmacja II Będzin
7:1
Przemsza Siewierz
KSGP
1:1
Sarmacja Będzin
AKS Niwka Sosnowiec
2:0
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JSP Warta Zawiercie
- : -
Sarmacja II Będzin
Skalniak Kroczyce
- : -
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
- : -
KSGP
MKS Łazowianka Andrex Pol Łazy
- : -
Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz
- : -
AKS Niwka Sosnowiec
Sarmacja Będzin
5:3
MKS Poręba
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości