zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zbrosławice
Pauza
Orzeł Nakło Śląskie
11:2
Orzeł Koty
Piast Ożarowice
0:2
Silesia Miechowice
UKS Bobrowniki
1:6
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Nadzieja Bytom
0:2
Odra Miasteczko Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry
1:2
Czarni Sucha Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Koty
Pauza
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Czarni Sucha Góra
2:3
Piast Ożarowice
Sokół Zbrosławice
1:0
UKS Bobrowniki
Andaluzja Brzozowice-Kamień
4:0
Nadzieja Bytom
Silesia Miechowice
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Bobrowniki
Pauza
Orzeł Nakło Śląskie
2:1
Czarni Sucha Góra
Orzeł Koty
0:7
Silesia Miechowice
Piast Ożarowice
0:2
Odra Miasteczko Śląskie
Nadzieja Bytom
1:0
Sokół Zbrosławice
Gwarek Tarnowskie Góry
0:0
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Miechowice
Pauza
Czarni Sucha Góra
3:0
Orzeł Koty
Sokół Zbrosławice
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
UKS Bobrowniki
2:1
Nadzieja Bytom
Andaluzja Brzozowice-Kamień
2:1
Piast Ożarowice
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Orzeł Nakło Śląskie
1:3
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Piast Ożarowice
0:3
Sokół Zbrosławice
Orzeł Koty
0:13
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
2:2
Czarni Sucha Góra
Gwarek Tarnowskie Góry
2:2
UKS Bobrowniki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
Pauza
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
Silesia Miechowice
Sokół Zbrosławice
2:0
Orzeł Nakło Śląskie
UKS Bobrowniki
4:4
Piast Ożarowice
Andaluzja Brzozowice-Kamień
13:0
Orzeł Koty
Nadzieja Bytom
0:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza
Czarni Sucha Góra
0:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Koty
0:6
Sokół Zbrosławice
Silesia Miechowice
3:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Piast Ożarowice
2:0
Nadzieja Bytom
Orzeł Nakło Śląskie
1:4
UKS Bobrowniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Miasteczko Śląskie
Pauza
Sokół Zbrosławice
2:3
Silesia Miechowice
Gwarek Tarnowskie Góry
1:6
Piast Ożarowice
UKS Bobrowniki
1:0
Orzeł Koty
Andaluzja Brzozowice-Kamień
4:1
Czarni Sucha Góra
Nadzieja Bytom
2:1
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
Pauza
Odra Miasteczko Śląskie
1:2
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Czarni Sucha Góra
0:1
Sokół Zbrosławice
Orzeł Koty
0:3
Nadzieja Bytom
Silesia Miechowice
2:0
UKS Bobrowniki
Orzeł Nakło Śląskie
4:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Andaluzja Brzozowice-Kamień
Pauza
Gwarek Tarnowskie Góry
6:0
Orzeł Koty
Sokół Zbrosławice
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
UKS Bobrowniki
1:2
Czarni Sucha Góra
Nadzieja Bytom
0:2
Silesia Miechowice
Piast Ożarowice
- : -
Orzeł Nakło Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nakło Śląskie
Pauza
Orzeł Koty
0:13
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
1:2
Nadzieja Bytom
Silesia Miechowice
0:0
Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
UKS Bobrowniki
Andaluzja Brzozowice-Kamień
- : -
Sokół Zbrosławice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości