zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
Nadzieja Bytom
4:1
Unia Strzybnica
Iskra Lasowice
1:0
Silesia II Miechowice
Iskra Połomia
1:1
KS II Piekary Śląskie
Naprzód Wieszowa
2:6
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
4:1
Tęcza Zendek
Silesia II Miechowice
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
KS II Piekary Śląskie
0:0
Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice
0:1
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
3:2
Naprzód Wieszowa
Unia Strzybnica
0:3
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Nadzieja Bytom
6:2
Iskra Lasowice
Orkan Dąbrówka Wielka
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
0:3
Silesia II Miechowice
Naprzód Wieszowa
3:2
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
4:1
KS II Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Tęcza Zendek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
Pauza
KS II Piekary Śląskie
2:2
Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice
3:1
Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia
0:1
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
0:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
6:3
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
2:1
KS II Piekary Śląskie
Naprzód Wieszowa
1:6
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
2:4
Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn
2:1
Iskra Połomia
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:0
Unia Strzybnica
Nadzieja Bytom
1:1
Silesia II Miechowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
3:3
Nitron Krupski Młyn
Silesia II Miechowice
2:5
Tęcza Zendek
KS II Piekary Śląskie
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Lasowice
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Połomia
2:2
Naprzód Wieszowa
Unia Strzybnica
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
2:0
Iskra Połomia
KS II Piekary Śląskie
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
0:1
Nadzieja Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:1
Silesia II Miechowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Iskra Lasowice
Tęcza Zendek
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Piekary Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
1:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Silesia II Miechowice
1:1
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
1:1
Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn
8:0
Naprzód Wieszowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
4:1
Nitron Krupski Młyn
Iskra Połomia
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa
0:0
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
1:1
Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:3
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
4:2
KS II Piekary Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Nadzieja Bytom
2:6
Przyszłość Nowe Chechło
Silesia II Miechowice
1:0
Unia Strzybnica
KS II Piekary Śląskie
0:1
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Lasowice
2:2
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
1:5
Orkan Dąbrówka Wielka
Nitron Krupski Młyn
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
3:1
Iskra Lasowice
Unia Strzybnica
3:1
KS II Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
5:0
Iskra Połomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Nadzieja Bytom
3:5
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
1:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Silesia II Miechowice
0:4
KS II Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
0:4
Unia Strzybnica
Iskra Połomia
2:2
Zgoda Repty Śląskie
Naprzód Wieszowa
0:7
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
KS II Piekary Śląskie
1:0
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
1:1
Nadzieja Bytom
Unia Strzybnica
4:1
Iskra Połomia
Górnik Bobrowniki Śląskie
7:1
Silesia II Miechowice
Tęcza Zendek
3:2
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
Pauza
Silesia II Miechowice
2:1
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS II Piekary Śląskie
1:1
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
1:1
Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek
3:1
Naprzód Wieszowa
Unia Strzybnica
2:2
Nadzieja Bytom
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
Pauza
Nadzieja Bytom
1:2
KS II Piekary Śląskie
Iskra Połomia
2:1
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
3:2
Silesia II Miechowice
Naprzód Wieszowa
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:1
Unia Strzybnica
Tęcza Zendek
5:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
Pauza
Silesia II Miechowice
0:1
Iskra Połomia
KS II Piekary Śląskie
0:3
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
0:2
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Unia Strzybnica
2:3
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
Pauza
Nadzieja Bytom
1:0
Iskra Połomia
Orkan Dąbrówka Wielka
1:1
Unia Strzybnica
Przyszłość Nowe Chechło
1:8
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
2:1
KS II Piekary Śląskie
Nitron Krupski Młyn
6:1
Iskra Lasowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
6:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
Pauza
Silesia II Miechowice
2:3
Nadzieja Bytom
Przyszłość Nowe Chechło
3:1
Zgoda Repty Śląskie
KS II Piekary Śląskie
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
0:0
Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia
1:2
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zgoda Repty Śląskie
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
7:0
Iskra Lasowice
Przyszłość Nowe Chechło
3:0
Unia Strzybnica
Naprzód Wieszowa
0:3
Iskra Połomia
Nitron Krupski Młyn
3:1
Nadzieja Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:2
KS II Piekary Śląskie
Tęcza Zendek
0:1
Silesia II Miechowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
Pauza
Nadzieja Bytom
3:1
Naprzód Wieszowa
Silesia II Miechowice
0:1
Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
KS II Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Połomia
0:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Zgoda Repty Śląskie
2:4
Tęcza Zendek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Piekary Śląskie
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
2:1
Nadzieja Bytom
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
Iskra Lasowice
Naprzód Wieszowa
1:2
Nitron Krupski Młyn
Zgoda Repty Śląskie
0:4
Silesia II Miechowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:1
Iskra Połomia
Tęcza Zendek
3:3
Unia Strzybnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
Pauza
Silesia II Miechowice
1:2
Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło
4:0
Iskra Połomia
KS II Piekary Śląskie
1:4
Tęcza Zendek
Unia Strzybnica
1:1
Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn
0:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
Pauza
Orkan Dąbrówka Wielka
2:2
Naprzód Wieszowa
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło
7:3
Nadzieja Bytom
Tęcza Zendek
6:1
Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie
3:2
KS II Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
2:2
Silesia II Miechowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
Pauza
Silesia II Miechowice
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Przyszłość Nowe Chechło
2:4
Nitron Krupski Młyn
KS II Piekary Śląskie
4:0
Unia Strzybnica
Iskra Lasowice
0:1
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
1:3
Tęcza Zendek
Naprzód Wieszowa
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
Pauza
Przyszłość Nowe Chechło
1:4
Naprzód Wieszowa
KS II Piekary Śląskie
2:1
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
2:2
Iskra Połomia
Unia Strzybnica
1:0
Iskra Lasowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
7:4
Nadzieja Bytom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
Pauza
Nadzieja Bytom
5:2
Zgoda Repty Śląskie
Silesia II Miechowice
6:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Lasowice
0:0
KS II Piekary Śląskie
Iskra Połomia
0:0
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
6:2
Tęcza Zendek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości