zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
4:5
Orzeł Bobrowniki
Sokół Zbrosławice
1:4
Silesia II Miechowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Iskra Połomia
Rodło Górniki
1:2
Naprzód Wieszowa
Odra II Miasteczko Śląskie
5:2
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
1:3
Tęcza Zendek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
4:1
Zgoda Repty Śląskie
Sokół Zbrosławice
0:1
Nadzieja Bytom
Silesia II Miechowice
7:0
Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia
2:2
Rodło Górniki
Naprzód Wieszowa
5:0
Orzeł Miedary
Odra II Miasteczko Śląskie
4:0
TS Tarnowiczanka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
5:2
Sokół Zbrosławice
Rodło Górniki
0:2
Rozbark Bytom
Orzeł Bobrowniki
5:1
Naprzód Wieszowa
Silesia II Miechowice
4:2
Nadzieja Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
4:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
1:3
Tęcza Zendek
Orzeł Miedary
2:0
Iskra Połomia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
1:2
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
3:0
Orzeł Miedary
Sokół Zbrosławice
2:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Silesia II Miechowice
9:1
Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia
2:4
Orzeł Bobrowniki
Tęcza Zendek
6:1
Rodło Górniki
Odra II Miasteczko Śląskie
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
3:0
Iskra Połomia
TS Tarnowiczanka
0:1
Silesia II Miechowice
Orzeł Bobrowniki
4:0
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
3:1
Nadzieja Bytom
Zgoda Repty Śląskie
0:2
Sokół Zbrosławice
Orzeł Miedary
2:2
Tęcza Zendek
Rodło Górniki
0:6
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
4:1
Orzeł Bobrowniki
TS Tarnowiczanka
0:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Rozbark Bytom
5:1
Naprzód Wieszowa
Sokół Zbrosławice
0:1
Rodło Górniki
Silesia II Miechowice
3:0
Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie
4:2
Nadzieja Bytom
Odra II Miasteczko Śląskie
7:0
Orzeł Miedary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
0:3
Silesia II Miechowice
Naprzód Wieszowa
1:2
Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Połomia
0:1
Rozbark Bytom
Zgoda Repty Śląskie
1:1
TS Tarnowiczanka
Orzeł Miedary
3:1
Sokół Zbrosławice
Rodło Górniki
2:4
Nadzieja Bytom
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
10:0
Iskra Połomia
TS Tarnowiczanka
2:2
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
0:3
Orzeł Bobrowniki
Silesia II Miechowice
2:0
Rozbark Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka
0:0
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Miedary
2:3
Nadzieja Bytom
Odra II Miasteczko Śląskie
2:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
1:2
Sokół Zbrosławice
Rozbark Bytom
1:5
Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki
4:2
Nadzieja Bytom
Iskra Połomia
0:7
Odra II Miasteczko Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
0:5
Silesia II Miechowice
Orzeł Miedary
0:2
TS Tarnowiczanka
Rodło Górniki
1:5
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Dąbrówka Wielka
4:0
Orzeł Miedary
Naprzód Wieszowa
0:2
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
3:2
Orzeł Bobrowniki
Sokół Zbrosławice
4:0
Iskra Połomia
Silesia II Miechowice
1:2
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
0:0
Rodło Górniki
Odra II Miasteczko Śląskie
3:1
Rozbark Bytom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
0:2
TS Tarnowiczanka
Tęcza Zendek
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Rozbark Bytom
3:3
Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki
1:4
Orkan Dąbrówka Wielka
Iskra Połomia
0:0
Nadzieja Bytom
Orzeł Miedary
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Rodło Górniki
0:3
Silesia II Miechowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
2:2
Iskra Połomia
Rozbark Bytom
1:1
Nadzieja Bytom
Sokół Zbrosławice
3:3
Tęcza Zendek
Silesia II Miechowice
3:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
1:0
Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie
2:1
Orzeł Bobrowniki
Rodło Górniki
3:3
Orzeł Miedary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
1:1
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
3:0
Nadzieja Bytom
Rozbark Bytom
5:0
TS Tarnowiczanka
Orzeł Bobrowniki
4:0
Rodło Górniki
Iskra Połomia
2:3
Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Miedary
0:4
Silesia II Miechowice
Odra II Miasteczko Śląskie
2:1
Sokół Zbrosławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
5:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Naprzód Wieszowa
2:1
Rodło Górniki
Rozbark Bytom
1:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Bobrowniki
3:1
Orzeł Miedary
Silesia II Miechowice
2:0
Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia
2:3
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
0:1
TS Tarnowiczanka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Nadzieja Bytom
0:0
Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki
1:4
Silesia II Miechowice
Orkan Dąbrówka Wielka
3:0
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
0:4
Rozbark Bytom
Orzeł Miedary
1:0
Naprzód Wieszowa
Rodło Górniki
8:1
Iskra Połomia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:3
Silesia II Miechowice
Iskra Połomia
1:2
Orzeł Miedary
Naprzód Wieszowa
0:3
Orzeł Bobrowniki
Rozbark Bytom
3:2
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
4:2
TS Tarnowiczanka
Odra II Miasteczko Śląskie
0:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:1
TS Tarnowiczanka
Naprzód Wieszowa
1:0
Silesia II Miechowice
Orzeł Bobrowniki
7:2
Iskra Połomia
Orkan Dąbrówka Wielka
2:1
Sokół Zbrosławice
Zgoda Repty Śląskie
4:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary
0:2
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
2:2
Tęcza Zendek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Silesia II Miechowice
1:1
TS Tarnowiczanka
Iskra Połomia
1:3
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
4:3
Orzeł Miedary
Rozbark Bytom
2:0
Orzeł Bobrowniki
Sokół Zbrosławice
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Odra II Miasteczko Śląskie
2:0
Rodło Górniki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bobrowniki
3:1
Tęcza Zendek
Nadzieja Bytom
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka
2:2
TS Tarnowiczanka
Naprzód Wieszowa
0:2
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
3:6
Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia
1:2
Silesia II Miechowice
Orzeł Miedary
4:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra II Miasteczko Śląskie
1:1
Orzeł Bobrowniki
Nadzieja Bytom
0:1
Rodło Górniki
Tęcza Zendek
1:0
Naprzód Wieszowa
TS Tarnowiczanka
3:1
Zgoda Repty Śląskie
Rozbark Bytom
2:0
Iskra Połomia
Sokół Zbrosławice
2:1
Orzeł Miedary
Silesia II Miechowice
3:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:0
Orzeł Miedary
Naprzód Wieszowa
0:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Rozbark Bytom
2:1
Silesia II Miechowice
Orzeł Bobrowniki
2:2
Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia
3:2
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
2:0
Orkan Dąbrówka Wielka
Rodło Górniki
1:7
TS Tarnowiczanka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
4:1
Orzeł Bobrowniki
TS Tarnowiczanka
2:1
Orzeł Miedary
Sokół Zbrosławice
1:1
Naprzód Wieszowa
Silesia II Miechowice
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
1:4
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
2:10
Orkan Dąbrówka Wielka
Odra II Miasteczko Śląskie
3:1
Iskra Połomia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:1
Naprzód Wieszowa
Rozbark Bytom
4:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Orzeł Bobrowniki
0:2
TS Tarnowiczanka
Iskra Połomia
0:0
Sokół Zbrosławice
Tęcza Zendek
1:4
Silesia II Miechowice
Orzeł Miedary
2:1
Orkan Dąbrówka Wielka
Rodło Górniki
0:0
Zgoda Repty Śląskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Tarnowiczanka
4:0
Naprzód Wieszowa
Sokół Zbrosławice
5:1
Rozbark Bytom
Nadzieja Bytom
5:0
Iskra Połomia
Orkan Dąbrówka Wielka
5:2
Orzeł Bobrowniki
Zgoda Repty Śląskie
1:5
Orzeł Miedary
Rodło Górniki
0:4
Silesia II Miechowice
Odra II Miasteczko Śląskie
5:2
Tęcza Zendek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:3
Rozbark Bytom
Iskra Połomia
3:2
TS Tarnowiczanka
Naprzód Wieszowa
0:2
Orkan Dąbrówka Wielka
Tęcza Zendek
3:1
Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki
3:3
Zgoda Repty Śląskie
Odra II Miasteczko Śląskie
1:7
Silesia II Miechowice
Orzeł Miedary
4:1
Rodło Górniki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka
5:0
Iskra Połomia
Silesia II Miechowice
8:1
Orzeł Miedary
Zgoda Repty Śląskie
2:2
Naprzód Wieszowa
TS Tarnowiczanka
0:2
Rozbark Bytom
Rodło Górniki
2:3
Orzeł Bobrowniki
Sokół Zbrosławice
3:0
Odra II Miasteczko Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości