Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tęcza Zendek
6:1
LKS ZGODA REPTY
Nadzieja Bytom
1:0
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Iskra Połomia
4:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Sokół Zbrosławice
0:1
Odra II Miasteczko Śląskie
KS JSS SILESIA
6:0
Rodło Górniki
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:1
TS Tarnowiczanka
LKS II Orzeł Miedary
1:2
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Świerklaniec
4:1
DKS Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
0:3
Unia Świerklaniec
KS JSS SILESIA
2:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
1:4
Sokół Zbrosławice
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
1:1
LKS II Orzeł Miedary
Rodło Górniki
1:2
LKS ZGODA REPTY
Odra II Miasteczko Śląskie
7:3
LKS Tęcza Zendek
DKS Czarni Kozłowa Góra
6:0
Iskra Połomia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Orzeł Miedary
3:2
DKS Czarni Kozłowa Góra
Nadzieja Bytom
2:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Iskra Połomia
1:1
TS Tarnowiczanka
Unia Świerklaniec
2:2
KS JSS SILESIA
Sokół Zbrosławice
6:3
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Tęcza Zendek
2:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS ZGODA REPTY
3:3
Odra II Miasteczko Śląskie
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:1
Rodło Górniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
5:2
LKS Tęcza Zendek
TS Tarnowiczanka
3:0
LKS II Orzeł Miedary
KS JSS SILESIA
0:1
Iskra Połomia
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
1:0
LKS ZGODA REPTY
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:1
Sokół Zbrosławice
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:5
Unia Świerklaniec
Rodło Górniki
1:4
Odra II Miasteczko Śląskie
DKS Czarni Kozłowa Góra
9:0
Nadzieja Bytom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:2
TS Tarnowiczanka
Iskra Połomia
3:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Sokół Zbrosławice
3:0
DKS Czarni Kozłowa Góra
LKS II Orzeł Miedary
2:3
KS JSS SILESIA
Unia Świerklaniec
12:0
Rodło Górniki
Odra II Miasteczko Śląskie
1:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS Tęcza Zendek
4:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS ZGODA REPTY
5:0
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:4
Odra II Miasteczko Śląskie
TS Tarnowiczanka
0:4
Sokół Zbrosławice
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:2
LKS II Orzeł Miedary
Unia Świerklaniec
3:1
Iskra Połomia
Rodło Górniki
3:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:4
LKS Tęcza Zendek
KS JSS SILESIA
4:2
Nadzieja Bytom
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
3:3
LKS ZGODA REPTY
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Iskra Połomia
1:0
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
4:3
KS JSS SILESIA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
3:0
Przyszłość Nowe Chechło
LKS II Orzeł Miedary
3:2
Unia Świerklaniec
Odra II Miasteczko Śląskie
2:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS ZGODA REPTY
3:3
DKS Czarni Kozłowa Góra
LKS Tęcza Zendek
3:4
TS Tarnowiczanka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
4:2
LKS II Orzeł Miedary
TS Tarnowiczanka
4:0
LKS ZGODA REPTY
KS JSS SILESIA
2:9
LKS Tęcza Zendek
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
4:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
2:3
Sokół Zbrosławice
Unia Świerklaniec
4:0
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
1:1
Przyszłość Nowe Chechło
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
4:2
DKS Czarni Kozłowa Góra
Sokół Zbrosławice
1:3
Unia Świerklaniec
Nadzieja Bytom
1:1
Iskra Połomia
LKS II Orzeł Miedary
3:4
Rodło Górniki
Odra II Miasteczko Śląskie
5:1
TS Tarnowiczanka
LKS ZGODA REPTY
2:8
KS JSS SILESIA
LKS Tęcza Zendek
1:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
2:1
Sokół Zbrosławice
TS Tarnowiczanka
2:0
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
KS JSS SILESIA
2:0
Odra II Miasteczko Śląskie
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
3:1
LKS ZGODA REPTY
LKS II Orzeł Miedary
5:4
Nadzieja Bytom
Unia Świerklaniec
5:2
LKS Tęcza Zendek
Rodło Górniki
1:3
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
DKS Czarni Kozłowa Góra
4:1
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:3
Rodło Górniki
Przyszłość Nowe Chechło
0:1
TS Tarnowiczanka
Sokół Zbrosławice
2:0
LKS II Orzeł Miedary
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
1:1
DKS Czarni Kozłowa Góra
Odra II Miasteczko Śląskie
7:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS Tęcza Zendek
1:2
Iskra Połomia
LKS ZGODA REPTY
1:3
Unia Świerklaniec
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
4:2
KS JSS SILESIA
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:3
Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia
4:3
LKS ZGODA REPTY
TS Tarnowiczanka
2:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
2:0
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Unia Świerklaniec
2:3
Odra II Miasteczko Śląskie
Rodło Górniki
4:7
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS JSS SILESIA
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
LKS II Orzeł Miedary
3:0
LKS Tęcza Zendek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Sokół Zbrosławice
3:4
Rodło Górniki
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
2:4
Unia Świerklaniec
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
3:0
KS JSS SILESIA
Odra II Miasteczko Śląskie
1:1
Iskra Połomia
DKS Czarni Kozłowa Góra
3:0
TS Tarnowiczanka
LKS Tęcza Zendek
2:0
Nadzieja Bytom
LKS ZGODA REPTY
1:2
LKS II Orzeł Miedary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:1
LKS ZGODA REPTY
Iskra Połomia
1:4
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Sokół Zbrosławice
3:1
LKS Tęcza Zendek
KS JSS SILESIA
4:1
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
0:0
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Unia Świerklaniec
6:1
Przyszłość Nowe Chechło
Rodło Górniki
1:2
TS Tarnowiczanka
LKS II Orzeł Miedary
1:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Iskra Połomia
TS Tarnowiczanka
1:3
KS JSS SILESIA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
5:4
LKS II Orzeł Miedary
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:2
Unia Świerklaniec
Odra II Miasteczko Śląskie
5:0
Nadzieja Bytom
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS Tęcza Zendek
5:3
Rodło Górniki
LKS ZGODA REPTY
0:4
Sokół Zbrosławice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:1
LKS II Orzeł Miedary
TS Tarnowiczanka
2:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
1:1
Nadzieja Bytom
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:0
Iskra Połomia
Odra II Miasteczko Śląskie
2:0
Sokół Zbrosławice
DKS Czarni Kozłowa Góra
0:9
Unia Świerklaniec
LKS ZGODA REPTY
1:1
LKS Tęcza Zendek
Rodło Górniki
0:3
KS JSS SILESIA
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
Iskra Połomia
5:0
DKS Czarni Kozłowa Góra
Unia Świerklaniec
5:1
TS Tarnowiczanka
Sokół Zbrosławice
2:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS Tęcza Zendek
2:3
Odra II Miasteczko Śląskie
LKS ZGODA REPTY
2:1
Rodło Górniki
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:5
KS JSS SILESIA
LKS II Orzeł Miedary
1:4
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Sokół Zbrosławice
TS Tarnowiczanka
0:2
Iskra Połomia
KS JSS SILESIA
0:8
Unia Świerklaniec
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
3:2
LKS Tęcza Zendek
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
1:1
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
2:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Odra II Miasteczko Śląskie
1:1
LKS ZGODA REPTY
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:3
LKS II Orzeł Miedary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:3
DKS Czarni Kozłowa Góra
Iskra Połomia
1:1
KS JSS SILESIA
Sokół Zbrosławice
2:2
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Unia Świerklaniec
2:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Odra II Miasteczko Śląskie
2:2
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
LKS ZGODA REPTY
0:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS II Orzeł Miedary
0:3
TS Tarnowiczanka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
LKS ZGODA REPTY
TS Tarnowiczanka
2:0
Nadzieja Bytom
KS JSS SILESIA
4:0
LKS II Orzeł Miedary
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
1:4
Odra II Miasteczko Śląskie
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
2:2
LKS Tęcza Zendek
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
2:1
Iskra Połomia
Rodło Górniki
3:4
Unia Świerklaniec
DKS Czarni Kozłowa Góra
1:5
Sokół Zbrosławice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
2:5
KS JSS SILESIA
Iskra Połomia
3:1
Unia Świerklaniec
Sokół Zbrosławice
0:0
TS Tarnowiczanka
Odra II Miasteczko Śląskie
7:0
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Tęcza Zendek
2:3
DKS Czarni Kozłowa Góra
LKS ZGODA REPTY
5:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS II Orzeł Miedary
2:2
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
3:0
Rodło Górniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
TS Tarnowiczanka
3:1
LKS Tęcza Zendek
KS JSS SILESIA
2:2
Sokół Zbrosławice
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
0:0
Odra II Miasteczko Śląskie
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
2:1
Nadzieja Bytom
Rodło Górniki
2:3
Iskra Połomia
DKS Czarni Kozłowa Góra
4:4
LKS ZGODA REPTY
LKS II Orzeł Miedary
1:7
Unia Świerklaniec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
3:2
Unia Świerklaniec
Przyszłość Nowe Chechło
1:2
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
2:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
1:4
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Odra II Miasteczko Śląskie
4:0
DKS Czarni Kozłowa Góra
LKS Tęcza Zendek
3:2
KS JSS SILESIA
LKS ZGODA REPTY
3:1
TS Tarnowiczanka
LKS II Orzeł Miedary
2:2
Iskra Połomia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
1:2
Nadzieja Bytom
TS Tarnowiczanka
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
3:2
LKS Tęcza Zendek
Unia Świerklaniec
4:1
Sokół Zbrosławice
Rodło Górniki
3:1
LKS II Orzeł Miedary
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:1
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
LKS ZGODA REPTY
2:6
KS JSS SILESIA
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
4:1
LKS II Orzeł Miedary
Przyszłość Nowe Chechło
4:1
DKS Czarni Kozłowa Góra
Sokół Zbrosławice
2:0
Iskra Połomia
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
5:0
TS Tarnowiczanka
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
2:2
Rodło Górniki
Odra II Miasteczko Śląskie
1:1
KS JSS SILESIA
LKS Tęcza Zendek
0:5
Unia Świerklaniec
LKS ZGODA REPTY
2:1
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
2:2
LKS Tęcza Zendek
TS Tarnowiczanka
0:1
Przyszłość Nowe Chechło
KS JSS SILESIA
0:4
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
1:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Unia Świerklaniec
9:1
LKS ZGODA REPTY
Rodło Górniki
1:2
Nadzieja Bytom
DKS Czarni Kozłowa Góra
1:1
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
LKS II Orzeł Miedary
1:4
Sokół Zbrosławice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
KS JSS SILESIA
Sokół Zbrosławice
2:2
Nadzieja Bytom
Odra II Miasteczko Śląskie
0:3
Unia Świerklaniec
DKS Czarni Kozłowa Góra
0:3*
Rodło Górniki
LKS Tęcza Zendek
8:1
LKS II Orzeł Miedary
LKS ZGODA REPTY
3:3
Iskra Połomia
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
2:0
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
2:2
TS Tarnowiczanka
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
1:0
LKS Tęcza Zendek
Iskra Połomia
2:4
Odra II Miasteczko Śląskie
TS Tarnowiczanka
4:0
DKS Czarni Kozłowa Góra
KS JSS SILESIA
1:0
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
5:1
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Świerklaniec
5:2
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
Rodło Górniki
0:4
Sokół Zbrosławice
LKS II Orzeł Miedary
2:5
LKS ZGODA REPTY
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:6
Unia Świerklaniec
TS Tarnowiczanka
5:3
Rodło Górniki
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
4:0
Iskra Połomia
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
4:2
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
Odra II Miasteczko Śląskie
3:0*
LKS II Orzeł Miedary
DKS Czarni Kozłowa Góra
2:3
KS JSS SILESIA
LKS Tęcza Zendek
2:3
Sokół Zbrosławice
LKS ZGODA REPTY
0:3*
Nadzieja Bytom
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadzieja Bytom
0:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Połomia
5:1
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Świerklaniec
1:0
LKS NAPRZÓD WIESZOWA
Rodło Górniki
1:1
LKS Tęcza Zendek
KS JSS SILESIA
2:3
TS Tarnowiczanka
LKS ZGODA REPTY
0:1
Sokół Zbrosławice
LKS II Orzeł Miedary
0:3*
LKS ORZEŁ BOBROWNIKI
KS NIKPOL RUDA ŚLĄSKA
3:0*
DKS Czarni Kozłowa Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości