zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
1:3
Unia Strzybnica
Orzeł Koty
1:0
Silesia II Miechowice
Tempo Stolarzowice
6:1
Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia
0:0
Zgoda Repty Śląskie
Rodło Górniki
0:0
Sokół Zbrosławice
Naprzód Wieszowa
2:3
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
0:9
Orzeł Koty
Unia Strzybnica
2:1
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
2:3
Iskra Połomia
Silesia II Miechowice
3:1
Rodło Górniki
Zgoda Repty Śląskie
2:0
Tęcza Zendek
Odra II Miasteczko Śląskie
2:3
Orzeł Bobrowniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:2
Orzeł Bobrowniki
Tempo Stolarzowice
2:2
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
0:2
Silesia II Miechowice
Rodło Górniki
1:0
Naprzód Wieszowa
Orzeł Koty
3:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Tęcza Zendek
4:4
Sokół Zbrosławice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
2:1
Iskra Połomia
Orzeł Koty
0:1
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
2:4
Tempo Stolarzowice
Silesia II Miechowice
3:1
Tęcza Zendek
Zgoda Repty Śląskie
1:0
Orzeł Bobrowniki
Odra II Miasteczko Śląskie
2:3
Unia Strzybnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
1:3
Zgoda Repty Śląskie
Tęcza Zendek
3:2
Naprzód Wieszowa
Tempo Stolarzowice
2:2
Silesia II Miechowice
Sokół Zbrosławice
2:1
Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia
1:5
Orzeł Koty
Rodło Górniki
2:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra II Miasteczko Śląskie
1:0
Zgoda Repty Śląskie
Naprzód Wieszowa
0:7
Tempo Stolarzowice
Orzeł Koty
6:3
Tęcza Zendek
Sokół Zbrosławice
1:3
Unia Strzybnica
Silesia II Miechowice
1:2
Orzeł Bobrowniki
Rodło Górniki
2:0
Iskra Połomia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
5:2
Silesia II Miechowice
Tęcza Zendek
3:1
Rodło Górniki
Tempo Stolarzowice
2:0
Orzeł Koty
Orzeł Bobrowniki
2:0
Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia
0:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
2:3
Sokół Zbrosławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
2:4
Unia Strzybnica
Orzeł Koty
2:1
Orzeł Bobrowniki
Iskra Połomia
5:3
Tęcza Zendek
Silesia II Miechowice
7:0
Zgoda Repty Śląskie
Rodło Górniki
0:1
Tempo Stolarzowice
Odra II Miasteczko Śląskie
6:1
Sokół Zbrosławice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
0:1
Orzeł Koty
Tęcza Zendek
3:1
Odra II Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice
8:2
Iskra Połomia
Orzeł Bobrowniki
0:1
Rodło Górniki
Sokół Zbrosławice
1:1
Silesia II Miechowice
Zgoda Repty Śląskie
3:1
Naprzód Wieszowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
1:0
Sokół Zbrosławice
Tęcza Zendek
0:3
Tempo Stolarzowice
Orzeł Koty
3:2
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
4:5
Orzeł Bobrowniki
Rodło Górniki
0:1
Unia Strzybnica
Odra II Miasteczko Śląskie
1:2
Silesia II Miechowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
7:0
Iskra Połomia
Tempo Stolarzowice
2:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Orzeł Bobrowniki
1:1
Tęcza Zendek
Sokół Zbrosławice
0:1
Orzeł Koty
Silesia II Miechowice
1:1
Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie
2:0
Rodło Górniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
3:0*
Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki
0:1
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
1:1
Rodło Górniki
Silesia II Miechowice
1:4
Orzeł Koty
Zgoda Repty Śląskie
6:2
Iskra Połomia
Odra II Miasteczko Śląskie
0:3*
Naprzód Wieszowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zendek
3:0
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Koty
2:1
Naprzód Wieszowa
Tempo Stolarzowice
3:2
Unia Strzybnica
Orzeł Bobrowniki
5:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Połomia
4:0
Sokół Zbrosławice
Rodło Górniki
1:0
Silesia II Miechowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bobrowniki
1:3
Unia Strzybnica
Sokół Zbrosławice
3:0
Tęcza Zendek
Silesia II Miechowice
6:3
Iskra Połomia
Naprzód Wieszowa
1:0
Rodło Górniki
Zgoda Repty Śląskie
3:3
Tempo Stolarzowice
Odra II Miasteczko Śląskie
2:0
Orzeł Koty
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
4:0
Odra II Miasteczko Śląskie
Tęcza Zendek
2:0
Silesia II Miechowice
Tempo Stolarzowice
6:1
Sokół Zbrosławice
Orzeł Bobrowniki
5:2
Zgoda Repty Śląskie
Iskra Połomia
3:1
Naprzód Wieszowa
Rodło Górniki
0:3
Orzeł Koty
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
0:2
Tęcza Zendek
Orzeł Koty
2:1
Iskra Połomia
Orzeł Bobrowniki
5:1
Sokół Zbrosławice
Silesia II Miechowice
3:4
Tempo Stolarzowice
Zgoda Repty Śląskie
1:7
Unia Strzybnica
Odra II Miasteczko Śląskie
2:2
Rodło Górniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:2
Sokół Zbrosławice
Tęcza Zendek
3:0
Orzeł Koty
Tempo Stolarzowice
3:0
Naprzód Wieszowa
Orzeł Bobrowniki
0:2
Silesia II Miechowice
Iskra Połomia
2:0
Rodło Górniki
Zgoda Repty Śląskie
3:2
Odra II Miasteczko Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
1:2
Orzeł Bobrowniki
Orzeł Koty
1:0
Tempo Stolarzowice
Sokół Zbrosławice
2:1
Zgoda Repty Śląskie
Silesia II Miechowice
1:4
Unia Strzybnica
Rodło Górniki
1:2
Tęcza Zendek
Odra II Miasteczko Śląskie
5:1
Iskra Połomia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
0:0
Naprzód Wieszowa
Tęcza Zendek
3:2
Iskra Połomia
Tempo Stolarzowice
4:0
Rodło Górniki
Orzeł Bobrowniki
0:5
Orzeł Koty
Sokół Zbrosławice
2:4
Odra II Miasteczko Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
3:1
Silesia II Miechowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Wieszowa
0:0
Zgoda Repty Śląskie
Orzeł Koty
2:2
Unia Strzybnica
Silesia II Miechowice
2:0
Sokół Zbrosławice
Iskra Połomia
3:4
Tempo Stolarzowice
Rodło Górniki
2:4
Orzeł Bobrowniki
Odra II Miasteczko Śląskie
3:0
Tęcza Zendek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia II Miechowice
3:4
Odra II Miasteczko Śląskie
Zgoda Repty Śląskie
2:10
Orzeł Koty
Unia Strzybnica
8:0
Rodło Górniki
Tempo Stolarzowice
3:1
Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki
1:1
Iskra Połomia
Sokół Zbrosławice
1:0
Naprzód Wieszowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Połomia
1:3
Unia Strzybnica
Naprzód Wieszowa
0:1
Silesia II Miechowice
Tęcza Zendek
7:0
Orzeł Bobrowniki
Orzeł Koty
3:0
Sokół Zbrosławice
Rodło Górniki
1:2
Zgoda Repty Śląskie
Odra II Miasteczko Śląskie
1:4
Tempo Stolarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości