01 KOLEJKA - ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - SILESIA MIECHOWICE

01 kolejka, Liga okręgowa 2019/2020, grupa: śląska I (Bytom-Zabrze)

10.08.2019 - 17:00

Odra Miasteczko Śląskie - Silesia Miechowice

1:0 - Ilnicki, 3 min

2:0 - Michna, 10 min ( KARNY)

3:0 - Walesa, 16 min

4:0 - Pączek, 74 min

Odra: Tonia - Ilnicki (75' Skorupski), Turowski, Dziliński, Hanel - Sadowski (80' Krupa), Michna, Żyłka (83' Skutnik), Walesa - Budny (60' Wojtkowiak), Pączek

Silesia: Glanc - Prymka, Kocjan, Pośpiech, Skworc - Nowak (60' Lewandowski), Salicki (68' Stańko), Halupczok (46' Mażniak), Stich, Lechki (68' Ogaza) - Pszczoliński (46' Suker)

żółta: Pszczoliński

Marek Suker (trener Silesii po meczu) :

Niestety, rozgrywki rozpoczynamy od falstartu. Przyczyn tego stanu rzeczy doszukuję się kilku. Z naszej 25 osobowej kadry do Miasteczka z różnych przyczyn przyjechało nas tylko 17, druga sprawa Odra uważam będzie jedną z czołowych drużyn tej ligi, grają już drugi sezon naprawdę dobrze. Daliśmy się stłamsić w pierwszych 20 minutach, u kilku chłopaków dała o sobie znać trema inauguracyjna i zanim się ocknęliśmy było już 3-0. Później mecz się wyrównał i było lepiej, ale właściwie było już po wszystkim. Warto wspomnieć o bramce numer 2, gdzie Pani sędzina totalnie z niczego wymyśliła sobie karnego. Nasz zawodnik blokował piłkę, został wepchnięty na nią rękami przez przeciwnika i zabrzmiał gwizdek. Ku zaskoczeni wszystkich zamiast faulu dla nas został odgwizdany karny, który mocno przecież ustawił mecz. Musimy przetrawić tą porażkę i w przyszłym tygodniu odrobić punkty na własnym boisku.