zamknij reklamę

Sezon 2016/17 - Silesia II

TABELA - Klasa B 2016/2017, grupa: Bytom

NAZWA MECZ PKT BRAMKI
1 SILESIA II MIECHOWICE 26 67 91 - 15
2 Orkan Dąbrówka Wielka 26 56 66 - 28
3 Rozbark Bytom 26 54 59 - 35
4 Tęcza Zendek 26 45 67 - 47
5 Orzeł Bobrowniki 26 42 65 - 59
6 Odra II Miasteczko 26 41 60 - 50
7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice 26 39 48 - 42
8 Nadzieja Bytom 26 38 47 - 43
9 Sokół Zbrosławice 26 34 49- 47
10 Orzeł II Miedary 26 29 44 - 70
11 Narzód Wieszowa 26 22 26 - 53
12 Zgoda Repty Śląskie 26 22 34 - 59
13 Rodło Górniki 26 15 36 - 83
14 Iskra Połomia 26 13 26 - 87


 

Kolejka1

1

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

KS SILESIA II MIECHOWICE

Klyta,Siedlarczyk,Żywiołek,Flejmer

1:4

2

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-08-28

5:2

3

TS TARNOWICZANKA

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-08-27

1:3

4

ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

GKS ROZBARK BYTOM

2016-08-28

3:1

5

LKS ZGODA REPTY

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-08-28

2:3

6

PTS RODŁO GÓRNIKI

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

2016-08-28

1:2

7

LKS ORZEŁ II MIEDARY

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-08-28

4:5

Kolejka 2

8

KS SILESIA II MIECHOWICE

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2x Siedlarczyk, Żywiołek, Kasprzycki, Sierka, Hulin, Żywna

7:0

9

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

LKS ORZEŁ II MIEDARY

2016-09-03

5:0

10

LKS ISKRA POŁOMIA

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-09-04

2:2

11

GKS ROZBARK BYTOM

LKS ZGODA REPTY

2016-09-03

4:1

12

LKS TĘCZA ZENDEK

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-09-03

2:3

13

HKS ODRA II MIASTECZKOŚLĄSKIE

TS TARNOWICZANKA

2016-09-04

4:0

14

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-09-03

0:1

Kolejka 3

15

KS SILESIA II MIECHOWICE

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2x Pietras, Siedlarczyk, Klytta

4:2

16

TS TARNOWICZANKA

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-09-10

5:2

17

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2016-09-11

4:0

18

LKS ZGODA REPTY

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-09-11

1:3

19

PTS RODŁO GÓRNIKI

GKS ROZBARK BYTOM

2016-09-11

0:2

20

LKS ORZEŁ II MIEDARY

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-09-11

2:0

21

LKSORZEŁBOBROWNIKI

LKSNAPRZÓDWIESZOWA

2016-09-10

5:1

Kolejka 4

22

KS SILESIA II MIECHOWICE

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

2x Ogaza, 2x Flejmer, 2x Żywna, Żywiołek, Klyta, Griner

9:1

23

LKS ISKRA POŁOMIA

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-09-18

2:4

24

GKS ROZBARK BYTOM

LKS ORZEŁ II MIEDARY

2016-09-17

3:0

25

LKS TĘCZA ZENDEK

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-09-17

6:1

26

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

LKS ZGODA REPTY

2016-09-18

3:1

27

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-09-17

2:2

28

TS TARNOWICZANKA

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-09-17

1:2

Kolejka 5

29

TS TARNOWICZANKA

KS SILESIA II MIECHOWICE

Flejmer

0:1

30

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-09-25

3:1

31

LKS ZGODA REPTY

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-09-25

0:2

32

PTS RODŁO GÓRNIKI

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2016-09-25

0:6

33

LKS ORZEŁ II MIEDARY

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-09-25

2:2

34

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

GKS ROZBARK BYTOM

2016-09-24

4:0

35

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-09-24

3:0

Kolejka 6

36

KS SILESIA II MIECHOWICE

LKS ISKRA POŁOMIA

Jankowski, Żywiołek, Hulin

3:0

37

GKS ROZBARK BYTOM

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

2016-10-01

5:1

38

LKS TĘCZA ZENDEK

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-10-01

4:1

39

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

LKS ORZEŁ II MIEDARY

2016-10-02

7:0

40

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-10-01

0:1

41

LKS ZGODA REPTY

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-10-02

4:2

42

TS TARNOWICZANKA

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-10-01

0:1

Kolejka 7

43

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

KS SILESIA II MIECHOWICE

2x Kocjan, Siedlarczyk

0:3

44

LKS ZGODA REPTY

TS TARNOWICZANKA

2016-10-09

1:1

45

PTS RODŁO GÓRNIKI

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-10-09

2:4

46

LKS ORZEŁ II MIEDARY

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-10-09

3:1

47

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2016-10-08

2:1

48

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-10-08

1:2

49

LKS ISKRA POŁOMIA

GKS ROZBAR KBYTOM

2016-10-09

0:1

Kolejka 8

50

KS SILESIA II MIECHOWICE

GKS ROZBARK BYTOM

Lewandowski, samobójcza

2:0

51

LKS TĘCZA ZENDEK

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-10-15

10:0

52

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

2016-10-16

2:1

53

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-10-15

0:3

54

LKS ORZEŁ II MIEDARY

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-10-16

2:3

55

TS TARNOWICZANKA

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-10-15

2:2

56

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

LKS ZGODA REPTY

2016-10-16

0:0

Kolejka 9

57

LKS ZGODA REPTY

KS SILESIA II MIECHOWICE

3x Siedlarczyk, Pietras, Kasprzycki

0:5

58

PTS RODŁO GÓRNIKI

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-10-23

1:5

59

LKS ORZEŁ II MIEDARY

TS TARNOWICZANKA

2016-10-23

0:2

60

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-10-22

4:2

61

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-10-22

1:2

62

LKS ISKRA POŁOMIA

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2016-10-23

0:7

63

GKS ROZBARK BYTOM

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-10-22

1:5

Kolejka 10

64

KS SILESIA II MIECHOWICE

LKS TĘCZA ZENDEK

Siedlarczyk (karny)

1:2

65

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

GKS ROZBARK BYTOM

2016-10-30

3:1

66

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-10-29

4:0

67

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-10-29

0:2

68

TS TARNOWICZANKA

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-10-29

3:2

69

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

LKS ORZEŁ II MIEDARY

2016-10-30

4:0

70

LKS ZGODA REPTY

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-10-30

0:0

Kolejka 11

71

KS SILESIA II MIECHOWICE

PTS RODŁO GÓRNIKI

2x Lewandowski, Pietras

3:0

72

LKS ORZEŁ II MIEDARY

LKS ZGODA REPTY

2016-11-06

3:1

73

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-11-05

1:4

74

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

TS TARNOWICZANKA

2016-11-05

0:2

75

LKS ISKRA POŁOMIA

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-11-06

0:0

76

GKS ROZBARK BYTOM

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-11-05

3:3

77

LKS TĘCZA ZENDEK

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2016-11-05

2:1

Kolejka 12

78

KS SILESIA II MIECHOWICE

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

2x Pietras, Hulin

3:0

79

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

LKS TĘCZA ZENDEK

2016-11-12

3:3

80

GKS ROZBARK BYTOM

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-11-12

1:1

81

TS TARNOWICZANKA

LKS ISKRA POŁOMIA

2016-11-12

2:2

82

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

2016-11-13

1:0

83

LKS ZGODAREPTY

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

2016-11-13

2:1

84

PTS RODŁO GÓRNIKI

LKS ORZEŁ II MIEDARY

2016-11-13

3:3

Kolejka 13

85

LKS ORZEŁ II MIEDARY

KS SILESIA II MIECHOWICE

2x Pietras, Siedlarczyk, Żywna

0:4

86

LKS ORZEŁ BOBROWNIKI

PTS RODŁO GÓRNIKI

2016-11-19

4:0

87

LKS NAPRZÓD WIESZOWA

LKS ZGODA REPTY

2016-11-19

1:1

88

LKS ISKRA POŁOMIA

KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA

2016-11-20

2:3

89

GKS ROZBARK BYTOM

TS TARNOWICZANKA

2016-11-19

5:0

90

LKS TĘCZA ZENDEK

TSPN "NADZIEJA" BYTOM

2016-11-19

3:0

91

HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE

UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE

2016-11-20

2:1

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Nadzieja Bytom - Odra II Miasteczko Śląskie 5:1
Silesia II Miechowice - Sokół Zbrosławice Żywiołek, Siedlarczyk 2:0
Tęcza Zendek - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 0:1
Rozbark Bytom - Orkan Dąbrówka Wielka 1:1
Iskra Połomia - Zgoda Repty Śląskie 2:3
Naprzód Wieszowa - Rodło Górniki 2:1
Orzeł Bobrowniki - Orzeł II Miedary 3:1

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Orzeł Bobrowniki - Silesia II Miechowice Sierek, Tumulka, Siedlarczyk(p), Breguła 1:4
Orzeł II Miedary - Naprzód Wieszowa 1:0
Rodło Górniki - Iskra Połomia 8:1
Zgoda Repty Śląskie - Rozbark Bytom 0:4
Orkan Dąbrówka Wielka - Tęcza Zendek 3:0
Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Odra II Miasteczko Śląskie 2:1
Nadzieja Bytom - Sokół Zbrosławice 0:0

Kolejka 16 -15 kwietnia

Nadzieja Bytom - Silesia II Miechowice 2x Żywiołek, Sierek 1:3
Sokół Zbrosławice - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 4:2
Odra II Miasteczko Śląskie - Orkan Dąbrówka Wielka 0:0
Tęcza Zendek - Zgoda Repty Śląskie 3:1
Rozbark Bytom - Rodło Górniki 3:2
Iskra Połomia - Orzeł II Miedary 1:2
Naprzód Wieszowa - Orzeł Bobrowniki 0:3

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Nadzieja Bytom - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 1:1
Naprzód Wieszowa - Silesia II Miechowice 1:0
Orzeł Bobrowniki - Iskra Połomia 7:2
Orzeł II Miedary - Rozbark Bytom 0:2
Rodło Górniki - Tęcza Zendek 2:2
Zgoda Repty Śląskie - Odra II Miasteczko Śląskie 4:0
Orkan Dąbrówka Wielka - Sokół Zbrosławice 2:1

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Silesia II Miechowice - Tarnowiczanka Stare Tarnowice Tumulka 1:1
Nadzieja Bytom - Orkan Dąbrówka Wielka 0:2
Sokół Zbrosławice - Zgoda Repty Śląskie 3:2
Odra II Miasteczko Śląskie - Rodło Górniki 2:0
Tęcza Zendek - Orzeł II Miedary 4:3
Rozbark Bytom - Orzeł Bobrowniki 2:0
Iskra Połomia - Naprzód Wieszowa 0:0

Kolejka 19 -6-7 maj

Nadzieja Bytom - Zgoda Repty Śląskie 3:1
Iskra Połomia - Silesia II Miechowice Siedlarczyk, Hulin 1:2
Naprzód Wieszowa - Rozbark Bytom 0:2
Orzeł Bobrowniki - Tęcza Zendek 3:1
Orzeł II Miedary - Odra II Miasteczko Śląskie 4:2
Rodło Górniki - Sokół Zbrosławice 3:6
Orkan Dąbrówka Wielka - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 2:2

Kolejka 20- 13-14 maja

Silesia II Miechowice - Orkan Dąbrówka Wielka Ogaza, Breguła, Siedlarczyk (k) 3:0
Tarnowiczanka Stare TarnowiceTarnowice - Zgoda Repty Śląskie 3:1
Nadzieja Bytom - Rodło Górniki 0:1
Sokół Zbrosławice - Orzeł II Miedary 2:1
Odra II Miasteczko Śląskie - Orzeł Bobrowniki 1:1
Tęcza Zendek - Naprzód Wieszowa 1:0
Rozbark Bytom - Iskra Połomia 2:0

Kolejka 21- 20-21 maja

Nadzieja Bytom - Orzeł II Miedary 3:0
Rozbark Bytom - Silesia II Miechowice Siedlarczyk 2:1
Iskra Połomia - Tęcza Zendek 3:2
Naprzód Wieszowa - Odra II Miasteczko Śląskie 0:2
Orzeł Bobrowniki - Sokół Zbrosławice 2:2
Rodło Górniki - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 1:7
Zgoda Repty Śląskie - Orkan Dąbrówka Wielka 2:0

Kolejka 22- 27-28 maja

Silesia II Miechowice - Zgoda Repty Śląskie 2x Siedlarczyk, Skrzypiec 3:0
Rodło Górniki - Orkan Dąbrówka Wielka 2:10
Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Orzeł II Miedary 2:1
Nadzieja Bytom - Orzeł Bobrowniki 4:1
Sokół Zbrosławice - Naprzód Wieszowa 1:1
Odra II Miasteczko Śląskie - Iskra Połomia 3:1
Tęcza Zendek - Rozbark Bytom 1:4

Kolejka 23- 3-4 czerwca

Nadzieja Bytom - Naprzód Wieszowa 1:1
Tęcza Zendek - Silesia II Miechowice 2x Siedlarczyk, Stachura, Marciszewski 1:3
Rozbark Bytom - Odra II Miasteczko Śląskie 4:1
Iskra Połomia - Sokół Zbrosławice 0:0
Orzeł Bobrowniki - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 0:2
Orzeł II Miedary - Orkan Dąbrówka Wielka 2:1
Rodło Górniki - Zgoda Repty Śląskie 0:0

Kolejka 24- 10-11 czerwca

Rodło Górniki - Silesia II Miechowice 0:4
Zgoda Repty Śląskie - Orzeł II Miedary 1:5
Orkan Dąbrówka Wielka - Orzeł Bobrowniki 5:2
Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Naprzód Wieszowa 4:0
Nadzieja Bytom - Iskra Połomia 5:0
Sokół Zbrosławice - Rozbark Bytom 5:1
Odra II Miasteczko Śląskie - Tęcza Zendek 5:2

Kolejka 25- 17-18 czerwca

Nadzieja Bytom - Rozbark Bytom 1:3
Odra II Miasteczko Śląskie - Silesia II Miechowice 2x Stachura, Flejmer, Siedlarczyk, Breguła, Żywna, Marciszewski 1:7
Tęcza Zendek - Sokół Zbrosławice 3:1
Iskra Połomia - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 3:2
Naprzód Wieszowa - Orkan Dąbrówka Wielka 0:2
Orzeł Bobrowniki - Zgoda Repty Śląskie 3:3
Orzeł II Miedary - Rodło Górniki 4:1

Kolejka 26- 24 czerwca

Silesia II Miechowice - Orzeł II Miedary 4x Siedlarczyk, Tumulka, Breguła, Zywiołek, Stachura 8:1
Rodło Górniki - Orzeł Bobrowniki 2:3
Zgoda Repty Śląskie - Naprzód Wieszowa 2:2
Orkan Dąbrówka Wielka - Iskra Połomia 5:0
Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Rozbark Bytom 0:2
Nadzieja Bytom - Tęcza Zendek 1:0
Sokół Zbrosławice - Odra II Miasteczko Śląskie 3:0

DOM WYJAZD
WYGRANA 11 11
REMIS 1 0
PORAŻKA 1 2
BRAMKI STRZELONE 49 42
BRAMKI STRACONE 6 6

ZAWODNIK MINUT BRAMKI
Wiechowski 2197
Skrzypczak 143
Bednarz 1485
Hulin 1449 4
Tumulka 1607 3
Sierek 2160 3
Markefka 213
Griner 362
Marciszewski 1000 2
Flejmer 614 3
Rajnike 837
Ogaza 1484 1
Kasprzycki 468 2
Klyta 1805 2
Żywiołek 1443 8
Skrzypiec 1361 1
Fijałkowski 7
Pietras 450 8
Kocjan 90 2
Salicki 46
Breguła 482 5
Stachura 897 4
Lewandowski 390 3
Żywna 2340 4
Jankowski 46 1
Siedlarczyk 2230 25

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości