zamknij reklamę

Sezon 2016/2017

SPARINGI

22.07.2016 - 18:00 

Tempo Paniówki 2:3 (1:1) Bramki: 2x Suker - 2x Jendrychowski, Szołtysek

30.07.2016

Czarni Pyskowice - Silesia Miechowice 4:2 (1:2) Bramki:3x Suker, Lewandowski - 2x zawodnik testowany

 04.08.2016

Orzeł Brzeziny Ślaskie - Silesia Miechowice 2:3 Bramki:3x Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

13.08.2016 - 17:00

Silesia Miechowice - Naprzód Lipiny 2:0 (0:0)

Bramki: Salicki (50', 70')

Silesia:Ochałek - Kałuża, Griner, Pośpiech, Grzesik - Lewandowski (M.Mróz), Lika (S.Mróz), Kocjan, Salicki - Suker, Cziba (Kasprzycki)

Lipiny:Kasza - Bystrzowski, Fila, Jeziorski, Juretko - Kuza, Ociepka (Kozik), Pękała, Pleszak - Serek (Lisiak), Ślęzok 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 I RUNDA PUCHAR POLSKI 2016/2017, GRUPA ŚLĄSKI ZPN - BYTOM

17.08.2016 - 17:30

Zgoda Repty Śląskie - Silesia Miechowice 0:7 (0:4)

Bramki: 4x Suker, Cziba, Pośpiech, samobójcza

Silesia:Wiechowski - Żywna, Pośpiech, Kałuża, Ratajczak - Kocjan (Griner), Salicki (Gadziński), M.Mróz, Kasprzycki - Cziba (Lewandowski), Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

20.08.2016 - 17:00

Orzeł Nakło Śląskie - Silesia Miechowice 1:3 (1:1)

Bramki:Gawliński (8') - Cziba (19'), Suker (53'), Pośpiech (73')

Nakło:Eliasz - Chrzan (Działach), Gawliński (Opara), Janusz, Kubica - Murlowski (Paluch), Neuman (Brzezina), Skowronek, Stolarczyk - Szafrański, Attach Teche Abanda

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Grzesik, Pośpiech, Kałuża (Griner) - Lika, Kocjan (S.Mróz), Salicki, Lewandowski( Pietras) - Cziba, Suker (Żywna) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

27.08.2016 - 17:00

Silesia Miechowice - Tęcza Błedów 2:1 (2:0)

Bramki:Suker (29',35') - Wiatr (66')

Silesia:Ochałek - Grzesik, Pośpiech, Griner, Ratajczak (Gołąb) - Kocjan, Lika, Salicki (M.Mróz), Lewandowski (Kałuża) -Suker (Pietras), Cziba

Tęcza: Zachariasz - Bielawski (Kusiak), Cieślik, Musepa, Starzyński - Staszczyszyn, Świerczyński, Szymański (Prysak) - Wiatr, Żak (Książęk) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 Kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

03.09.2016 - 16:00

SKS Łagisza - Silesia Miechowice 2:3 (2:2)

Bramki:2x Wiśniewski- Cziba, Suker, Pietras

Łagisza:Porada - Bochenek, Chojancki (Kozieł), Kardaś, Korzeniowski (Gołębiowski) - Nowak, Ostroushko (Szyłejko), Szczegiel, Tosik - Wiśniewski, Złocki

Silesia:Ochałek - Grzesik (Harmata), Griner, Pośpiech, Gołąb -Kocjan, Pietras (S.Mróz), Lika, Lewandowski (Salicki) - Cziba ( Żywna), Suker

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 II RUNDA PUCHARU POLSKI 2016/2017, GRUPA ŚLĄSKI ZPN

07.09.2016- 17:00

SILESIA MIECHOWICE - RUCH RADZIONKÓW 0:2 (0:0)

Bramki: Banaś(67' k), Cepek (90')

Silesia: Ochałek - Ratajczak (Kałuża), Pośpiech, Harmata, Griner - M.Mróz, Kocjan (Gołąb), Lika, Salicki (Lewandowski) - Cziba, Suker (Pietras)

Radzionków:Krupa - Borowiec, Nowara, Dziewulski (Banaś), Dyr - Wożnicki (Mateja), Kuliński, Foszmańczyk, Bąk (Skalski) - Cepek, Wojsyk

sędzia:Lasyk (KS Bytom)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

10.09.2016 - 16:00

Silesia Miechowice - Niwy Brudzowice 5:5 (2:3)

Bramki:Cziba (11', 68', 72', 85'), Suker (18') - Gałęziok (25' -K, 39'-K), Stok(43'), Moroń(78', 80')

Silesia:Ochałek - Griner, Harmata, Pośpiech, Gołąb - Kałuża, M.Mróz (Pietras), Kocjan, Lewandowski -Cziba, Suker

Brudzowice:Klymov - Błaszczyk, Brzyski (Arseniuk), Gałęziok, Grosman (Michalczyk) - Kozłowski, Krzyżowski, Luty, Moroń - Stok (Stefański), Wolny

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

18.09.2016 - 16:00

UniaŚwierklaniec - Silesia Miechowice 2:3 (0:1)

Bramki: Polak (62'), Małaczyński (65') - Suker (21',92') , Harmata (75')

Unia: Waszka - Dramski (D.Dramski), Dramski, Jarka, Krupa - Kucharczyk, Małaczyński, Polak, Stec - Trojanowski (Klimaj), Wieczorek

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Pośpiech, Harmata, Kałuża - M.Mróz (S.Mróz), Kocjan (Salicki), Pietras (Gołąb), Lika (Kasprzycki) - Suker, Cziba

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

07 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

24.09.2016 - 16:00

Silesia Miechowice - LKS Żyglin 0:0

Silesia: Ochałek - Ratajczak, Harmata, Pośpiech, Kałuża - M.Mróz (S.Mróz), Kocjan (Gołąb), Pietras (Lewandowski), Salicki - Cziba, Suker

Żyglin:Żelek - Miozga, Jasiok, Wszelaki, Banaś - Heflik (Kocek), Daniel, Polański (Bryła), Wyżgoł - Mróz, Skorupski ( Gajda)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

01.10.2016 - 15:00

Silesia Miechowice - Śląsk Świętochłowice 0:1 (0:1)

Bramki: Lesik (45')

Silesia: Ochałek - Kałuża, Harmata, Pośpiech, Ratajczak - Gołąb (Kasprzycki), Kocjan, Lika (S.Mróz), Salicki (Lewandowski) - Suker, Cziba

Śląsk: Gambusz - D.Czapla, M.Czapla (Jamnik), Kaiser, Koniarek - Lesik, Mołas, Pysno, Szubert (Pałka) - Wasiak (Jędrowski), Wernike (Nowak)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

09 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

08.10.2016 - 15:00

Orzeł Miedary - Silesia Miechowice 4:1 (2:0)

Bramki:Kajda (37', 86')Stępień (22') Daszkiewicz (54') - Suker (69')

Miedary:Marczak - Prymka, P.Daszkiewicz, Kaczmarek, Ptasznik- D.Daszkiewicz, Ptasznik (Czubala), Majecki (Guncel), Zorychta - Stępień, Kajda (Urbanowicz)

Silesia:Ochałek - Griner, Pośpiech, Harmata, Kałuża ( Jankowski) - Ratajczak, Lika, Pietras (Grzesik), Lewandowski ( M.Mróz), Gołąb (S.Mróz) - Suker

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017,grupa: Katowice IV

15.10.2016 - 15:00

Silesia Miechowice - Cyklon Rogożnik 0:0

Silesia: Ochałek - Ratajczak, Harmata, Pośpiech, Griner - M.Mróz, Lika (Salicki), Gołąb (Kocjan), Jankowski (Kałuża) - Cziba (Lewandowski), Suker

Cyklon: Żerdziński - Bobrowicz, Jaguś (Bordel), Janik, Jażwic - Miska (Kostępski), Płaziński, Radwański, Sosinka (Śmiłowski) - Wierzbicki, Will

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

22.10.2016 - 11:00

Odra Miasteczko Śląskie - SiIesia Miechowice 5:3 (1:1)

Bramki:Urbainczyk (26', 63', 64', 66' ) Drabik (74') - Suker (35', 53' ), Jankowski (61' )

Miasteczko: Mendera - Bereska, Cioch (Brózda), Drabik, Franiel (Walesa) - Kapica, D.Mróz, Pączek, Turowski - Urbainczyk, Zygmunt (Wiśniewski)

Silesia: Ochałek - Ratajczak, Pośpiech, Harmata, Gołąb (Salicki) - Kocjan (Pietras), Lika, Jankowski (Kałuża), M.Mróz - Cziba (Kasprzycki), Suker

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: IV

29.10.2016 - 15:00

Silesia Miechowice - Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2:5 (2:1)

Bramki: Jankowski (21'), Suker (41')- Kowalczyk (89',90+2'), Ogryzek (18'), Jankowski (53'), Albrecht (71')

Silesia: Nagiel - Ratajczak, Haramata, Pośpiech, Salicki (Griner) - Jankowski, Kocjan (S.Mróz), Pietras (Gołąb), Lika, M.Mróz (Lewandowski) - Suker

Siemianowiczanka:Gieracz - Klaus S, Szurek, Bobryk, Ogryzek - Albrecht, Mierzwa, Cuber, Wójcikowski (Tomczyk) - Worek (Kowalczyk), Jankowski (Klaus M.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: IV

05.11.2016 - 13:00

Łazowianka Łazy - Silesia Miechowice 1:1 (1:0)

Bramki: Głośny( 36'- karny) - Pośpiech (90')

Łazowianka:Drożdzik - Szwaja, Białek M., Gibowicz, Rak - Białek P. (Piżuch Ł.), Kozłowski, Gajewicz, Głośny (Cholewka), - Bugaj, Piżuch A.

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Harmata, Pośpiech, Grzesik - Salicki (Lika), Kocjan, Jankowski (Kasprzycki), Gołąb (Lewandowski) - Cziba (Gadziński) - Suker

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: IV

12.11.2016 - 13:00

Silesia Miechowice - Unia Dąbrowa Górnicza 0:2 (0:2)

Bramki: Kruczek ( 29'- k , 43')

Silesia: Ochałek - Ratajczak, Grzesik, Gołąb, Griner - Jankowski (Kasprzycki), Kocjan (Pietras),Harmata, Salicki (Kałuża) - Cziba (Lika) , Suker

Unia:Maciejowski - Grunt, Koziński, Szwarga, Stefański - Bąk, Cichy, Barchan (Wołczyk), Kruczek, Wierzba (Majewski) - Wściubiak (Witoń).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: IV

19.11.2016 - 13:00

Wyzwolenie Chorzów - Silesia Miechowice 2:2 (1:1)

Bramki: Krotofil (41'), Sciętek K. (69' karny) - Pośpiech ( 25'), Suker ( 75')

Wyzwolenie: Stopyra - Doza, Krotofil, Serafin, Kocur - Sciętek, Maciekewski, Kaczmarczyk (Gut), Liksza - Kopystynskyi, Pogoda

Silesia: - Krajewski - Harmata, Pośpiech, Ratajczak, Gołąb - Kocjan, Jankowski, Lika, Salicki - Cziba , Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JESIEŃ 2016 / 2017

IMIE MINUT MECZ BRAMKI ASYSTA KARTKI
Ochałek 1170 13
Nagiel 90 1
Krajewski 90 1 Ż
Ratajczak 1080 12 2
Pośpiech 1260 14 3 4x Ż
Griner 687 10 CZ, Ż
Harmata 1024 12 1 1 2x Ż
Gołąb 730 12 2x Ż
Żywna 3 2
Kałuża 617 11 1 Ż
Grzesik 522 7 2x Ż
Salicki 811 13 2 2x Ż
Kocjan 1110 14 1 7x Ż
Lika 999 13 3 Ż
Pietras 429 10 1 1 Ż
Kasprzycki 78 6 Ż
Mróz S. 116 8
Mróz M. 596 9 1
Gadziński 1 1
Jankowski 503 7 2 2
Cziba 1216 13 6 6 5x Ż
Lewandowski 499 11 4 Ż
Suker 1330 15 12 1

STATYSTYKA - LIGA

DOM WYJAZD
WYGRANA 2 3
REMIS 3 2
PORAŻKA 3 2
BRAMKI STRZELONE 11 16
BRAMKI STRACONE 14 17

STATYSTYKA - LIGA cz. II

Najwyższe zwycięstwo u siebie

Odra Miasteczko -Siemianowiczanka8:0

Odra Miasteczko -Naprzód Lipiny8:0

Wyzwolenie Chorzów -Niwy Brudzowice8:0
 

Najwyższe zwycięstwo na wyjeżdzie SKS Łagisza- Odra Miasteczko Śląskie 0:8
Drużyna - najwięcej strzelonych br. Odra Miasteczko Śląskie -54
Drużyna - najwięcej straconych br. Niwy Brudzowice -46 Naprzód Lipiny -46
Zawodnik - najwięcej br. w 1 meczu Tadeusz Urbainczyk -4 bramki
Liga - łącznie strzelonych bramek 445
Średnia ilość bramek na kolejke 29,66
Średnia ilość bramek na mecz 3,70
Najlepsi strzelcy po rundzie jesiennej

Urbainczyk(Odra Miasteczko) -27

Suker( Silesia Miechowice) -12

Kajda (Miedary) -10

D.Daszkiewicz(Miedary) -10

D.Czapla(Śląsk) -10

D.Koch(Łagisza) -10

Sciętek(Wyzwolenie) -10

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

26.04.2017 - 17:30

Naprzód Lipiny - Silesia Miechowice 1 : 6 ( 0 : 1 )

Bramki: 0:1 - Suker (karny), 33 min 0:2 - Jankowski, 56 min 1:2 - Juretko (karny), 58 min 1:3 - Jankowski, 63 min 1:4 - Suker, 71 min 1:5 - Suker, 72 min 1:6 - Lewandowski, 83 min

Lipiny:Poloczek - Błaszkiewicz, Fila (Kaczmarek), Gawenda, Gondek (Niemira) - Jamnik (Pleszak), Juretko, Kopyciok, Ociepka - Ślęzok, Żywica (Jeziorski)

Silesia:Ochałek - Pośpiech, Grzesik, Tumulka, Kałuża - Salicki, Kocjan, Pietras (Griner), Kasprzycki (Lewandowski)- Jankowski, Suker (Skrzypiec) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

12.04.2017 - 17:00

Silesia Miechowice - Orzeł Nakło Śląskie 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 - Niewolik, 14min 0:2 - Szafrański, 15 min 1:2 - Pietras, 34 min 1:3 - Ibrom, 89min 2:3 - Lewandowski, 93min

Silesia: Ochałek - Griner, Pośpiech, Grzesik, Gołąb- Kasprzycki (Lewandowski), Salicki, Pietras (Kocjan), Jankowski - Cziba, Suker

Nakło:Wójcik - Brzezina, Chrzan (Ibrom), Gawliński (Działach), Kubica (Neuman) - Mik, Niewolik, Stachowicz, Stolarczyk - Szafrański (Paluch), Taszek 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

01.04.2017 - 17:00

Tęcza Błędów - Silesia Miechowice 3:3 (2:3)

Bramki: 1:0 - Szydłowski, 7 min 1:1 - Pietras, 8 min 2:1 - Rejdych, 21 min 2:2 - Pietras, 29 min 2:3 - Cziba, 31 min 3:3 - Szydłowski, 65 min

Błedów:Iwaniuk - Cieślik (Bijak), Głowa, Pieniążek, Rejdych (Prysak) - Starzyński ,Staszczyszyn, Świerczyński, Szydłowski - Szymański (Żak) - Wiatr

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Pospiech, Gołąb, Kałuża - Jankowski (Griner),Salicki (Skrzypiec), Pietras, Cziba, Kasprzycki (Lewandowski) - Suker​ 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice: IV

08.04.2017 - 17:00

Silesia Miechowice - SKS Łagisza 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Suker, 78min 2:0 - Jankowski, 84min 3:0 - Jankowski, 85 min

Silesia:Ochałek- Ratajczak, Gołąb, Pośpiech, Kałuża- Salicki, Jankowski, Kasprzycki (Lewandowski), Pietras (Kocjan) - Cziba (Grzesik), Suker

Łagisza: Porada - Kardaś, Koch, Nowak, Ostroushko - Pietraczyk (Waleczko), Pietrzak (Złocki), Telega, Tosik (Szyłejko) - Waśniewski, Wiśniewski 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

15.04.2017 - 13:00

Niwy Brudzowice - Silesia Miechowice 4 : 1 (2:0)

Bramki: 1:0 - Wolny, 17 min 2:0 - Watanabe, 44 min 3:0 - Grosman, 63 min 3:1 - Lewandowski, 90min 4:1 - Michalczyk, 92 min

Brudzowice:Popiołek - Arseniuk, Błaszczyk, Grosman (Moroń), Kozłowski (Terlecki) - Krzyżowski, Michalczyk, Rewers, Sadowski - Watanabe (Zarychta), Wolny (Langfort)

Silesia: Ochałek - Pośpiech, Gołąb (Lewandowski), Griner, Kocjan - Kasprzycki (S.Mróz), Salicki, Cziba, Pietras (Skrzypiec) - Jankowski, Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

22.04.2017 - 17:00

Silesia Miechowice - Unia Świerklaniec 0 : 0

Silesia:Ochałek - Tumulka, Grzesik, Pośpiech, Kałuża - Kasprzycki (S.Mróz), Pietras (Skrzypiec), Salicki, Jankowski - Cziba (Lewandowski), Suker

Unia:Miodek - Dawid (Małaczyński), A.Dramski, D.Dramski, R.Dramski- Janik, Jarka, Klimaj, Kucharczyk - Nawara (Wyderka), Stec 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

31.05.2017 - 18:00

LKS Żyglin - Silesia Miechowice 1 : 2 (1:1)

Bramki:

0:1 - Lewandowski, 28 min

1:1 - Wyżgoł, 31 min

1:2 - Pietras (karny), 48 min

Żyglin:Kucharski - Piech, Miozga (Bryła), Jasiok, Banaś - Gomoluch (Heflik), Wszelaki, Wyżgoł (Kocek), Daniel - Golec (Ścierski), Miszok

Silesia:Ochałek - Kałuża, Gołąb, Grzesik, Ratajczak - Jankowski (Skrzypiec), Pietras (Griner), Pośpiech, Lewandowski - Cziba (Kasprzycki), Suker

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

06.05.2017 - 17:00

Śląsk Świętochłowice- Silesia Miechowice 4 : 1 ( 0:1)

Bramki: 0:1 - Cziba, 33 min 1:1 - Lesik, 55 min 2:1 - Koniarek, 60 min 3:1 - Jaskiernia, 67 min 4:1 - Wasiak, 89 min

( 8 min - niewykorzystany rzut karny przezŚląsk Świętochłowice - Czapla)

Śląsk: Gambusz - Wernike, Molas, Lesik P. ,Koniarek - Czapla D., Lesik A., Kaiser, Jaskiernia (Wasiak D.) - Czapla M. (Szubert), Wawrzyniak ( Jurczyński)

Silesia: Ochałek - Kałuża, Pośpiech, Tumulka, Griner - Jankowski (Skrzypiec), Pietras (Lewandowski), Salicki, Kasprzycki (Gołąb) - Cziba, Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

10.05.2017 - 17:30

Silesia Miechowice - Orzeł Miedary 0 : 4 (0: 3)

Bramki: 0:1 - Filipiak, 8 min 0:2 - Daszkiewicz, 11 min 0:3 - Kajda , 34 min 0:4 - Kajda (karny), 76min

Silesia:Ochałek - Tumulka, Pośpiech, Grzesik, Kałuża - Jankowski (Skrzypiec), Kocjan, Salicki (Gołąb), Kasprzycki (Griner) - Cziba, Suker (Lewandowski)

Miedary:Radkiewicz - Prymka, Gruszczynski (Chmiel), Kaczmarek, Ptasznik (Stępień) - Wójcik (Pichura), P.Daszkiewicz (Lupa), D.Daszkiewicz, Filipiak - Muzyłowski, Kajda 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

13.05.2017 - 17:00

Cyklon Rogoźnik - Silesia Miechowice 2 : 0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Boukarch, 55 min 2:0 - Śmiłowski, 90 min

Cyklon:Hejlman - Kościelny, Sosinka, Jażwic, Radwański - Boukarch, Miska (Kostępski), Jaguś (Przybyłek), Fabisiak (Śmiłowski) - Will, Konopka (Fus)

Silesia: Ochałek - Tumulka, Gołąb, Pośpiech, Griner (Suker) - Jankowski, Kocjan, Salicki, Pietras - Lewandowski (Kasprzycki), Cziba 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

20.05.2017 - 15:00

Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie 2 : 1 (2:0)

Bramki: 1:0 - Suker, 17 min 2:0 - Tumulka, 28 min 2:1 - Turowski, 90 min

Silesia:Ochałek - Griner, Gołąb, Grzesik, Kałuża - Jankowski (Skrzyniec), Tumulka, Pietras (Kasprzycki), Salicki - Lewandowski, Suker

Odra:Budny - Gałęziok, Junkiert (Dziliński), Bereska, Franiel - Drabik, Cioch (Attah Teche abanda), Mróz, Pączek (Turowski), Zygmunt - Walesa (Kapica) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

27.05.2017 - 17:00

Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie - Silesia Miechowice 2 : 1 ( 0:1 )

Bramki: 0:1 - Suker, 39 min 1:1 - Jankowski, 51 min 2:1 - Ogryzek, 54 min

Siemianowiczanka:Gieracz - Klaus, Szurek, Twardowski, Chrobok - Wleciałowski (Jankowski), Mierzwa, Bobryk, Ogryzek (Tomczyk) - Wanot, Cuber (Wójcikowski)

Silesia:Ochałek - Griner, Gołąb, Grzesik (Kasprzycki), Kałuża - Jankowski, Tumulka, Kocjan (Pośpiech), Pietras (Ratajczak) - Lewandowski (Cziba), Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

03.06.2017 - 17:00

Silesia Miechowice - Łazowianka Łazy 1 : 0 ( 0:0 )

Bramki: 1:0 - Jankowski, 69 min

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Grzesik, Gołąb, Kałuża - Jankowski, Pośpiech, Kocjan, Pietras (Griner) - Cziba, Suker

Łazowianka: Drożdzik - Bugaj, Gajewicz (Kyrcz), Kowalski (P.Białek), Kukułka - Maciążek (M.Białek), Musiał, Piżuch, Płoszański - Szwaja, Zieliński (Głośny) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

10.06.2017 - 17:00

Unia Dąbrowa Górnicza - Silesia Miechowice 2 : 1 ( 0:0)

Bramki: 0:1 - Pietras, 49 min 1:1 - Kruczek, 58 min 2:1 - Kruczek, 70 min

Unia:Dziurowicz - Taraszkowski, Kijas, Koziński, Śmieciński - Wierzba (Stefański), Cichy (Zacharski), Bąk, Kruczek (Grunt)- Barchan, Witoń (Rakoczy)

Silesia: Ochałek - Griner, Pośpiech, Gołąb, Kałuża - Jankowski (Skrzypiec), Kocjan, Cziba, Pietras (Kasprzycki) - Lewandowski, Suker 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 kolejka, Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice IV

17.06.2017 - 17:00

Silesia Miechowice - AKS Wyzwolenie Chorzów 3 : 1 ( 2:1 )

Bramki: 0:1 - Maciejewski, 13 min 1:1 - Cziba, 30 min 2:1 - Cziba, 34 min 3:1 - Cziba, 75 min

Silesia:Ochałek - Ratajczak, Pośpiech, Gołąb, Kałuża - Jankowski, Kocjan (Gadziński), Pietras (Griner), Lewandowski (Kasprzycki) - Cziba, Suker

Wyzwolenie: Stopyra - Adaś, Doza (Taborski), Kocur, Maciejewski (Parzybok) - Markosyan (Nalepa), Piwowarczyk, Ściętek, Serafin - Śróda (Gut), Usarek 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZON 2016 / 2017

IMIE MINUT MECZ BRAMKI ASYSTA KARTKI
Ochałek 2520 28
Nagiel 90 1
Krajewski 90 1 Ż
Ratajczak 1555 18 2 Ż
Pośpiech 2475 28 3 1 11 x Ż
Griner 1395 24 CZ, 5x Ż
Harmata 1024 12 1 1 2x Ż
Gołąb 1692 25 3 x Ż
Żywna 3 2
Kałuża 1697 23 1 CZ, 5 x Ż
Grzesik 1158 15 3 x Ż
Tumulka 630 7 1 1
Salicki 1680 23 2 1 3 x Ż
Kocjan 1830 24 2 8 x Ż
Lika 999 13 3 Ż
Pietras 1488 24 6 4 5 x Ż
Kasprzycki 675 19 Ż
Skrzypiec 70 9
Mróz S. 161 10
Mróz M. 596 9 1
Gadziński 5 2
Jankowski 1796 22 7 5
Cziba 2282 26 11 8 8 x Ż
Lewandowski 1260 25 4 5 Ż
Suker 2552 30 18 8 Ż

STATYSTYKA - LIGA

DOM WYJAZD
WYGRANA 7 5
REMIS 3 3
PORAŻKA 5 7
BRAMKI STRZELONE 25 31
BRAMKI STRACONE 23 36

STATYSTYKA - LIGA cz. II

Najwyższe zwycięstwo u siebie

Odra Miasteczko -Siemianowiczanka8:0

Odra Miasteczko -Naprzód Lipiny8:0

Wyzwolenie Chorzów -Niwy Brudzowice8:0
 

Najwyższe zwycięstwo na wyjeżdzie SKS Łagisza- Odra Miasteczko Śląskie 0:8
Drużyna - najwięcej strzelonych br. Odra Miasteczko Śląskie -83
Drużyna - najwięcej straconych br. Naprzód Lipiny -94
Zawodnik - najwięcej br. w 1 meczu Tadeusz Urbainczyk -4 bramki
Liga - łącznie strzelonych bramek 870
Średnia ilość bramek na kolejke 29
Średnia ilość bramek na mecz 3,62
Najlepsi strzelcy sezonu

Urbainczyk(Odra M. / Gwarek TG) -27

Kajda (Miedary) -22

Suker(Silesia Miechowice) -18

Sciętek(Wyzwolenie) -17

D.Daszkiewicz(Miedary) -16

Witoń(Unia D) -16

M.Czapla(Śląsk) -15

A.Lesik(Śląsk) -15

D.Koch(Łagisza) -14

Grosman(Niwy) -14

Will(Cyklon) -14

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości