zamknij reklamę

Sezon 2017/18 - Silesia II

01 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

20.08.2017 - 11:00

Silesia II Miechowice - KS Piekary Śląskie

1 : 0 ( 1:0 )

Bramki:

1:0 - Siedlarczyk, 24 min

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Ogaza, Sierek - Skrzypiec, Stachura, Breguła, Bednarz - Żywiołek (Zieliński) , Siedlarczyk (Górny)

Piekary:Niewiarowski - Borowiec, Franiel (Urbańczyk), Krawiec, Magnor (Drzisla) - Majchrzak, Mazik (Grysko), Skutela (Będkowski), Szaforz - Szweda (Franiel), Wieczorek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

02 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

26.08.2017 - 17:00

Tempo Stolarzowice - Silesia II Miechowice

3 : 0 ( 0:0 )

Bramki:

1:0 - Deptała, 65 min

2:0 - Deptała. 75 min

3:0 - Deptała, 80 min

Tempo:Piszczela - Czupała, Deptała, Gowik, Halupczok - Jaskółka, Kauder (Czok), Krause, Kudlek (Huber) - Mucha (Zygoń), Szołtysik (Fałowski)

Silesia:Wiechowski - Tumulka, Flejmer, Marciszewski, Ogaza (Klyta) - Rajnike (Żywiołek), Skrzypiec, Zieliński, Żywna - Siedlarczyk, Breguła

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

30.08.2017 - 17:30

Silesia II Miechowice - Nitron Krupski Młyn

1 : 0 ( 0:0 )

Bramki:

1:0 - Tumulka, 70 min

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Breguła, Ogaza - Żywiołek, Stachura Marciszewski, Zieliński - Siedlarczyk, Klyta (Skrzypiec)

Nitron:Małek - J.Dubiel, M.Dubiel, Jaruszowiec, Karkocha (Tropper) - Kubik (Nowak), Parkitny, Siwy ( Piekacz), Śliwiński (Pyda) - Tyła, Ziaja (Wolny)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

04 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

02.09.2017 - 17:00

Sokół Orzech - Silesia II Miechowice

2 : 0 ( 2:0 )

Bramki:

1:0 - Hadyk, 32 min

2:0 - Biela, 36 min

Sokół:Matysek - Biela, Grabowski (Kwaśniewski), Hadyk (Urbanowicz), Łagodziński - Langosz, Neuman (Huras), Praski (Dolibóg), Tobor (Krupa) - Tokarski, Weber (Cichoń)

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Breguła, Ogaza - Skrzypiec, Zieliński, Klyta (Flejmer),Marciszewski -Żywiołek,Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

10.09.2017 - 11:00

Silesia II Miechowice - Olimpia Boruszowice

0 : 1 ( 0:0 )

Bramki:

0:1 - Bogacki, 90+3 min

Silesia:Wiechowski -Tumulka, Sierek, Ogaza, Marciszewski (Klyta) - Bednarz, Zieliński (Żywna) Skrzypiec,Żywiołek - Breguła, Siedlarczyk (Flejmer)

Olimpia:Czierpka - Bogacki, Gruszczyński, Kabaciński, Kapica - Musiał, Opara (Kulesza), Sobel, Soporowski (Wałek) - Srebro (Pietrzykowski), Swat (Małaczyński)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

06 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

16.09.2017 - 16:30

LKS Żyglin - Silesia II Miechowice

0 : 2 ( 0:2)

Bramki:

0:1 - Breguła, 20 min

0:2 - Zieliński, 26 min

Żyglin:Żelek - Balawender, Kozdra, Piech, Wyżgoł (Gawronowski) - Banaś (Foks), Bryła, Jakubowski, Kocek (Ścierski) - Pluta (Żak), Rutkowski

Silesia:Wiechowski - Żywna, Sierek, Tumulka, Stachura(Klyta) - Zieliński, Marciszewski (Skrzypiec), Żywiołek, Bednarz- Breguła, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

07 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

26.11.2017 - 11:00

Andaluzja Brzozowice-Kamień - Silesia II Miechowice

2 : 0 ( 0:0)

Bramki:

1:0 -Śmierzchalski, 79 min

2:0 -Bergier, 87 min

Andaluzja:Sobala - Trefon, Kubica, Pietrzyk, Fiuk, Dragon, Fischer, Tyl, Bergier (Klaużyński), Śmierzchalski, Knapik (Kocot)

Silesia:Wiechowski - Żywna, Gołąb, Sierek, Ogaza - Zieliński, Klyta, Rajnike, Skrzypiec - Breguła, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

30.09.2017 - 16:00

Rozbark Bytom - Silesia II Miechowice

1 : 1 ( 1:0)

Bramki:

1:0 - Kanczyk, 10 min

1:1 - Tumulka, 88 min

Rozbark:Biskup - Kosmalski, Zawisza, Andrzejaszek, Haas - Wójcik , Karwiński, Bednarz, Kanczyk - Mendocha, Ochman.

Silesia:Wiechowski - Żywna (Żywiołek), Sierek, Tumulka, Stachura (Flejmer) -Zieliński, Marciszewski, Ogaza, Bednarz- Breguła (Klyta), Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

09 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

08.10.2017 - 11:00

Silesia II Miechowice - Iskra lasowice

2 : 5( 0:0)

Bramki:

0:1 - Nowakowski, 53 min

1:1 - Siedlarczyk, 56 min ( karny)

1:2 - Nowakowski, 62 min

1:3 - Orlik, 79 min

2:3 - Tumulka, 86 min

2:4 - Orlik, 89 min

2:5 - Nowakowski, 90 min

Silesia:Wiechowski - Żywiołek (Żywna), Sierek, Tumulka, Stachura (Skrzypiec) - Zieliński, Klyta, Ogaza, Bednarz - Breguła, Siedlarczyk

Iskra:Świeboda - Buglowski, Drzazga, Drzyźla, Florkowski - Gietka, Klich, Kulas (Kandziora), Orlik, Nowakowski, Zagórski​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

15.10.2017 - 15:00

Czarni Sucha Góra - Silesia II Miechowice

4 : 1 (2:0)

Bramki:

1:0 - Prymka, 27 min

2:0 - Prymka, 37 min

3:0- Włodarczyk, 53 min

4:0 - Prymka, 56 min

4:1 - Tumulka, 58 min

Czarni:Mazur - Kowalczyk, Strzałkowski, Kamela, Wypych D. - Wypych A. (Skorupski), Waluś, Włodarczyk, Froehlich - Prymka T. (Biblis), Zamachowski (Indyka)

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Hulin, Ogaza (Rajnike)- Żywiołek, Skrzypiec, Klyta (Fornal), Zieliński- Breguła (Kafka), Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

22.10.2017 - 11:00

Silesia II Miechowice - Czarni KozłowaGóra

2 : 4 (1:2)

Bramki:

1:0 - Marciszewski, 8 min

1:1 - Lizurek, 20 min

1:2 - Amine mohamedBoudguiga, 25min

2:2 - Siedlarczyk, 75 min (karny)

2:3 - Joszki, 85 min

2:4 - Musialik, 90 min +4 ( karny)

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Marciszewski, Ogaza - Skrzypiec, Stachura, Zieliński, Żywiołek - Breguła (Flejmer), Siedlarczyk

Kozłowa Góra:Kocent - Skutnik, Wieczorek, Róża, Musialik - Przerwa (Joszki), Musialik, Sprot(Kudera), Boudguiga (Pietrzyk), Lizurek (Surowiec), Jóźwik​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

28.10.2017 - 14:00

Górnik Bobrowniki Śląskie - Silesia II Miechowice

4 : 2 (0:1)

Bramki:

0:1 - Sierek, 9 min

1:1 - Dziuk, 48 min

2:1 - Dziuk, 52 min

3:1 - Duda, 58 min

4:1 - Chwolik, 59 min

4:2 - Sierek, 90+2 min

Górnik:Wycisk - Baran, Belik (Suder), Chwolik, Duda- Kaminiorz (Sojka), Mik, Paruzel (Dziuk), Ślęzok (Wożnica)- Tomala, Ucieszyński

Silesia:Wiechowski - Flejmer, Sierek, Bednarz, Żywna (Żywiołek) - Marciszewski, Tumulka, Stachura (Klyta), Zieliński - Breguła, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom - stadion Szombierki (sztuczna)

05.11.2017 - 17:15

Silesia II Miechowice - Orzeł Koty

3 : 1 (1:1)

Bramki:

1:0 - Stachura, 13 min

1:1 - Bąk, 44 min

2:1 - Marciszewski, 64 min

3:1 - Zieliński, 70 min

Silesia:Wiechowski - Flejmer (Rajnike), Sierek, Tumulka, Żywiołek- Marciszewski (Skrzypiec), Bednarz, Stachura, Zieliński - Pietras (Breguła), Siedlarczyk

Koty:Jonecko- Bąk, Busek (Gała), Gluch, Kępka (Pilarski M.) - MusiolK. ,Musiol P., Pilarski J., Pilarski W. - Ziaja (Oczelok), Zuterek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

12.11.2017 - 13:00

Orkan Dąbrówka Wielka - Silesia II Miechowice

1 : 1 (1:1)

Bramki:

0:1 - Stachura, 31 min

1:1 - Świerkowski, 37 min

Orkan:Postek - Czornyj (Sobczyk), Antas, Duda, Skrzypczyk - Figura, Jabłoński, Kłonica, Bednarski - Świerkowski, P. Krawczyk (S.Krawczyk)

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Sierek, Griner - Rajnike (Żywiołek), Skrzypiec, Kocjan, Stachura - Siedlarczyk, Breguła (Klyta)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

Stadion GKS Szombierki Bytom ( sztuczna)

19.11.2017 - 13:30

Silesia II Miechowice - Unia Strzybnica

4 : 1 (0:0)

Bramki:

0:1 - Krupa, 67 min

1:1 - Lewandowski, 73 min

2:1 - Tumulka, 77 min

3:1 - Siedlarczyk, 89 min

4:1 - Lewandowski, 90+2 min

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Marciszewski, Sierek - Rajnike, Skrzypiec, Żywiołek, Zieliński - Breguła (Lewandowski), Siedlarczyk

Unia:Mól S.- Rąblewski, Fiała (Maradziński), Jaruszowic, Koloch (Musiałek) - Krupa, Lindmajer, Lorenc, Piontek (Mól T.) - Wolnik, Żyła

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

16.05.2018- 18:30

KS Piekary Śląskie - Silesia II Miechowice

5 : 3 ( 2:3 )

Bramki:

1:0 - Magnor, 1 min

1:1 - Siedlarczyk, 11 min

1:2 - Stich, 22 min

1:3 - Siedlarczyk, 32 min

2:3 - Maciejok, 37 min

3:3 - Drzisla, 75 min

4:3 - Miszuda, 75 min

5:3 - Miszuda, 83 min

Piekary:Niewiarowski - Szaforz, Skutela (Tarkowski), Majchrzak (Franiel), Grysko - Sycha (Franiel), Drzisla, Magnor, Finka (Kuś) - Maciejok, Miszuda

Silesia:Wiechowski - Sierek, Marciszewski, Gadziński, Bednarz - Rajnike, Stich, Skrzypiec, Kafka - Siedlarczyk, Stachura (Breguła)

CZERWONA KARTKA: Rajnike (78), Sierek (81)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

31.08.2017 - 10:00- Szombierki (sztuczna)

Silesia II Miechowice- Tempo Stolarzowice

3 : 1 ( 3:0 )

Bramki:

1:0 - Siedlarczyk, 19 min

2:0 - Żywiołek, 22 min

3:0 - Siedlarczyk, 38 min

3:1 - Cierpioł, 85 min

Silesia:Wiechowski - Żywna, Sierek, Ogaza, Bednarz - Skrzypiec, Zieliński (Hulin), Żywiołek (Rajnike), Klyta - Breguła, Siedlarczyk

Tempo:Masiuk - Fałowski, Gowik, Jaskółka, Kauder (Bodora) - Krause, Kudlek, Mucha, Salwin (Czok) - Szołtysik, Zygoń (Cierpioł)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

07.04.2018 - 17:00

Nitron Krupski Młyn- Silesia II Miechowice

0 : 0

Nitron:Małek- Siwy,Dubiel, M. Dubiel, J. Ziaja - Tyła,Jaruszowiec,Piekacz,Nowak -Dyląg,Pyda

Silesia:Wiechowski- Żywna, Sierek, Bednarz, Ogaza - Żywiołek, Klyta, Skrzypiec, Marciszewski (Hulin)- Breguła, SIedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

15.04.2018 - 19:00- Szombierki (sztuczna)

Silesia II Miechowice- Sokół Orzech

0 : 3 ( 0:0 )

Bramki:

0:1 - Biela, 58 min

0:2 - Krupa, 70 min

0:3 - Blacha, 90+2 min

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Sierek, Ogaza - Skrzypiec, Marciszewski (Stachura), Bednarz, Żywiołek (Rajnike) - Breguła, Siedlarczyk

Sokół:Zapiór - Hanak, Dolibóg (Grabowski), Mik (Łagodziński), Lasok (Wyląg)- Popławski, Kwaśniewski, Weber (Krupa), Praski - Urbanowicz (Blacha), Biela (Loska)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

21.04.2018 - 17:00

Olimpia Boruszowice- Silesia II Miechowice

4 : 1 ( 2:0 )

Bramki:

1:0 - Swat, 19 min

2:0 - Swat, 37 min

3:0 - Kabaciński, 55 min

3:1 - Kabaciński, 73 min

4:1 - Siedlarczyk, 80min - (karny)

Boruszowice:Larisch - Bogacki (Mizerski), Gruszczyński (Stiler), Kabaciński, Kulesza (Pietrzykowski) - Musiał, Sobel, Soporski, Srebro - Swat (Barański), Wałek

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka (Rajnike), Sierek (Flejmer), Ogaza - Marciszewski, Klyta (Stachura), Żywiołek, Skrzypiec - Breguła, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

25.04.2018 - 17:30

Silesia II Miechowice- LKS Żyglin

2 : 4 ( 0:1)

Bramki:

0:1 - Kańtoch, 4 min

0:2 - Rutkowski, 67 min

0:3 - Ścierski, 75 min

0:4 - Rutkowski, 82 min

1:4 - Kasprzycki, 84 min

2:4 - Żywiołek, 85 min

Silesia:Wiechowski - Żywna (Kasprzycki), Tumulka, Bednarz, Ogaza - Klyta (Stachura), Marciszewski (Skrzypiec), Żywiołek, Flejmer (Rajnike) - Breguła, Siedlarczyk

Żyglin:Panek - Piech, Jasiok, Balawender, Żelosko (Banas) - Heflik, Polański (A.Ścierski), Kocek, Rutkowski (Żak) - Bryła, Kańtoch (P.Ścierski)​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

29.04.2018 - 11:00

Silesia II Miechowice - Andaluzja Brzozowice-Kamień

3 : 3 ( 2:1 )

1:0 - Siedlarczyk, 16 min

2:0 - Marciszewski, 25 min

2:1 - Kożuch, 35 min

3:1 - Żywiołek, 59 min

3:2 - Pietrzyk, 55 min

3:3 - Trefon, 82 min - karny

Silesia:Wiechowski - Żywna, Tumulka, Bednarz, Ogaza - Skrzypiec, Żywiołek, Marciszewski (Rajnike), Stachura (Klyta) - Breguła, Siedlarczyk

Andaluzja:Gojowczyk - Klaużyński, Olesiak, Pietrzyk, Kruk - Tyl (Białas), Trefon, Dragon, Czora (Hajda) - Kożuch, Kocot

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

06.05.2018 - 11:00

Silesia II Miechowice- Rozbark Bytom

1 : 3 (0:1)

Bramki:

0:1 - Chodurski, 37 min

0:2 - Wilewski, 49 min

0:3 - Bednarz, 61 min

1:3 - Klyta, 89 min

Silesia:Skrzypczak - Bednarz, Sierek, Tumulka, Ogaza - Hulin (Żywiołek), Marciszewski (Skrzypiec), Breguła (Klyta), Żywna - Stachura, Siedlarczyk

Rozbark:Pogorzelski - Kochański, Bąk (Zagórski), Chodurski, Nalepa - Hoffman, Bednarz ( Stelmaszyński) , Dornia, Ochman (Kowalik) - Jentrzok (Wilewski), Bobiński (Czarnowus)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

12.05.2018 - 17:00

IskraLasowice -Silesia II Miechowice

4 : 0 (1:0)

Bramki:

1: 0 - Orlik, 17 min

2:0 - Gietka, 57 min

3:0 - Orlik, 63 min

4:0 - Szołtysik, 80 min

Iskra:Florkowski - Drzyżla, Drzazga, Domogała, Buglowski - Zagórski, Klich, Piegza (Horzela), Gietka - Szołtysik, Orlik

Silesia:Wiechowski - Żywna, Sierek, Ogaza, Bednarz - Żywiołek, Skrzypiec (Rajnike), Marciszewski (Klyta), Stachura - Breguła, Siedlarczyk

CZERWONA KARTKA:Żywna, 45 min

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

20.05.2018 - 11:00

Silesia II Miechowice - Czarni Sucha Góra

0 : 5 (0:1)

Bramki:

0:1 - Zakrzewski, 27 min

0:2 - Zakrzewski, 51 min

0:3 - Indyka, 63 min

0:4 - Indyka, 64 min

0:5 - Indyka, 70 min

Silesia:Wiechowski - Bednarz, Ogaza, Marciszewski (Żywna), Gadziński - Skrzypiec, Stachurski, Kafka, Breguła - Żywiołek, SIedlarczyk

Czarni:Prymka - Chryst, Strzałkowski (Biblis), Kowalczyk, Piątek - Zakrzewski (Wieczorek), Wypych D., Wypych A., Włodarczyk - Froehlich, Zamachowski (Indyka)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

26.05.2018 - 17:00

Czarni Kozłowa Góra - Silesia II Miechowice

3 : 2 (0:2)

Bramki:

0:1 - Hulin, 14 min

0:2 - Żywiołek, 38 min

1:2 - Róża, 55 min

2:2 - Sprot, 60 min

3:2 - Boudguiga, 80 min

Czarni:Stempniak- Skutnik,Wieczorek,Róża, Musialik-Guldziński, Zalek,Przerwa (Joszki), Pietrzyk -Boudguiga,Sprot (Saternus)

Silesia:Krajewski - Ogaza, Tumulka, Bednarz, Hulin (Żywna) - Żywiołek, Skrzypiec, Gadziński, Marciszewski ( Rajnike) - Breguła, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

30.05.2018 - 18:00

Silesia II Miechowice - Górnik Bobrowniki Śląskie

2 : 2 (1:0)

Bramki:

1:0 - Pietras, 35 min

1:1 - Duda, 53 min

2:1 - Pietras, 65 min

2:2 - Dziuk, 88 min

Silesia:Krajewski - Tumulka, Ogaza, Gadziński, Marciszewski (Żywna) - Hulin, Żywiołek, Skrzypiec, Sorol (Breguła) - Siedlarczyk, Pietras

Bobrowniki:Przybyłowicz - Żydek, Ślęzok, Mik, Baran (Ucieszyński) - Tomala (Suder), J.Duda, Osmulski (Kaminiorz), Matejczyk - Dziuk, Gawliński

*************************************

52 min- niewykorzystany karny przez Gawlińskiego-GórnikBobrowniki ( Bramkarz obronił)

CZERWONA: Żywiołek ( 89min)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

02.06.2018 - 17:00

Orzeł Koty - Silesia II Miechowice

5 : 4 (1:0)

Bramki:

1:0 - J.Pilarski, 29 min

2:0 - Oczelok, 48 min

3:0 - J.Pilarski, 52 min

3:1 - Pietras, 56 min

4:1 - W.Pilarski, 64 min

4:2 - Skrzypiec, 73 min

4:3 - Breguła, 74 min

4:4 - Pietras, 88 min

5:4 - Bąk, 89 min

Orzeł:Jonecko (J.Pilarski) - Gliwa, Ziaja (M.Pilarski), Gluch, Bąk - W.Pilarski, Musiol K., Musiol P., M.Pilarski - Kubiczek, Oczelok

Silesia:Wiechowski - Tumulka, Sierek, Ogaza, Żywna - Gadziński, Hulin, Stachura (Breguła), Skrzypiec - Pietras, Siedlarczyk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

10.06.2018 - 11:00

Silesia II Miechowice - Orkan Dąbrówka Wielka

2 : 7 (0:4)

Bramki:

0:1 - Bednarski, 3 min

0:2 - Bednarski, 7 min

0:3 - Bednarski, 14 min

0:4 - Ślusarz, 35min

1:4 - Breguła, 58 min

2:4 - Marciszewski, 73 min

2:5 - Bednarski, 74 min

2:6 - Gacki, 76 min

2:7 - Gacki, 85 min

Silesia:Wiechowski - Tumulka, Ogaza, Gadziński (Sorol), Żywna - Marciszewski (Siuzdak), Skrzypiec, Rajnike, Żywiołek - Siedlarczyk, Breguła

Orkan:Kraus - Duda, Antas, Krawczyk (Danecki), Koryciorz (Krawczyk) - Kłonica, Jabłoński (Gacki), Waleriańczyk (Czornyj), Świerkowski - Gluzek (Ślusarz), Bednarski (Zabiegała)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 kolejka, Klasa A - 2017/2018, grupa: Bytom

16.06.2018 - 17:00

Unia Strzybnica - Silesia II Miechowice

5 : 1 (2:0)

Bramki:

1:0 - Fiała, 15 min

2:0 - Fiała, 44 min

2:1 - Siedlarczyk, 50 min

3:1 - Urbański, 84 min

4:1 - Jur, 85 min

5:1 - Piontek, 87 min

Unia:Staś - Mól (Lindmajer), Jur,Żyła, Lorenc -Maradziński (Michalik), Rąblewski, Wolnik, , Urbański - Krupa, Fiała (Piontek)

Silesia:Skrzypczak - Gadziński, Bednarz, Sierek, Marciszewski - Żywiołek, Sorol, Breguła, Pietras - Siedlarczyk

( SILESIA MIECHOWICE - w wyjściowym składzie tylko 10 -ciu zawodników !!! )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TABELA - Klasa A2017/2018, grupa: Bytom

NAZWA MECZ PKT BRAMKI
1 BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 30 66 90-29
2 SOKÓŁ ORZECH 30 61 66-19
3 CZARNI KOZŁOWA GÓRA 30 57 80-48
4 OLIMPIA BORUSZOWICE 30 54 61-35
5 LKS ŻYGLIN 30 54 55-34
6 UNIA STRZYBNICA 30 43 67-45
7 ISKRA LASOWICE 30 43 45-48
8 TEMPO STOLARZOWICE 30 42 40-48
9 CZARNI SUCHA GÓRA 30 39 53-68
10 KS PIEKARY 30 39 52-56
11 NITRON KRUPSKI MŁYN 30 36 35-40
12 ORKAN DABRÓWKA 30 35 51-70
13 ROZBARK BYTOM 30 34 36-70
14 ANDALUZJA BRZOZOWICE-KAMIEŃ​ 30 28 42-63
15 SILESIA II MIECHOWICE 30 25 46-82
16 ORZEŁ KOTY 30 13 32-96

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości