zamknij reklamę

Sezon 2015/16 - Silesia II

TABELA - Klasa B 2015/2016, grupa: Bytom

NAZWA MECZ PKT BRAMKI
1 Tempo Stolarzowice 22 54 73 - 26
2 Orzeł Koty 22 52 63 - 24
3 Unia Strzybnica 22 49 69 - 26
4 Tęcza Zendek 22 32 45 - 46
5 Zgoda Repty Śląskie 22 31 40- 54
6 SILESIA II MIECHOWICE 22 30 44 - 40
7 Orzeł Bobrowniki 22 30 41 - 47
8 Odra II Miasteczko 22 28 44 - 48
9 Rodło Górniki 22 21 17- 40
10 Sokół Zbrosławice 22 20 29 - 54
11 Iskra Połomia 22 17 39 - 69
12 Naprzód Wieszowa 22 15 18 - 48


 

Kolejka 1 15-16 sierpnia

Naprzód Wieszowa

2-3

Odra II Miasteczko Śl.

Orzeł Koty

1-0

Silesia II Miechowice

Rodło Górniki

0-0

Sokół Zbrosławice

Iskra Połomia

0-0

Zgoda Repty Śląskie

Tęcza Zendek

1-3

Unia Strzybnica

Tempo Stolarzowice

6-1

Orzeł Bobrowniki

Kolejka 2 22-23 sierpnia

Odra II Miasteczko Śl.

2-3

OrzełBobrowniki

Unia Strzybnica

2-1

Tempo Stolarzowice

Zgoda Repty Śląskie

2-0

Tęcza Zendek

Sokół Zbrosławice

2-3

Iskra Połomia

Silesia II Miechowice

3-1

Rodło Górniki

3x Breguła

Naprzód Wieszowa

0-9

Orzeł Koty

Kolejka 3 29 -30 sierpnia

Orzeł Koty

3-2

Odra II Miasteczko Śl.

Rodło Górniki

1-0

Naprzód Wieszowa

Iskra Połomia

0-2

Silesia II Miechowice

Breguła, Żywna

Tęcza Zendek

4-4

Sokół Zbrosławice

Tempo Stolarzowice

2-2

Zgoda Repty Śląskie

Orzeł Bobrowniki

2-2

Unia Strzybnica

Kolejka 4 5-6 września

Odra II Miasteczko Śl.

2-3

Unia Strzybnica

Zgoda Repty Śląskie

1-0

Orzeł Bobrowniki

Sokół Zbrosławice

2-4

Tempo Stolarzowice

Silesia II Miechowice

3-1

Tęcza Zendek

2x Żywna, Hulin

Naprzód Wieszowa

2-1

Iskra Połomia

Orzeł Koty

0-1

Rodło Górniki

Kolejka 5 12-13 września

Rodło Górniki

2-1

Odra II Miasteczko Śl.

Iskra Połomia

1-5

Orzeł Koty

Tęcza Zendek

3-2

Naprzód Wieszowa

Tempo Stolarzowice

2-2

Silesia II Miechowice

Żywna, Siedlarczyk

Sokół Zbrosławice

2-1

Orzeł Bobrowniki

Unia Strzybnica

1-3

Zgoda Repty Śląskie

Kolejka 6 19-20 września

Odra II Miasteczko Śl.

1-0

Zgoda Repty Śląskie

Sokół Zbrosławice

1-3

Unia Strzybnica

Silesia II Miechowice

1-2

Orzeł Bobrowniki

Siedlarczyk

Naprzód Wieszowa

0-7

Tempo Stolarzowice

Orzeł Koty

6-3

Tęcza Zendek

Rodło Górniki

2-0

Iskra Połomia

Kolejka 7 26-27 września

Iskra Połomia

0-2

Odra II Miasteczko Śl.

Tęcza Zendek

3-1

Rodło Górniki

Tempo Stolarzowice

2-0

Orzeł Koty

Orzeł Bobrowniki

2-0

Naprzód Wieszowa

Unia Strzybnica

5-2

Silesia II Miechowice

Siedlarczyk, Hulin

Zgoda Repty Śląskie

2-3

Sokół Zbrosławice

Kolejka 8 3-4 października

Odra II Miasteczko Śl.

6-1

Sokół Zbrosławice

Silesia II Miechowice

7-0

Zgoda Repty Śląskie

Breguła x4, Hulin, Siedlarczyk, Marciszewski

Naprzód Wieszowa

2-4

Unia Strzybnica

Orzeł Koty

2-1

Orzeł Bobrowniki

Rodło Górniki

0-1

Tempo Stolarzowice

Iskra Połomia

5-3

Tęcza Zendek

Kolejka 9 10-11 października

Tęcza Zendek

3-1

Odra II Miasteczko Śl.

Tempo Stolarzowice

8-2

Iskra Połomia

Orzeł Bobrowniki

0-1

Rodło Górniki

Unia Strzybnica

0-1

Orzeł Koty

Zgoda Repty Śląskie

3-1

Naprzód Wieszowa

Sokół Zbrosławice

1-1

Silesia II Miechowice

Breguła

Kolejka 10 17-18 października

Odra II Miasteczko Śl.

1-2

Silesia II Miechowice

2x Siedlarczyk

Naprzód Wieszowa

1-0

Sokół Zbrosławice

Orzeł Koty

3-2

Zgoda Repty Śląskie

Rodło Górniki

0-1

Unia Strzybnica

Iskra Połomia

4-5

Orzeł Bobrowniki

Tęcza Zendek

0-3

Tempo Stolarzowice

Kolejka 11 24-25 października

Tempo Stolarzowice

2-0

Odra II Miasteczko Śl.

Orzeł Bobrowniki

1-1

Tęcza Zendek

Unia Strzybnica

7-0

Iskra Połomia

Zgoda Repty Śląskie

2-0

Rodło Górniki

Sokół Zbrosławice

0-1

Orzeł Koty

Silesia II Miechowice

1-1

Naprzód Wieszowa

Siedlarczyk

Kolejka 12 9-10 kwietnia

Odra II Miasteczko Śl.

0-3

Naprzód Wieszowa

walkower (mecz: 5-1)

Silesia II Miechowice

1-4

Orzeł Koty

Siedlarczyk

Sokół Zbrosławice

1-1

Rodło Górniki

Zgoda Repty Śląskie

6-2

Iskra Połomia

Unia Strzybnica

3-0

Tęcza Zendek

walkower (mecz: 2-2)

Orzeł Bobrowniki

0-1

Tempo Stolarzowice

Kolejka 13 16-17 kwietnia

Orzeł Bobrowniki

5-0

Odra II Miasteczko Śl.

Tempo Stolarzowice

3-2

Unia Strzybnica

Tęcza Zendek

3-0

Zgoda Repty Śląskie

Iskra Połomia

4-0

Sokół Zbrosławice

Rodło Górniki

1-0

Silesia II Miechowice

Orzeł Koty

2-1

Naprzód Wieszowa

Kolejka 14 23-24 kwietnia

Odra II Miasteczko Śl.

2-0

Orzeł Koty

Naprzód Wieszowa

1-0

Rodło Górniki

Silesia II Miechowice

6-3

Iskra Połomia

Sokół Zbrosławice

3-0

Tęcza Zendek

Zgoda Repty Śląskie

3-3

Tempo Stolarzowice

Orzeł Bobrowniki

1-3

Unia Strzybnica

Kolejka 15 30 kwietnia - 1 maj

Unia Strzybnica

4-0

Odra II Miasteczko Śl.

Orzeł Bobrowniki

5-2

Zgoda Repty Śląskie

Tempo Stolarzowice

6-1

Sokół Zbrosławice

Tęcza Zendek

2-0

Silesia II Miechowice

Iskra Połomia

3-1

Naprzód Wieszowa

Rodło Górniki

0-3

Orzeł Koty

Kolejka 16 7-8 maja

Odra II Miasteczko Śl.

2-2

Rodło Górniki

Orzeł Koty

2-1

Iskra Połomia

Naprzód Wieszowa

0-2

Tęcza Zendek

Silesia II Miechowice

3-4

Tempo Stolarzowice

Marciszewski x2, Tumulka

Orzeł Bobrowniki

5-1

Sokół Zbrosławice

Zgoda Repty Śląskie

1-7

Unia Strzybnica

Kolejka 17 14-15 maja

Zgoda ReptyŚląskie

3-2

Odra II Miasteczko Śl.

Unia Strzybnica

2-2

Sokół Zbrosławice

Orzeł Bobrowniki

0-2

Silesia II Miechowice

Dąbrowski, Siedlarczyk

Tempo Stolarzowice

3-0

Naprzód Wieszowa

Tęcza Zendek

3-0

Orzeł Koty

Iskra Połomia

2-0

Rodło Górniki

Kolejka 18 21-22 maja

Odra II Miasteczko Śl.

5-1

Iskra Połomia

Rodło Górniki

1-2

Tęcza Zendek

Orzeł Koty

1-0

Tempo Stolarzowice

Naprzód Wieszowa

1-2

Orzeł Bobrowniki

Silesia II Miechowice

1-4

Unia Strzybnica

Siedlarczyk

Sokół Zbrosławice

2-1

Zgoda Repty Śląskie

Kolejka 19 28-29 maja

Sokół Zbrosławice

2-4

Odra II Miasteczko Śl.

Zgoda Repty Śląskie

3-1

Silesia II Miechowice

Jagodziński (sam)

Unia Strzybnica

0-0

Naprzód Wieszowa

Orzeł Bobrowniki

0-5

Orzeł Koty

Tempo Stolarzowice

4-0

Rodło Górniki

Tęcza Zendek

3-2

Iskra Połomia

Kolejka 20 4-5 czerwca

Odra II Miasteczko Śl.

3-0

Tęcza Zendek

Iskra Połomia

3-4

Tempo Stolarzowice

Rodło Górniki

2-4

Orzeł Bobrowniki

Orzeł Koty

2-2

Unia Strzybnica

Naprzód Wieszowa

0-0

Zgoda Repty Śląskie

Silesia II Miechowice

2-0

Sokół Zbrosławice

Żywiolek x2

Kolejka 21 11-12 czerwca

Silesia II Miechowice

3-4

Odra II Miasteczko Śl.

2x Siedlarczyk, Sierek

Sokół Zbrosławice

1-0

Naprzód Wieszowa

Zgoda Repty Śląskie

2-10

Orzeł Koty

Unia Strzybnica

8-0

Rodło Górniki

Orzeł Bobrowniki

1-1

Iskra Połomia

Tempo Stolarzowice

3-1

Tęcza Zendek

Kolejka 22 18-19 czerwca

Odra II Miasteczko Śl.

1-4

Tempo Stolarzowice

Tęcza Zendek

7-0

Orzeł Bobrowniki

Iskra Połomia

1-3

Unia Strzybnica

Rodło Górniki

1-2

Zgoda Repty Śląskie

Orzeł Koty

3-0

Sokół Zbrosławice

Naprzód Wieszowa

0-1 Silesia II Miechowice Dąbrowski

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

STATYSTYKA SEZONU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

MIEJSCE W TABELI 6
ILOŚĆ PUNKTÓW 30
BRAMKI STRZELONE 44
BRAMKI STRACONE 40

DOM WYJAZD
WYGRANA 5 4
REMIS 1 2
PRZEGRANE 5 5
BRAMKI STRZELONE 31 13
BRAMKI STRACONE 24 16

NAJLEPSI STRZELCY
SIEDLARCZYK 14
BREGUŁA 9
ŻYWNA 4

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości