01 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - PIAST II GLIWICE

01 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

13.03.2021 - 15:00

( MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI )

Silesia Miechowice - Piast II Gliwice

0:1 - Kędziora, 20 min

1:1 - Lewandowski, 26 min

1:2 - Podgórski, 27 min

1:3 - Sulma, 87 min

Silesia:  Subczyński - Warzycha, Derewońko (80' Rożek), Pośpiech, Skworc (45' Gołąb) - Salicki (45' Mażniak), Kocjan (75' Suker), Kwiędacz, Jankowski (70' Sadowski) - Stich, Lewandowski (60' Saternus)

Piast: Jelonek - Borkała (80' Spende), Gendera, Pilch (45' Stanek), Zachciał - Łuczak, Orlikowski, Podgórski (87' Niedbała), Stisz - Fabian (45' Sulma), Kędziora (69' Karwowski)

żółta:  Pośpiech, Saternus, Sadowski - Sulma

Marek Suker ( po spotkaniu ):

Mierzyliśmy się z jednym z głównych kandydatów do awansu i wiedzieliśmy, że to rywal będzie prowadził grę. Przez pierwsze 20 minut realizowaliśmy założony plan i mimo, że Piast atakował, pod naszą bramką było w miarę bezpiecznie i udawało nam się groźnie kontrować. Później nastąpiło 10 minut, w których rozstrzygnął się mecz. Najpierw straciliśmy gola po kontrze z naszego stałego fragmentu i mam tutaj pretensję, że chłopaki nie przerwali akcji na połowie boiska. Po chwili wyrównaliśmy, żeby po chwili stracić gola na 1-2 również mocno niefortunnie. Druga połowa to ten sam obraz gry, Piast atakował, my szukaliśmy tej jednej okazji. W końcu zaryzykowaliśmy i rywal w końcówce trafił po raz trzeci. Nie załamujemy rąk, rywal był trudny, a łatwo punktów nie oddaliśmy. W kolejnych meczach będzie lepiej.