02 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - OLIMPIA BORUSZOWICE

02 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

19.05.2021 - 18:00

( Poluzowanie obostrzeń z dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców )

Silesia Miechowice - Olimpia Boruszowice

1:0 - Skworc, 47 min

1:1 - Gondek, 49 min

Silesia: Subczyński - Skworc, Derewońko, Gołąb, Mażniak (30' Rudnicki) - Sadowski (57' Lewandowski), Salicki (70' Warzycha), Kocjan (46' Halupczok), Kwiędacz - Stich, Jankowski (80' Ochman)

Olimpia: Gruner - Cybul, Gruszczyński, Kabaciński, Soporski - Sobek, Rutka, Brzytwa, Opara - Szewczyk (75' Motyka), Gondek

żółta:  Derewońko, Skworc - Szewczyk, Soporski

Marek Suker (po meczu) :

Wiedzieliśmy, że po ostatniej wysokiej porażce z pierwszego meczu, Boruszowice się mocno cofną i nie zagrają kolejny raz otwartej piłki przeciwko nam. I tak było. Pierwsza połowa to bicie głową w mur z naszej strony, a rywal właściwie tylko odkopywał daleko piłki. Na początku drugiej połowy strzelamy bramkę, ale goście po naszym błędzie w wyprowadzeniu dostają prezent i wyrównują po 3 minutach. Między 90, a 94 minutą Olimpia ma piłkę meczową, a my aż dwie, ale wszystkie te sytuacje stuprocentowe zostają przestrzelone i mecz kończymy remisem. Z przekroju meczu uważamy, że bardziej straciliśmy 2 punkty, ale ja osobiście z pokorą każdy punkt zdobyty w grupie mistrzowskiej będę szanował.Największym zmartwieniem dla mnie jest to, że w drugim meczu tracę drugiego kluczowego zawodnika, a nie są to kontuzje, które można w tydzień czy dwa wyleczyć.