03 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - GÓRNIK BOBROWNIKi ŚL.

03 kolejka, Liga okręgowa 2021/2022, grupa: Śląsk I ( Bytom - Zabrze )

08.09.2021 - 18:00

Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śląskie

0:1 - Kosak, 20 min - KARNY

1:1 - Jankowski, 36 min

1:2 - Warzycha, 80 min - ( samobójcza)

Silesia:   Barbarczuk - Szurka (85' Widawka), Rożek, Kuciński, Warzycha - Mazniak, Kocjan (46' Saternus) (50' Nowicki), Kwiędacz, Jankowski (79' Stańko) - Stich, Lewandowski (77' Nowak)

Bobrowniki:   Wycisk - Mik, Belik, Tomala, Żydek (70' Suder) - Brzezina, Kamieniorz, Kulesza (86' Sojecki), Wrodarczyk (85' Skotarski) - Kosak, Dziuk

żółta: Lewandowski, Stich  - Mik, Suder

Marek Suker ( po spotkaniu ) :

Szczerze mówiąc nie pamiętam, żebym kiedyś brał udział w takim meczu. To był mecz do jednej bramki, właściwie przeciwnicy rzadko bywali w ogóle na naszej połowie. Bramki tracimy kuriozalne. Pierwsza po przypadkowym karnym, druga po wybitej piłce z połowy boiska i fatalnym samobóju. Zmarnowaliśmy tyle setek, że można by obdzielić kilka meczy. Zaliczamy słupek, dwie poprzeczki, a bramka jak zaczarowana. Niewiarygodny mecz po prostu. Rozdajemy punkty lekką ręką na prawo i lewo najpierw 1 Boruszowicom, później 2 Gwieździe Chudów, a teraz 3 Bobrownikom. Ale ja w tą drużynę wierzę. Dziś w polu mieliśmy pełną kontrolę, a taka seria niefortunnych zdarzeń już się nie może zdarzyć drugi raz.Niestety znowu muszę zwrócić uwagę na fatalne prowadzenie zawodów przez trójkę sędziowską. Już naprawdę nie oczekuje wiele, ale żeby nie widzieć prostych rzeczy, kto ostatni piłkę dotknął lub reagować na każdy krzyk rywala i dawać się nabierać w bardzo ordynarny, wręcz śmieszny sposób na wymuszanie stałych fragmentów?