03 KOLEJKA - SILESIA MIECHOWICE - ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE

03 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

02.06.2021 - 18:00

( Poluzowanieobostrzeń i dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców)

Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śląskie

0:1 - Kaciuba, 26 min ( KARNY)

1:1 - Lewandowski, 31 min

2:1 - Lewandowski, 40 min

2:2 - Jaworek, 75 min

2:3 - Thiel, 78 min

2:4 - Kaciuba, 83 min

Silesia: Subczyński - Rożek, Derewońko, Warzycha (78' Kęsik), Gołąb (12' Rudnicki) - Kocjan, Ochman (78' Suker), Kwiędacz, Salicki - Stich (88' Stańko), Lewandowski

Miasteczko:  Masłowski - Drabik (46' Boryczka), Dziliński, Turowski (46' Gatys), Jaworek - Kaciuba (83' Sitowski), Broja, Thiel - Stryjakiewicz (11' Poznański), Ilnicki (70' Kopica)

żółta: Salicki, Subczyński - Pietryga, Sitowski, Masłowski

Marek Suker (po meczu):

Trzy ostatnie mecze z Miasteczkiem u nas miały dokładnie taki sam przebieg. Prowadzimy 2-1 do ok 70 minuty potem w krótkim czasie tracimy bramki i przegrywamy mecz. To jest po prostu niemożliwe, że to się znowu stało! Kluczowe były sytuacje sam na sam Rafała Lewandowskiego (zagrał dobry mecz i strzelił dwie bramki) na 3 i 4-1 które by zamknęły mecz na naszą korzyść, a jak wiadomo jak nie strzelasz to dostajesz. W poprzednich meczach w każdym traciłem zawodnika z powodu kontuzji, teraz już wypadają dwójkami. Dziś zagrało w pierwszym składzie dwóch juniorów z roczników 2003 i 2004 i kolejnych dwóch weszło z ławki. Tym bardziej dziwne, że Odra mająca naprawdę mocne nazwiska na tą klasę rozgrywkową wyrywa zwycięstwo dopiero w końcówce, a w tabeli dzielą nas tylko 2 punkty.