Chudów:  Porembski - Miczka, Kubisz, Fic, Wożniak - Adamczyk, Kisiel (86' Płonka), Górczyk (85' Włodarz), Botor - Leszczyński (86' Pietrzyba), Kasprzyk

Silesia:  Barbarczuk - Warzycha (75' Szurka), Rożek, Kroczek, Kołodziej - Nowicki (46' Jankowski), Kuciński (63' Mażniak) (91' Gołąb), Kwiędacz, Salicki (85' Stańko), Lewandowski (46' Suker), Stich

****************************

żółta:   Botor, Kubisz, Adamczyk, Fic, Górczyk - Lewandowski, Salicki, Kołodziej

Marek Suker ( po spotkaniu ):

Kiedy w 90 minucie strzelamy bramkę na 2-3, a w ostatniej akcji meczu w 96 minucie tracimy bramkę, która zabiera nam 2 punkty, to niestety nie możemy być zadowoleni z tego wyniku. Drużyna Gwiazdy bardzo ciekawa, próbująca grać w piłkę co nie jest normą w tej lidze, mająca indywidualności, ale popełniała też błędy. Ja mogę tylko żałować, gdyż oprócz strzelonej bramki, zmarnowałem jeszcze dwie dogodne sytuacje i przez to nie wygraliśmy tego meczu.Dla mnie najważniejsze, że u nas wszystko wraca do normalności. Na treningach bardzo dobra frekwencja, wszyscy zaangażowani, ostatni zawodnicy wracają z urlopów, niektórzy rekonwalescenci wracają. Czas działa na naszą korzyść, a już dzisiaj wyglądało to bardzo przyzwoicie z naszej strony i mimo straconych punktów w ostatniej chwili optymistycznie patrzę na kolejne spotkania.