04 KOLEJKA - ŁTS ŁABĘDY - SILESIA MIECHOWICE

04 kolejka, Liga okręgowa 2020/2021, grupa: MISTRZOWSKA BYTOM-ZABRZE

19.06.2021 - 17:00

(Poluzowanie obostrzeń z dopuszczeniem 25% pojemności obiektów dla kibiców )

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice

1:3 ( 0:0)

0:1 - Lewandowski, 64 min

0:2 - Salicki, 74 min

1:2 - Majerowski, 74 min

1:3 - Salicki, 77 min

Łabędy: Śmieja - Pająk (68' Magiera), Adamczyk, Rochowicz, Bielec - Majerowski, Kucza, Długała (46' Kafanke), Goryczka - Obermajer (46' Gajowczyk), Kantor

Silesia: Subczyński - Salicki, Gołąb (46' Warzycha), Mażniak, Derewońko - Halupczok, Kwiędacz, Stańko (46' Kęsik), Sadowski (60' Suker) - Stich (79' Ochman), Lewandowski (86' Rudnicki)

żółta:   Stich

Marek Suker ( po spotkaniu ):

W dużym upale zmierzyły się drużyny, które już właściwie o nic nie grają, w związku z czym, w pierwszej połowie tempo było spokojne i niewiele się działo. Zmarnowaliśmy 2 kapitalne okazje sam na sam z bramkarzem, ale bramka nie padła. W drugiej połowie na boisku pojawiło się trochę cienia, drużyny były już zmęczone, więc pootwierały się przestrzenie, pojawiło się sporo sytuacji i zaczęły padać bramki. Mieliśmy tych sytuacji więcej, więcej też strzeliliśmy bramek. Dzisiejszy mecz to przede wszystkim psychologiczna walka ze samym sobą i swoimi słabościami, aby zmusić się do dużego wysiłku w niesamowitym upale. Dziękuje chłopakom, że wygrali tę walkę i zgarnęli 3 punkty.